אוזניות למחשב עד 750 ש"ח למוזיקה וסרטים - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוזניות למחשב עד 750 ש"ח למוזיקה וסרטים

fakeman

Recommended Posts

אני פשוט לא עונה יותר לכאלה, התעלמות מוחלטת מהתגובה שלי.

סורי אחי, שלא תחשוב שאני לא מעריך א התגובה שלך!!! תודה רבה על העזרה

אגב איך האוזניות שלך כשאתה מחבר אותם לכרטיס קול שנמצא על הלוח אם וללא מגבר?

ותודה רבה גם לך Polk

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת הסאונד - בדרך כלל נהוג לומר של- יש סאונד רגוע ועשיר, ל-AKG יש סאונד מאוד מדויק עם מיד נהדר, ל-GRADO יש סאונד קצת צורמני. מבחינת הנוחות - ברובן די נוחות, AKG - תלוי איזה דגם - סגור או פתוח (שזו בכלל שאלה שאתה צריך לשאול את עצמך), ו-ULTRASONE מהניסיון שלי לא ממש נוחות. אבל תצטרך לבדוק בעצמך.

דווקא אם הוא מחפש מוזיקת boom-boom-let's-shake-the-room עם כרטיס O/B ובלי הגברה, כדאי לו לשקול את הגראדו "הצורמניות". מאוד קל לדחוף את ה-SR80 והן נותנות בס טוב. הן עולות 450-500 ש"ח ועם מקור עלוב ובלי הגברה אני לא מאמין שהן יהיו נחותות משמעותית מאוזניות ב-700 ואפילו ב-1000 ויותר.

ד"א, לא יודע איך ה-HD555, אבל ה-HD600 לדוגמא נשמעות איום ונורא (שזה לא רגוע ובטח לא עשיר) עם מקור בינוני ולא מוגבר - כך שלא ניתן לתת המלצות across the board אלא כל דגם לגופו.

אני פשוט לא עונה יותר לכאלה, התעלמות מוחלטת מהתגובה שלי.

לפותח הדיון - שימוש במילים "תודה", "בבקשה", הקפצות לפי הכללים וללא הערות ארסיות, המנעות מ-"חחח" בתגובה לעצות שניתנות לך, יעזרו מאוד בהענות של חברי הפורום. לציין שההתנהגות שלך בפורומים "קשוחים" יותר (לדוגמא - רוב הפורומים האודיופיליים) הייתה מזכה אותך בהעפה מיידית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, אבל אני לא מעוניין באיזניות צורמניות. יש לי רמקולים מאוד מאוזנים וניטרליים אני לא אוהב צורמני. אולי קצת דגש על הבאס אבל לא יותר מזה.

יש המלצות נוספות?

ולמה שמישהו ירצה להעיף אותי מהפורום? אילו כללים הפרתי ? שחכתי להגיב למישהו שהגיב לשאלה שלי, אז הוא העיר לי והודתי לו מאוחר יותר, מה הביג דיל?

חוץ מזה לא תמיד אפשר להודות לכולם אחרי כל תגובה, מודים בדרך כלל בסוף לכל מי שעזר ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא שאל מה דעתך.

ומי שאין לו להגיד משהו שקשור לשרשור שלא יגיב פה. מה שבטוח שאם הפורום הזה היה קשוח, גם כל המספימים למיניהם היו מורחקים.

"הודעות סתמיות וחסרות תוכן (לרבות הודעות המצטטות הודעה אחרת ללא תוספת תוכן), או כל סוג של ספאם, לא מקובלים. דאגו לפתוח דיונים ולפרסם הודעות בעלות תוכן ומטרה. אנא הימנעו מפרסום הודעות ללא כל תועלת לדיון".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש משהו שנקרא "נטיקט", זהו האטיקט (כללי התנהגות) של הרשת. פעם, שהרשת לא הייתה זמינה להמונים (לדוגמא - כשאני התחלתי לגלוש ב-1994) אנשים יותר שמו לב לכללי ההתנהגות, היום קצת פחות וחבל.

