המלצה למצלמה דיגיטלית עד 700 ש"ח - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למצלמה דיגיטלית עד 700 ש"ח

oren12

Recommended Posts

אני מעוניין לרכוש מצלמה חדשה,

שתהיה בעלת 12-14 מגה פיקסל, עם זום אופטי ודיגיטלי טוב, עם וידאו וסאונד (אם יש HD גם מעולה)

הסתכלתי בינתיים על Olympus FE47 נראה נחמד לא יותר מזה, הביקורות עליו לא עשו עליי רושם.

אם אפשר המלצה, תודה רבה

אורן

• מה התקציב הכולל למצלמה, סוללות וכרטיס זכרון? 700 ש"ח, עדיף סוללת ליתיום חזקה, וכרטיס זיכרון 2-4 ג'יגה
  • אילו נושאים אתה מתכוון לצלם? באילו תנאי תאורה - בעיקר באור יום או גם בתנאי תאורה חלשים יותר? בכל תנאי תאורה
  • האם אתה מתכוון לצלם באור חלש ללא פלאש? בדף הזה תוכל לקרוא על ההבדלים בין צילום ללא פלאש, צילום עם פלאש ישיר וצילום עם פלאש חיצוני (ישיר ומוקפץ). לא
  • האם יש לך נכונות לצלם באור חלש עם חצובה? לידיעתך, חצובה הכרחית לצילום נופים ליליים. העלות של חצובה בסיסית נעה בין 200 ל-400 ש"ח, ושל חצובת שולחן בין 50 ל-150 ש"ח. לא
  • האם יש לך נכונות לצלם עם פלאש חיצוני? לידיעתך, פלאש חיצוני מאפשר לצלם בקלות תחת תאורת חדר - ללא מריחות תנועה כתוצאה מרעידות היד או תנועה בנושא, ועם תוצאות הרבה יותר מחמיאות מאשר עם פלאש פנימי. העלות של פלאש כזה יד שניה נעה בין 400 ל-600 ש"ח או 1000 עד 1200 ש"ח לפלאש חדש. לא
  • האם חשוב לך לצלם באור חלש ללא חצובה וללא פלאש (כלומר בהחזקת המצלמה ביד)? כן
  • האם אתה משתמש כיום במצלמה דיגיטלית אחרת? אם כן, מה שם היצרן והדגם, ומה חסר לך בה?
  • האם אתה מתכוון להדפיס או לצפות בתמונות על גבי מסך? אם הראשון, מהו גודל הנייר המקסימלי שאתה מעריך שתרצה להדפיס? כן, A4
  • מהו טווח העדשה במ"מ שחשוב לך? שים לב שמכפלת הזום (למשל X10) אינה נתון מועיל בבחירת מצלמה. הנתון החשוב הוא טווח העדשה במ"מ. המאמר הזה ייתן לך מושג לגבי לגבי הטווחים השונים. לא מבין בזה
  • כמה מהותייים לך המשקל והגודל של המצלמה? האם תתפשר על תכונות או על איכות תמונה עבור שנכנסת לכיס? האם עם יכולות גבוהות יותר, אבל שדורשת נרתיק נפרד היא אופציה מבחינתך? לא חשוב כלל
  • האם אתה נעול על יצרן מסויים? אם כן, מדוע? ממש לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-TZ8 עולה 900 וקצת אבל תוותר על ה-GEOTAGGING שלדעתי סופר שימושי.

מרבית המצלמות שזולות ממנה נחותות משמעותית כמעט בכל פרמטר.

אולי זו: http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=750477

אבל אני בספק רב שהיא תתן תוצאות דומות וזולה רק במעט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-TZ8 חולקת עם ה-TZ10 את העדשה המעולה ואיכות התמונה זהה.

ההבדלים בנוסף ל- הם --

מסך מעט גדול יותר ועם יותר הפרדה ב-TZ10

אפשרות הקלטת ב-AVCHD ב-TZ10

כפתור יעודי לוידאו ב-TZ10 לעומת מצב בגלגלת ב-TZ8

יקר העסק.. התקציב מוגבל כי אני לא מחפש משהו מקצועי.. אני רוצה משהו לדברים קטנים, משפחתית שעומדת בכל התקנים ואני לא יתאכזב ממנה. .

מצלמה טובה היא עסק לא זול, אתה לא יכול "לעמוד בכל התקנים" ולצפות לתג מחיר קטן. אפילו ה-ZS10 המעולה ורבת המעללים מתקשה בתנאי תאורה לקויים (בשל עדשה איטית וחיישן שמוציא תוצאות לא יפות מעל ISO 200).

אתה צריך להחליט איפה אתה מוכן להתפשר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחיר אני לא מוכן להתפשר.. אני סך הכל צריך מצלמה שתתן תמונות טובות ושתהיה בעלת + קול . זה הכל..

A2200 לא יענה לי על הדרישות ?

וראיתי יש על FujiIFilm FinePix JZ500 ב800 שקל. איך המצלמה הזאת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתעקש על 100 שקל כשאומרים לך שהפאנאסוניק תהייה עדיפה בהרבה בכל מיני פרמטרים. תתפשר דווקא על המחיר ותהנה ממצלמה לאורך זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי 900... זה לא משהו שמחליפים כל כך מהר וזה משהו שניתן להנות ממנו המון אם הוא נקנה נכון, היתרונות כמו זום גדול איכות תמונה מצוינת ועוד פי'צרים טובים שמים את הפאנאסוניק שהוצעה כאן כמומלצת ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...