המלצה להארדיסק (פנימי) בנפח 2TB למדיה באיכות גבוהה - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה להארדיסק (פנימי) בנפח 2TB למדיה באיכות גבוהה

125Live

Recommended Posts

שלום,

אשמח לקבל המלצה להארדיסק (ההגיון שלי אומר שפנימי - כי SATA יעבוד מהר יותר מ-USB).

הוא צריך להיות 2TB ומהירות גבוהה (7200).

המטרה היא לשמור שם את כל המדיה שיש לי הכוללת סרטים וסדרות באיכות 1080p, בפורמט FLAC ועוד,

ומן הסתם להריץ אותם מפעם לפעם ושיעבוד בצורה הכי חלקה שניתן.

תודה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוכל למצוא רשימת כוננים מומלצים בסטיקי כוננים קשיחים.

או בקיצור.. לך על ה-HD204UI של סמסונג. הוא אינו 7200RPM אבל בשביל וניגון ומוזיקה גם כונן במהירות סיבוב נמוכה יותר מ-5400RPM היה עושה את העבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אשמח לקבל המלצה להארדיסק (ההגיון שלי אומר שפנימי - כי SATA יעבוד מהר יותר מ-USB).

הוא צריך להיות 2TB ומהירות גבוהה (7200).

המטרה היא לשמור שם את כל המדיה שיש לי הכוללת סרטים וסדרות באיכות 1080p, מוזיקה בפורמט FLAC ועוד,

ומן הסתם להריץ אותם מפעם לפעם ושיעבוד בצורה הכי חלקה שניתן.

תודה לעוזרים.

אפשר גם חיצוני עם ESATA, לא חייב .

יש את ההרדיסק של היטאצ'י שהוא 7200RPM והמחיר שלו לא בשמיים.

לא יודע עד כמה הביצועים שלו טובים, אני מניח שזה עדיף על כל ה5400 באופן כללי, ואין לי מושג לגבי אמינות.

לאיחסון נטו אולי עדיף לחסוך כמה שקלים, זה לא באמת משנה עוד טיפה ביצועים.

גם אני מתכנן קניית הרדיסק חדש בקרוב.

אני עוד לא סגור על מה אני אלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוכל למצוא רשימת כוננים מומלצים בסטיקי כוננים קשיחים.

או בקיצור.. לך על ה-HD204UI של סמסונג. הוא אינו 7200RPM אבל בשביל וניגון סרטים ומוזיקה גם כונן במהירות סיבוב נמוכה יותר מ-5400RPM היה עושה את העבודה.

ראיתי לפני מספר ימים את רשימת הכוננים אבל אני לא יודע יודע עד כמה היא מעודכנת. מה גם שאני יעדיף בכל מקרה לרכוש כונן 7200RPM מכיוון שזה לא רק אלא גם הפעלה של התוכן והמטרה שלי היא למנוע בצורה מקסימלית תרחישים של אי-תאימות קול ותמונה, קפיצות, ריבועים, מריחות וכו'.

הרבה מהנ"ל מושפע מכרטיס מסך וזכרון פנימי אבל עדיין אם קיימת האפשרות לרכוש הארד דיסק מהיר יותר (7200RPM) אני אעדיף את האופציה הזאת ואשמח לקבל המלצה שעומדת בדרישות שהצבתי לעצמי.

בעניין ה- e-SATA, לא רואה טעם להשקיע בזה למרות שיש לי חיבור כזה במארז.

אני לא הולך להתנייד עם ההארד דיסק הזה, ואין לי צורך שיתפוס מקום מיותר מחוץ למחשב כשהוא יכול להיות בתוכו.

תודה בכל מקרה על הרעיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כונני 2 טרה 7200 הם מעטים ויקרים להחריד לעומת ה5400

בכל מקרה לא תהיה שום בעיה של "אי תאימות" משום מה אתה מאמין בצורה שגויה ש5400 הם כוננים איטיים עד כדי כך שתהיה בעיה להריץ מהם מדיה, רעיון שגוי מהיסוד במקרה הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שאני טועה.

האם בכל זאת אפשר להמליץ לי על הארדיסק 7200RPM כל שהוא כדי שאני אוכל להשוות ולשקול ?

מצאתי 2 דגמים שאני לא יודע עד כמה הם טובים :

[table][tr][td][table][tr][td][/td][/tr][/table][/td][/tr][/table]W.D WD20EADS 3.5" 2TB GREEN SATA II 7200RPM 32MB

Western Digital 2Tb WD20EARS Caviar Green 3.5 64MB SATA II

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא יכול להיות, זו עובדה, 5400RPM הם מעל ומעבר ל"הפעלה של התוכן" כשבמקרה הזה הוא סרטים ומוזיקה.

אם אתה מתעקש ללא שום סיבה אז יש את ה-HDS722020ALA330 של Hitachi שגם נחשב לכונן ממש שקט:

http://www.plonter.com/detail.tmpl?sku=HDS722020ALA330

חסרונות? הוא יקר יותר ב-100 שקלים והאמינות שלו אינה כמו זו של ה-HD204UI.. ומן הסתם החיסרון הוא שהוא לא יותר טוב מה-HD204UI לשימושים שצוינו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GREEN זה לא 7200.

כונני 2 טרה 7200 הם מעטים ויקרים להחריד לעומת ה5400

יש שלושה דגמים סך הכל שראיתי בנתיים.

WD BLACK

ןSEAGATE BARRACUDA XT

HITACHI

שני הראשונים יקרים להחריד.

ההיטאצ'י עולה בערך 70 שקל יותר מה5400.

מדובר בפחות מ20% הפרש במחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

125Live אתה יכול להיות רגוע. מניסיוני אין שום בעייה עם כונני 5400 לצרכים שלך. אני מנגן קובץ ווידאו ברזולוציה גבוהה (1920*1200) עם הזום-פלייר + מעתיק אותו לכונן אחר בו זמנית + קופץ קדימה/אחורה בסרט ומעולם לא ניתקלתי בבעיית אי-תאימות קול ותמונה או קפיצות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...