מקובל שמישהו חדש יחסית בפורום, שטרם הפגין נוכחות משמעותית (זאת אומרת - טרם תרם באופן משמעותי לתוכן בפורום), מציג בקשות לעזרה באופן מנומס (בבקשה... תודה מראש..) כמו שמקובל לבקש עזרה בכלל בעולם התרבותי (שזה לא ישראל).

אם לא עונים, אפשר להקפיץ פעם, פעמיים לפי הכללים ואם עדיין לא עונים - פונים לפורום אחר. גם לי לעיתים לא עונים על קושיה כאן ואני פשוט מחפש עזרה במקום אחר.

אנשים בעלי וותק בפורום לרוב כותבים באופן חופשי יותר - גם זה מקובל, משום שהם כבר בני בית (שוב פעם - בדומה לעולם האמיתי). זה לא אומר שמשתמשים חדשים הם נחותים חו"ח, אלא רק צריכים להתנהג כמו חדשים במקום לא מוכר - זה הכל.

ואם אני אומר לך שבפורום האדיופילים "הכבדים" היו קוצצים אותך לחתיכות - תאמין לי. הייתי חבר בפורומים כאלו בעבר והם הרבה יותר קשוחים מכאן.

ועכשיו חזרה on-topic

אני לא חושב שהגראדו צורמניות. זה עניין של דעה אישית ודעתי בעניין שונה. אני מאזין ל-SR80 כבר 6 שנים וחושב שהן נוחות, אמינות ונעימות מאוד להאזנה במגוון מקורות. על המקור הנוכחי שלי (רסיבר מרנץ משנות ה-70) הן בכלל פורחות ותענוג גדול להשתרע על הכורסא המפוארת שלי ליד המערכת עם איכותית באוזניות.

היתרון של הגרדו - קל להזיז אותן ועל מקורות נחותים-בינוניים הן עדיין טובות. יש להן קהל אוהדים גדול (במיוחד בארה"ב - ארץ הולדתן) וכנראה לא סתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח הדיון היקר.

עצור בטרם תעבור.

התנצלות מעומק הלב וכמה מילות הערכה הם הדבר היחידי שאולי יגרום לאותם אנשים שבאמת היית רוצה שיגיבו בדיון שלך (כל אחד בזמנו שלו לכשיתפנה) להחליט בכל זאת לתרום משהו חיובי ומועיל.

אולי בשבילך זה רק דפי טקסט, אבל מאחורי הגולשים באתר ובמיוחד אלו שמומחים בתחומם ישנם בני אדם.

חלקם מאוד עסוקים ובוחרים לתת מזמנם רק איפה שנחמד להם ומרגיש נכון.

הם לא רוצים שתתחנף אליהם או תרעיף עליהם מילים יפות, הם רק רוצים שיהיה נעים וחיובי.

מה יעשה אותו אדם שעובד כל היום ומגיע הביתה למשפחה ובין כל הבלגאן הוא היה רוצה להגיב בהרחבה אבל לא היה לו זמן.

כשימצא זמן לכתוב, ויקרא את הדברים שאתה כותב, מה אתה חושב הוא יחליט לעשות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקובל שמישהו חדש יחסית בפורום, שטרם הפגין נוכחות משמעותית (זאת אומרת - טרם תרם באופן משמעותי לתוכן בפורום), מציג בקשות לעזרה באופן מנומס (בבקשה... תודה מראש..) כמו שמקובל לבקש עזרה בכלל בעולם התרבותי (שזה לא ישראל).

