HTC Sensation - זמינות מאמצע יוני? - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

HTC Sensation - זמינות מאמצע יוני?

ALÞHA

Recommended Posts

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גם ל SGS2 אני לא רואה יותר מדי סיבה לעבור.

מעבד מפלצתי? סבבה, אבל למה זה טוב כרגע?

ויצא שה GPU לא חזק בהפרש כזה גדול מה SGX540 הגם ככה מפלצתי ב SGS הראשון.

אם היה משהו כמו SGX543MP2 מצד שני....

ראיתי עכשיו פעם ראשונה בנצ'מארק של הExynos בעקבות הפוסט הזה

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=12947621&postcount=133

ואני פשוט בשוק מהביצועים של הצ'יפ הזה

פחות או יותר הכי מהיר היום ובהפרש לא קטן משאר המתחרים

http://www.glbenchmark.com/result.jsp?benchmark=glpro20&orderby=405&screen-group=true&screen-group-value=1&submi=OK&screen=4&screen=3&screen=2&screen=1&screen=0&os=0&os=1&version=all&certified_only=1&brand=all

הODRID מריץ את אותו הצ'יפ במהירות 1GHZ (בגלקסי 2 זה 1.2GHZ)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי הרגשה שלשם שינוי, אלו הולכים להיות דווקא שישחקו אותה מבחינת החומרה.

לשם שינוי?!!

מתי לא משחקים אותה מבחינת חומרה?!.....וביכלל מבחינת הכל.

לא שאני פאן בוי של אבל כבודה במקומה מונח בהחלט.

בקשר לHTC או SAMSUNG....לדעתי איין ביכלל מה להשוות בין איכות הבניה הזולה של ה SGS לטלפונים של .

בכל מה שקשור לאיכות הבניה של הטלפון וגם מבחינת החומרה, איין על הHTC. יש להם בהחלט טלפונים ברמה אחרת.

(אולי חוץ מאפל) :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הOdroid הזה ממש חזק ,אבל זה פשוט לא הגיוני שרק הבדל בדרייברים יביאו להבדל של פי 2 לפחות ,יש כמה אפשרויות למצב הזה :

א.הדרייברים שסמסונג השתמשו בהם בGalaxy S II שAnandTech קיבל הם זבל טהור אבל ממש ממש זבל ולכן התוצאות של הGalaxy S II היו גרועות אפילו בהשוואה לGalaxy S המקורי

http://www.anandtech.com/show/4177/samsungs-galaxy-s-ii-preliminary-performance-mali400-benchmarked

ב.שזאת אפשרות פשוט הרבה יותר הגיונית , הExynos 4210 שבODROID פשוט חזק יותר ,בגלל תדרים גבוהים יותר של הליבה הגראפית שמתאפשרים בגלל סוללה חזקה יותר ופיזור חום טוב יותר בגלל הגודל של המכשיר וביחד עם דרייברים מעודכנים מתקבלים ביצועים אפילו טיפה חזקים מהiPad 2.

ג. היא שפשוט בExynos 4210 של הOdroid יש גירסה של הMali 400MP עם יותר ליבות בגלל שהגודל של המכשיר והסוללה מאפשרים צריכת חשמל גדולה יותר ... אין ממש תשובה חד משמעית בנוגע לזה באינטרנט

בכלל זאת הולכת להיות שנה מעולה בכול מה שקשור לחומרה בסמארטפונים ,הMSM8X60 החדש עם הAdreno 220 ,ואם באמת ההבדל הגדול בין הOdroid לבין הGalaxy SII הוא התדרים של הליבה הגרפאת אז הExynos 4210 הוא מתחרה ישיר כרגע של הMSM8X60 והOmap 4430 וכמובן גם הA5 של ,אפילו עם הליבה תעבור קיצוץ ולדעתי זה יהיה GPU חד ליבתי (SGX543MP ) בהשואה לGPU דו ליבתי באיפד (SGX543MP2) הSoc אמור לתת ביצועים זהים +- לMSM8X60 וגם לExynos 4210 במצב ההנוכחי שלו (בGalaxy S II ) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הגיוני בהתחשב בעובדה שאננד בדקו מכשיר שלושה חודשים לפני שהוא יוצא

שוב, התדר בSGS 2 יהיה גבוה יותר וזה אותו שבב

זה הרבה יותר הגיוני מלעבור לשבב שנופל מה540

עוד שבועיים, אני אריץ כמה בנצ'מארקים משל עצמי :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי זה ניראה מוזר ,אבל לפי הבאנצ'ים הוא לא יותר חלש מTegra 2 , טיפה חלש יותר מהSGX540 כשהוא עובד בתדר 300Mhz .

אני עדיין חושב וזה גם נישמע פשוט הרבה יותר הגיוני ,שהם פשוט סירסו את השבב כדי לשמור על מעטפת חום נמוכה וגם להקטין אותו .

אפילו הA5 בiPad 2 גדול פי 2 משבב הTegra 2 ,לדעתי גם אפל יצתרכו בסופו של דבר להקטין את הA5 בשביל האיפון הבא במיוחד עם התחרות למי יש חיי סוללה גבוהיים יותר ולמי יש סמארטפון דק יותר,

אפשרות אחד שאני חושב עליה היא שאולי לדוג' להשתמש בSGX543 אבל חד ליבתי במקום דו ליבתי שגם יתן ביצועים מאוד דומים לAdreno 220

גם אחרי חיפוש ארוך באינטרנט לא מצאתי באיזה תדרים עובד הMali 400 בOdroid או אם בכלל הGalaxy S II והOdroid משתמשים באותו השבב בדיוק מה שעדיין משאיר את עניין התדרים / שבב מסורס אפשריים ..ככה שרק הזמן יגיד באמת מה הולך שם בזירת הGPU בין אפל וסמסונג וגם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן , ה800X480 זה 40%+- פיקסלים מ1366X768 ופה כנראה מגיע גם עניין הדרייברים שאני מסכים שהם לא סופיים בבדיקות , אבל בסופו של דבר חייב להיות עוד משהו במשוואה שמאפשר ל4210 בODROID לעבור אפילו את הA5 באיפד 2 בכמה אחוזים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...