קניית קונסולה או מחשב?? - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית קונסולה או מחשב??

maazg

Recommended Posts

שלום רב,

אני אוהב לשחק משחקי המחשב אך למרבה הצער הרבה משחקים יפים לא מפותחים למחשב לכן שאלתי האם כדאי לקנות מחשב חדש וחזק למשחקים או שתעשיית משחקי המחשב מתה ועדיף כבר לקנות קונסולה??

העניין הוא שאני מחובבי המקלדת לכן אני מתלבט

ואם התשובה היא לקנות קונסולה אז או PS3??

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת שאלה שכבר חפרו עליה בפורום המון וכמובן שאין תשובה חד משמעית...

זה תלוי מאוד בסגנון המשחקים שאתה אוהב, האם אתה מתכוון לשחק על מסך מחשב קטן או על טלוויזיה גדולה, כמה אתה מוכן להשקיע וכל כמה זמן אתה מוכן לשדרג...

לפני שנה הייתה לי בדיוק את אותה התלבטות, מאחר ואני משחק על 37" ונשבר לי קצת מלשדרג את המחשב כל שנתיים ולהסתבך עם דרייברים לכרטיסי מסך שעושים בעיות מידי פעם החלטתי לקנות PS3 ועד עכשיו אני מאוד מרוצה.

היתרון הגדול לקונסולות זה שהמשחקים בדרך כלל מותאמים להן ולמחשב יוצאים פורטים דיי מחורבים בהרבה מקרים.

דבר נוסף זה העובדה שקנית משחק ואתה יודע בוודאות שהוא יעבוד טוב בלי צורך לשדרג שום דבר לא עכשיו ולא בשנים הקרובות (יש ל PS3 ול 360 עוד כמה שנים טובות לחיות)

מבחינת הג'ויסטיק / מקלדת זה תלוי בך ובהסתגלות שלך, מן הסתם בשוטרים יש פחות דיוק עם ג'ויסטיק אבל המשחקים מותאמים לזה וברשת אתה משחק מול שחקנים אחרים עם ג'ויסטיק ככה שאתה לא במצב פחות טוב.

כיום אני אישית מעדיף בהרבה לשחק עם ג'ויסטיק (גם שוטרים) מהסיבה שעם מקלדת לא נוח לשחק מול מסך גדול.

אגב לקח לי בדיוק שבועיים להתרגל לג'ויסטיק ולהעדיף אותו על מקלדת בכל סוג של משחק.

לגבי השאלה 360 מול ps3 כמה נקודות...

* גרפיקה זהה, בסופות של דבר מאוד קשה לראות הבדלים במשחקים החדשים

* ג'ויסטיקים אתה צריך לנסות, לכל אחד מתאים משהו אחר, לי אישית הג'ויסטיק של ה 360 גדול מידי ולא נוח

* משחקים : הרוב יוצאים לשתי הקונסולות באותו זמן, בלעדיין יש לכל אחת אבל ל PS3 יש יותר

בלעדיים של 360 לדוגמה : , gears of war ועוד

בלעדיים של PS3 לדוגמה : killzone, uncharted, infamous, god of war, little big planet ועוד

* ל 360 יש הגבלת אזורים למשחקים ל PS3 לא (אבל יש לו הגבלת אזורים לסרטי בלו ריי)

* PS3 בא עם נגן בלו ריי

* האונליין של ה 360 יותר טוב אבל עולה כסף בזמן ששל ה PS3 חינם

* קינקט (זיהוי תנועה של ה 360) : מתאים בעיקר למשחקי ריקוד ולטעמי גימיק לילדים קטנים

* PS Move : שלטים כמו של ה , מתאימים למשחקי פעולה יותר מהקינקט ועדיין זה לא מתאים לגיימרים רציניים

זהו בערך, כמו שאתה מבין אני מאוד פרו PS3, חושב שזאת כיום הבחירה הכי משתלמת למי שמשחק הרבה על גדולה (HD כמובן, על CRT ישנות אין בכלל סיבה לקנות קונסולה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שגם דרך ה PS3, או שאין FLASH לא חשבתי לבדוק דבר כזה :lol:

ניראה לי שהכי טוב גם וגם, אם משחק יוצאלמחשב לרוב אני מעדיף לשחק למחשב אבל יש גם הרבה משחקים ל PS3 ול 360. אם יש לך כסף אז בכלל לקנות את כל ה 3 :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...