אם לא עונים, אפשר להקפיץ פעם, פעמיים לפי הכללים ואם עדיין לא עונים - פונים לפורום אחר. גם לי לעיתים לא עונים על קושיה כאן ואני פשוט מחפש עזרה במקום אחר. האם העובדה שלא השתמשתי במילים בבקשה, תודה מראש בפתיחת השרשור אלא כתבתי במקום זאת "ערב טוב" והודתי לכל בן אדם שניסה לתרום מנסיונו כדי לעזור לי מעידה על כך שלא פעלתי בנימוס?

אנשים בעלי וותק בפורום לרוב כותבים באופן חופשי יותר - גם זה מקובל, משום שהם כבר בני בית (שוב פעם - בדומה לעולם האמיתי). זה לא אומר שמשתמשים חדשים הם נחותים חו"ח, אלא רק צריכים להתנהג כמו חדשים במקום לא מוכר - זה הכל.

ואם אני אומר לך שבפורום האדיופילים "הכבדים" היו קוצצים אותך לחתיכות - תאמין לי. הייתי חבר בפורומים כאלו בעבר והם הרבה יותר קשוחים מכאן. על מה בדיוק היו "קוצצים אותי לחתיכות"? על זה שאני לא מוכן שאדם כמו מר יוסי יתחיל לדבר בצורה לא מכובדת ובנוסף יספים לי בשרשור דבר שנוגד את חוקי הפורום שאתם כל כך תופסים מהם? מקריאה פה בפורומים אני מבין שהוא כנראה אדם עם נסיון באוזניות. זה יפה, אבל מה הוא מצפה, שאני אשתחווה בפניו? בחיים יש כלל פשוט. אם אתה רוצה שיפנו אליך בכבוד ובצורה מנומסת, תעשה אותו דבר.

ועכשיו חזרה on-topic

אני לא חושב שהגראדו צורמניות. זה עניין של דעה אישית ודעתי בעניין שונה. אני מאזין ל-SR80 כבר 6 שנים וחושב שהן נוחות, אמינות ונעימות מאוד להאזנה במגוון מקורות. על המקור הנוכחי שלי (רסיבר מרנץ משנות ה-70) הן בכלל פורחות ותענוג גדול להשתרע על הכורסא המפוארת שלי ליד המערכת עם איכותית באוזניות.

היתרון של הגרדו - קל להזיז אותן ועל מקורות נחותים-בינוניים הן עדיין טובות. יש להן קהל אוהדים גדול (במיוחד בארה"ב - ארץ הולדתן) וכנראה לא סתם.

תודה רבה על העזרה אגב, אני מעריך את זה.

פותח הדיון היקר.

עצור בטרם תעבור.

התנצלות מעומק הלב וכמה מילות הערכה הם הדבר היחידי שאולי יגרום לאותם אנשים שבאמת היית רוצה שיגיבו בדיון שלך (כל אחד בזמנו שלו לכשיתפנה) להחליט בכל זאת לתרום משהו חיובי ומועיל.

התנצלות על מה? מילות הערכה קיבלו אלו שתרמו וניסו לעזור. לאחרים, שכל מעשיהם פה הם ליצור מהומות ובאלגן, במקום לדבוק בנושא לא מגיע תודה ואם זה היה תלוי בי הם היו מקבלים אזהרה או אפילו הרחקה.

אולי בשבילך זה רק דפי טקסט, אבל מאחורי הגולשים באתר ובמיוחד אלו שמומחים בתחומם ישנם בני אדם.

הם לא רוצים שתתחנף אליהם או תרעיף עליהם מילים יפות, הם רק רוצים שיהיה נעים וחיובי.

אני מאוד נעים וחיובי כשאני מקבל יחס נעים וחיובי.

מה יעשה אותו אדם שעובד כל היום ומגיע הביתה למשפחה ובין כל הבלגאן הוא היה רוצה להגיב בהרחבה אבל לא היה לו זמן.

כשימצא זמן לכתוב, ויקרא את הדברים שאתה כותב, מה אתה חושב הוא יחליט לעשות ?

