האם עלויות הביטוח המופקעות של "נהג צעיר" הגיוניות ? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם עלויות הביטוח המופקעות של "נהג צעיר" הגיוניות ?

ccc

Recommended Posts

אני עכשיו מסתכל בויזה שלי ואני לא מאמין.

בן אדם בן 23 שנוהג 5 שנים (!!!!!) על הכביש, צריך לשלם ביטוח כפול מנהג בן 24 (כפול !!!!!!!!)

הסיבה היא שהוא "נהג צעיר"

מילא בני 17 ו18, אבל אני שואל בריצינות מדוע בן אדם בן 23 צריך לשלם ביטוח בעלות של 500 ש"ח לחודש וזה עוד בלי מקיף ! (ביטוח ג'אחה שמכסה פגיעת צוואר מזוייפת של הקורבן)

אם המדינה טוענת שבני 17 עושים תאונות וצריך להכפיל להם את הביטוח (אנשים שבכל מקרה עוד לא מרוויחים הרבה כסף) אז למה לתת רשיונות לבני 17 ? האם הכסף מכסה על ה"חיים שילכו לאיבוד" ? האם המדינה הזאת היא משאבת כסף חסרת מוסר ?

או שתתנו רשיון כחוק ותסתמו את הפה, או שאל תתנו רשיונות בכלל מתחת לגיל 23.

איך אני רואה את זה המדינה מתירה הרג אזרחים בתשלום שוחד של 500 ש"ח לחודש.

אנחנו צריכים להתחיל איזהי התעוררות בנושא הזה, כי זה יותר מושחת מהרבה דברים שנפלו מדינות בגללם.

מי איתי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נהג צעיר זה לא מהמדינה...

מבחינת המדינה אין דבר כזה נהג צעיר, יש נהג חדש.

נהג צעיר זאת הגדרה של חברות הביטוח לקבל עוד כספים.

אם לא מתאים לך יש עוד מדינות בעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כן של המדינה כי יש ביטוח חובה שאתה חייב לעשות, אז מה אם אתה לא משלם ישירות למדינה.

אז שהמדינה תטיל הגבל.

והגישה של "אם לא טוב לך לך למקום אחר" היא תבוסתנית והרסנית, ובגלל אנשים כמוך איכות החיים כאן היא כשל כלב.

לא רוצה לעבור לשום מקום, אני רוצה שאיפה שנולדתי יהיה יותר נעים.

ואם לא טוב לך עם זה, אז לך לאיראן ותהנה מאונס קבוצתי בידי נאמני המשטר, כנראה שאין לך בעיה עם זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Hip50, מדובר בקרב אבוד מראש.

אם זה מנחם אותך, גם בן 40 שרק עכשיו הוציא רשיון, ייעשק ע"י חברות הביטוח עד תום תקופת הנהג החדש, ובנוסף גם הוא לא ממש יוכל להשכיר ממרבית חברות ההשכרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוואי שכמה שעולה הביטוח זה מה שהיה מטריד אותנו...

יופי ועכשיו תגיד שאני לא משלם וכו'... בסדר חסכתי לך את זה.

ואמרתי שאם לא טוב לך אז לך למדינה אחרת, בגלל שבפורום הזה 90% מהאנשים מדברים על זה שחרא להם והם רוצים לעבור מדינה ושם הכל יהיה ורוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם תנסה לבטח פיאסטה שנת 98' (חובה + צד ג' בלבד), העלות הינה מעל ל 5,000 ש"ח לשנה עבור נהג חדש (ובעל וותק של פחות משנה)/צעיר.

ייתכן ש gil28 מתכוון לעלות של ביטוח חובה בלבד, או שהוא מתייחס לתוספת שהוא נדרש לשלם עבור ביטוח קיים של (לצורך העניין, של אחד ההורים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אשמח לדעת באיזו מדינה אתה חי, במדינת ביטוח חובה+מקיף לנהגים מתחת לגיל 24 עולה מעל 4500 ש"ח בשנה.

אבל הוא כתב רק חובה

מילא בני 17 ו18, אבל אני שואל בריצינות מדוע בן אדם בן 23 צריך לשלם ביטוח בעלות של 500 ש"ח לחודש וזה עוד בלי מקיף !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם זה ינחם אותך, המדינה הזאת עוד מי ההתחלה הייתה כזאת. מה לעשות אתם חיים במדינה של היהודים(אוהבי כסף), כל המדינה מנוהלת על ידי שקר, המשטרה כמו מאפיה הביטוח הלאומי גם כמו מאפיה אפילו הצבא כמו מאפיה, אז מה בעצם אתם מצפים שיקרה ? אני מצפה שהצבא ייקח את המדינה הזאת תחת השלטון שלה, עדיף דיקטטורה צבאית מאשר מה שקורה כאן :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...