אוזניות למחשב עד 750 ש"ח למוזיקה וסרטים - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוזניות למחשב עד 750 ש"ח למוזיקה וסרטים

fakeman

Recommended Posts

ערב טוב חברים

סוף סוף החלטתי להשתדרג באוזניות, אחרי הטלוויזיה הרמקולים הגלקסי S והמחשב החדש..

בלילה לפעמים אני שומע מוזיקה או רואה סרט ואני לא יכול לשים ווליום ככה שאני צריך אוזניות למחשב כדי לא להפריע..

התקציב הוא 750 ש"ח עם עדיפות לפחות. כעיקרון בכל דבר שהשקעתי השקעתי עד הסוף באוזניות החלטתי להירגע. אני מוען לחרוג רק אם יש הבדל עצום בתוספת של 100 שקל.

עכשיו אני מעוניין באוזניות הכי טובות שאיכשהו ינוצלו ע"י לוח אם חדיש H67 עם כרטיס קול מובנה. לא מעוניין להוציא כסף על כרטיס קול \ DAC שייקרו את העסק.

כרגע אני עם אוזניות AKG IN EAR שעלו לי 200 ומשהו הם בכלל לפלא ולאם פי..

חשבתי על HD555

ועל PHILIPS SHD8900 זאפ: http://www.zap.co.il/ratemodel.aspx?modelid=737413

ועל SHURE SRH440 זאפ:http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=734191

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך הם נוחות?

אתה בטוח ששווה להוציא סכום כזה אם אני לא מתכוון לקנות מגבר וכרטיס קול נפרד? אני ארגיש הבדל בין של 500 לדוגמא?

אני יודע שלא מזמן האוזניות האלו עלו במחיר, בערך ב-300 שקל, השאלה אם הם שוות את התוספת?

חשבתי גם על 242hd של AKG איך הם<?

תן לי בבקשה אחרות מומלצות בסכום יותך נמוך שיהיה לי אלטרנטיבה למקרה שלא ארצה להוציא יותר יותר מ-650, פשוט ה- 750DJ לא נראות כאלה נוחות.. (דגש על הצלילים הנמוכים, אבל שיהיה להם גם צליל פתוך וחי, אולי צריך חצי פתוחות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר אומללות? הפורום הזה מת אם אתה לא שם לב.

זו לא רק דעתי זה תכלס מה שקורה פה, כמעט אף אחד לא מגיב פה בפורום הזה..שלושה ימים אני מחכה לתגובתך, וזה מה שאני מקבל? תודה רבה באמת..

ואם אין לך משהו תורם להגיד, או שסתם זרקת 2 דגמים בלי להבין יותר מדי בנושא ולכן לא יכולת להרחיב, עדיף שלא תגיב. ההודעה שלך היא ספאם נטו ולא תורמת לאף אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו תרגע בנאדם, אל תיקח את זה קשה-זה שהוא טרח לענות לך אתה צריך להגיד לו תודה -לא לרדת עליו! זה לא העבודה שלו. מה נסגר?

בכל מקרה-לדעתי בפורום כאן פחות מבינים באודיו, עדיף לך לשאול במקום אחר באמת(וזה בכללי-אם אתה לא מקבל תשובה מהר או מספיק טובה, סימן שאתה במקום הלא נכון??)

והנה ההמלצה שלי:

http://www.shopla.co.il/item.asp?itemid=126

אוזניות חבל"ז, פינוק לאוזניים זה גם של מקצוענים יחסית, לי יש דגם יותר מתקדם DT990 ואני מבסוט מעל הגג, זה בכרך כמו לקנות של 5000 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל לך להשקיע מאות ש"ח באוזניות ולא לשדרג את המקור. אבל נשאיר את זה לאחר כך.

יש מבחר גדול של טובות בתקציב שלך - תביט גם בהודעה הנעוצה בפורום. ההחלטה תלויה גם בסגנון האוזניות המועדף עליך (פתוחות/סגורות, על-האוזן/סביב-לאוזן) ובסגנונות המוזיקליים אותם אתה חובב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרעיון הוא להשקיע את הסכום המקיסמלי שיונצל בלי מקור טוב\מגבר טוב.

אני גם בעתיד לא אשדרג, ככה שאני לא רוצה רגישות מדי\בהירות מדי או כאלה ששומעים כל פיפס בהקלטה(כי לא הכל FLAC אצלי)

אבל כן כאלה שיהיו עליית מדרגה גדולה מה-IN EAR שאיתם אני נמצא, ושיתאימו למגוון סגנונות מוזיקה(בעיקר מזרחית, טרנסים, פופ,היפ הופ) ולסרטים.

לא מצפה לאיכות מטורפת, רק רוצה יחס עלות\תועלת טוב כאשר השימוש הוא ללא מגבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש ב-ATH-M50 של חברת Audio Technica. הן מיועדות לשימוש באולפנים, אבל זה לא אומר שלא תהנה להאזין איתם למוסיקה וסרטים. הן לא דורשות מגבר אבל, כמו כל איכותיות, חבל על הכסף אם אתה לא מזין אותן במקור איכותי (=כרטיס קול טוב, קבצים באיכות גבוהה). סליחה על הביטוי, אבל מכונית Porsche לא נוסעת טוב כמתדלקים אותה בחרא (שזה מה שיוצא מכרטיסי קול מובנים).

אני ממליץ להישאר עם האוזניות הנוכחיות שלך, ולשדרג במקום את כרטיס הקול. אם הן טובות, אתה תרגיש בהבדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח הגזמת עם הנוכחיות אני לא יכול להישאר זה לא נוח להאזין לאוזניות in ear בחיבור למחשב..

והאוזניות האלה שלך עולות פחות מ-400 שקל בחו"ל 900 שקל זה קצת מופרז פה בארץ..

איך האוזניות יהיו בחיבור לנגן cowon d2 שידוע באיכות סאונד טובה יחסית? או ל-samsung s שלי?

תוכל לעשות בדיקה קטנה בשבילי. תנתק את האוזניות שלך מכרטיס הקול שלך(אגב איזה?), ותחבר ללוח אם. תגיד לי איזה הבדלים אתה שומע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו חבר'ה, אתם לא יכולים להגיד לבן אדם את הדבר הכי פשוט?

יש לך 750 שקל, זה קונה לך אוזניות די טובות של כמו HD 555, או HD 280, או AKG דגם 242 או 271, שאלה הדברים הכי נפוצים ומומלצים בגדול, וחוץ מזה אולי ULTRASONE HFI-550 או 650, ועוד כל מני דברים מחברות כמו BEYERDYNAMIC, GRADO, AUDIO-TECHNICA. לך לחנויות ותשמע את האוזניות, תבדוק אם הן נוחות לך, וכך הלאה. ואם אין לך בעיה עם יד שניה - אפשר להשיג בסכום הזה אוזניות טובות מאוד.

מבחינת הסאונד - בדרך כלל נהוג לומר של- יש סאונד רגוע ועשיר, ל-AKG יש סאונד מאוד מדויק עם מיד נהדר, ל-GRADO יש סאונד קצת צורמני. מבחינת הנוחות - ברובן די נוחות, AKG - תלוי איזה דגם - סגור או פתוח (שזו בכלל שאלה שאתה צריך לשאול את עצמך), ו-ULTRASONE מהניסיון שלי לא ממש נוחות. אבל תצטרך לבדוק בעצמך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...