כשהוא יקרא ויבין לאלו אנשים מיועדים "הדברים שאני כותב", ויקרא כמה אותם אנשים שהגבתי להם בצורה כזאת, הגיבו בצורה בוטה ולא מנומסת פעם אחר פעם, אני מניח שהוא יבין לגמרי את הסיבה לכתיבתם של אותם דברים.

שוב תודה לכל אותם אנשים שכן ניסו לעזור וניסו לתרום מהידע שלהם. אני מבטיח שלאחר קניית האוזניות אני אעדכן אתכם ואוסיף המלצות משלי. לכל אלו שלא, חבל על הזמן שלכם, לפי מה שקראתי יש לכם זמן מאוד מועט, אבל אני רואה שלהתנהג בצורה ישראלית טיפוסית תמיד אפשר למצוא זמן. זה רק אומר שזמן יש, השאלה היא מה הוא סדר העדיפויות. האם להיכנס עכשיו לשרשור ולעזור למישהו שצריך עזרה, או להיכנס לשרשור של מישהו שהיה לי תקל איתו ולהמשיך את הריב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תקנה בלי שתשים על האוזניים לפחות לכמה דקות ותאזין לכמה סוגי מוזיקה. בחלק מהחנויות אולי לא ירצו לתת לך לנסות את האוזניות, לא נורא - יש עוד חנויות. אם אתה מתעניין בגראדו תביא בחשבון שהן עשויות להיות לא נוחות לחלק מהאנשים, לפעמים זה משתפר עם הזמן, אבל אל תקנה שמאמללות אותך.

בנוסף, תחפש חו"ד גם בפורומים הספציפיים לדבר כגון Head-fi

וואו הפורום הזה מת לאללה.. מה רק "מפרטי מחשב" פעיל פה?!

בכל זאת, מישהו?

עשיתם איזה 7 מפגשי לא יכול להיות שאין פה אף אחד שמבין קצת יותר מלזרוק שני שמות של דגמים בלי הסבר בלי פירוט..

ואלו הדברים שהרתיחו את הדם של חברי הפורום.

ואני יחזור שוב פעם על התגובה שקבלת בעניין

אף אחד לא חייב לך כאן כלום. אם עונים לך - סבבה, אם לא - לא נורא, הולכים לחפש עזרה במקום אחר ולא משגרים הערות לא נעימות. בפורום מקובל להיות נעים וחיובי גם אם לא עונים לך, שוב פעם - אף אחד לא חייב לך כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

fungiman , להביע ביקורת תמיד אפשר. במיוחד שיש בה מן האמת. בן אדם שנכנס לפורום ורואה שבכמה ימים יש מספר מאוד מועט של תגובות בפורום, לא עונים, וכשעונים זורקים תשובה קצרה בלי פירוט ובלי הסבר, ההרגשה שהוא יוצא איתה היא לא טובה. אז כן הרגשתי צורך להביע ביקורת על כך ולא בגלל שמישהו חייב לי, אלא בגלל שבדרך כלל אני כן מעריך את הפורום הזה בתקווה שזה יגיע למנהלים וישנה משהו.

בנוגע למה שמקובל, אני לא רואה שזה ממש מקובל. אם היה מקובל להיות נעים וחיובי, אנשים יהיו נעימים וחיוביים גם כשהם מקבלים ביקורת ויסבירו בצורה נעימה וחיובית את דעתם. אבל מהשרשור הנוכחי אני לא רואה שזה ממש מקובל(חוץ ממספר אנשים בודדים). אנשים שמגיבים בתוקפנות ילדותית הם אנשים שמתנהגים כך גם בחיי היום יום, וזה האופי שלהם, ולצערי מסתבר שמספר לא קטן של אנשים פה בפורום הם כאלה.

rikus , יהיה דוגמא טובה לכך.

ולכל שאר החכמולוגים, תפסיקו להספים לי באשכול. אני בטוח שיש גבול לכמה שהמנהלים יהיו סבלניים כלפיכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...