עזרה ב JS או Html - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה ב JS או Html

eelico

Recommended Posts

הייי לכולם אני חדש פה מקווה לעזרה :)

אוקי אז ככה קודם כול תודה לעוזרים דבר שני

אני בניתי אתר Html פשוט אין לי שום רקע מוקדם אבל הלך לי דיי טוב

ואני רוצה לשאול איך אני עושה Pop Up's כאשר אני מועבר לחלון הרצוני זאת אומרת,

אני נמצא בחלון הראשי להלן Index ושאני עובר לצור קשר למשל להלן Contact's אז ייפתחו לי בקטן עוד כמה

דפים ..

:P אני חושב שמדובר ב קובץ Js או Html

[ערוך :) ]

עומר ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על העזרה חברה אבל לא את הסוג הזה אני מחפש , אני מחפש מן חלון קופץ של פרסומות כלומר לחצתי על התוכן של "הבדיחות" הועברתי גם לבדיחות ובחלון קופץ קטן בצד שלא שמים לב אליו הופנתי גם לפרסומות אני יתן לכם דוגמא שאני מכיר מאתר של מישהו :

http://mishpatim.zbeng.net/mishpatim/index.html

תלחצו על "משפטים" ותראו מה ייקרה..

תודה רבה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעייה שישבתי על זה כבר הרבה זמן , אני קרוב ליומיים מחפש רק את הסקריפט הזה של החלון קופץ וסיימתי קצת בעייה

אני לא יכול להעלות את האתר לאוויר ללא הפונקצייה הזאת מסיבות כלשהן, אם תוכלו לתת לי את הפונקצייה הזאת של החלון קופץ אני אשמח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שניצל יכול להיות שזאת הפונקצייה?

"<script language="JavaScript"> function Open1Window(){ window.open('http://www.purecash.co.il/DistributedClicker.aspx?p=105519x576','w2','width=10,height=10,resizable=1,status=yes,scrollbars=yes,toolbar=yes,location=yes,directories=no,menubar=no'); window.open('http://www.purecash.co.il/DistributedClicker.aspx?p=107071x575','w3','width=10,height=10,resizable=1,status=yes,scrollbars=yes,toolbar=yes,location=yes,directories=no,menubar=no'

); } </sc

חיפשתי , זה הדבר היחיד שמצאתי לאתרים האלה אני רוצה להפנות אלה אתרי פרסומת ,אבל עדיין אין לי מושג איך הוא עושה את זה

ניסתי להעתיק לאתר שלי , שום דבר לא קורא ותאמת אני לא כול כך מבין ב Html פשוט הורדתי אתר מוכן ושיחקתי איתו ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי בניתי אתר ממש ממש שימושי , ויחס כזה "כיף" לקבל מפורום שאתה אשכרה צריך עזרה

אבל אם זאת הגישה את תודה רבה

אני רק ביקשתי סקריפט קטן שקופץ חלון לא יותר מזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את מה העתקת בדיוק? כי אם היית מעתיק את השורה שאני נתתי, וגם את הפונקציה שאתה העתקת, אז זה היה אמור לעבוד (כמובן הוא היה פותח את הפרסומת שיש באתר ההוא).

להרבה אלמנטים של html (כולל <a>) יש attribute בשם onclick שאומר לו איזו פונקציית javascript להריץ כשלוחצים על האלמנט. במקרה הזה, רשום שם להפעיל את הפונקציה Open1Window, שמוגדרת בתחילת הקובץ. בתוך הפונקציה קוראים לפונקציה window.open, שמקבלת לינק ופותחת אותו בחלון חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שניצל באמת שאני לא מתכוון לפגוע או משהו פשוט ישלי אתר מוכן ואני מת להעלות אותו כבר אבל אני לא ייעלה אותו בלי פרסומות כי אין לי רווח מזה ? מבין? ותאמת שניסיתי להריץ את הJS הזה הצלחתי אבל לא בדיוק זאת אומרת שאני מנסה להעלות לא בתוך כפתור אלא בתוך תוכן שמועבר מאתר אחד לאתר אחר ועל הדרך הוא מקפיץ שתי בצד כמו שהראתי לך באתר ההוא של הבחור Misphtim.zben בתגובות הקודמות אני רוצה שהכפתור גם יעביר לתוכן המבוקש וגם יקפיץ כמה אתרים במקביל , אם אתה מצליח לעזור לי אתה מלךך,

ותכלס ביננו המליץ לי בחור שהוא פה בתכנות שגיא הוא אמר שהפורום הזה הכי מקצועיי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...