בקשר לאובונטו 10.10 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשר לאובונטו 10.10

DOGMA

Recommended Posts

ממש לא, לא מצאתי עדיין הפצת לינוקס נורמאלית שאפשר עליה לראות Bripים באופן נורמאלי, לא מצאתי נגן יחיד עם האצה חומרה סבירה שגם יודעת לעשות upscale לרזולוציות של מעל ל1080p, מה עוד שעם DTS יש בעיות לא הגיוניות ב- בגרסאות האחרונות, ואם איכות הווידאו המזוויעה של הנגן הזה מספקת אותך אז כנראה לא הפעלת מעולם BRip או אפילו x264 על SplashPro או כל נגן עם האצת חומרה אחר, אחרי סרט אחד פשוט אי אפשר לחזור לVLC או לכל נגן אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא, לא מצאתי עדיין הפצת לינוקס נורמאלית שאפשר עליה לראות Bripים באופן נורמאלי, לא מצאתי נגן יחיד עם האצה חומרה סבירה שגם יודעת לעשות upscale לרזולוציות של מעל ל1080p, מה עוד שעם DTS יש בעיות לא הגיוניות ב- בגרסאות האחרונות, ואם איכות הווידאו המזוויעה של הנגן הזה מספקת אותך אז כנראה לא הפעלת מעולם BRip או אפילו x264 על SplashPro או כל נגן עם האצת חומרה אחר, אחרי סרט אחד פשוט אי אפשר לחזור לVLC או לכל נגן אחר.

בזמנו סירטי FHD פעלו לי מצוין על

בעניין BDRIP עם אתה מתכוון למלאים נדיר שאני "משיג " אותם

לא שבעיה למצוא אבל לוקח המון זמן ל"השיג" אז אני מוותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאז עידן ה100 אין טעם להוריד סרט בX264 רגיל, כמו שלא היה טעם להוריד DVDRIPים בזמנו כתוביות ותוספות שוות את זה לפעמים כאשר רוצים להנות מהסרט מה עוד שתתפלא עד כמה יש הבדל עצום באיכות, אפילו בסדרות הפסקתי לראות 720 מעבר לאלה שאני צופה במנוי הHULU+ שלי(VPN אמריקאי = WIN) שעה שעתיים אחרי הריליס הראשון יוצא ה1080i ואם אין את זה אז מחכים יום לWEBDL שהאיכות בינו לבין הHDRIP הרגיל של ה 720 היא גם שמיים וארץ.

@אדון בינארי, פאן בוי של מערכת הפעלה? LOL תמצא נגן שתומך בהאצה חומרה כולל המרה ל60fps וחידוד תמונה + תיקון גאמוט שיודע לעשות upscale למעל מ1080P ללינוקס ונדבר. ולא לא יודע בכלל לעשות האצת חומרה, במיוחד לצערי לא בלינוקס שממשקי הD3D והDD לOVERLAY לא נתמכים בו מסיבות מובנות.. היא אחלה מערכת, לפחות 8.04 אני דיי לא סובל את .10.10. רוב הכלים שלי לעבודה לא מתנהגים יפה בcygwin, אז אני עובד לא מעט עליה.

אבל מבחינת ניגון FHD באיכות הטובה ביותר ללינוקס יש לא מעט מה לשפר, וזה נוסה על GTS360M ועל HD6850M :) האמת שמבחינת ביצועי מתנהגת לא רע בכלל, אני מגיע ל450 מיליון האשים בשניה על האובונטו מול כ300(וזה בסחיטה מוחלטת שהמסך מתחיל לקפוא) על WIN7.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי עצמי יש radeon 9250 ופנטיום 4, וגם אין וינדוס מותקן (וגם לא זמן להסתבך אם אחד להתקין אותו). לא נראה לי שאני יכול להגיע למסקנות אם המחשב שלי

חבר שלי אומר שהוא מצליח לראות HD אל מחשב חדש יותר + תחת opensuse

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי להתחמק. תשלח לינק לסרטון קצר (וחוקי, תוכן פיראטי בפורום אסור) להורדה בפורמט שאתה רוצה ותקבל תשובה של הביצועים שלו אל 4 ו 9250

קח בחשבון - זה לא בדיוק החומרה שאיתה אתה מריץ וינדוס, והשוואה בין הביצועים אצלי ואצלך לא רלוונטית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהוא צודק ב-100 אחוז.

לי אישית יש HD6950, ופשוט זוועה שהתמיכה בגרפיקה לכרטיס כזה פשוט גרועה מאוד.

כמובן של- יש יותר טובים, אבל אני רק בדקתי על הכרטיס שלי.

סרטים באיכות 720p (שלא לדבר על 1080p), עובדים בצורה מחרידה, וכל הזמן מקרטע.

ת'אמת, אשמח אם משהו יוכל לתת לי פתרון לנושא הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התמיכה של הכרטיסים לא בדיוק אחידה ב "כל ATI" ו "כל NVIDIA"

לכל אחד מהם יש 2 :

ATI :

הדרייבר הפתוח ati / radeon

הדרייבר הסגור fglrx

NVIDIA :

הדרייבר הפתוח nouveau

הדרייבר הסגור nvidia

ב 2 המקרים, הדרייבר הפתוח הוא קוד פתוח ונעשה ברובו אל ידיי הנדסה לאחור, והדרייבר הסגור הוא רשמי של החברה

התוצאה היא שבכל כרטיס ספציפי וגרסה ספציפית של מערכת ההפעלה כל אחד מהם יכול לעבוד בצורה שונה ולגרום לבעיות שונות שלא בהכרח ניתן לדעת מראש :

קרנל חדש, שינו משהוא באיך ש KMS עובד, הדרייברים הסגורים קורסים או לא מצליחים לקבל האצה

כרטיס מסך שלמפתחים לא היה אותו, הדרייברים הפתוחים לא תומכים בו

פאק של מי שארז את xorg ושכח לעדכן איזה קובץ, אתה תהיה תקוע אם 1024x768 אם כל אחד מהדרייברים

סידרו באג ב KMS, הדרייבר הפתוח טס, הדרייבר הסגור עובד אבל לא ממש מהר כי הוא נופל למצב אם האצה חלשה יותר

הדרייבר הסגור טס, אבל תוקע לך את העדכון של המערכת (אתה לא מצליח לעדכן קרנל או משהוא אחר, ואז משהוא שתלוי בו, ולא תוכל להוריד עדכונים עד שתעיף את הדרייבר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה את 2 הדרייברים המתאימים (בהתאם לחברה של הכרטיס מסך) ותראה למה כל אחד מהם מסוגל להגיע לפי המדריך המתאים

תוודא שאתה מתקים נכון ולפי כל ההוראות את כל אחד מהדרייברים, למשל לפי הויקי https://help.ubuntu.com/community/ או מדריכים אחרים אבל שיהיו מעודכנים

בתוכנות ונגנים וכו' פשוט תתקין את הכול, זה לא מכביד את המערכת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לך.

אז ככה, אישית התקנתי רק דרך המנהל החבילות של . רשמתי ATI, והיה חבילה והתקין אותה.

האם בכל זאת אני צריך לבדוק עם המדריך שהבאת?

האם יש איזה סקריפט שמריצים לצפיה בביצועים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...