Firefox - התוספים שלכם - עמוד 37 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Firefox - התוספים שלכם

multicore

Recommended Posts

• תגובות 654
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חברים

תוסף שמגבה את הקובץ sessionstore.js כל כמה שניות. קיים?

תמיד אחרי כמה שבועות הוא ידפק לי אם זה בגלל הפסקת חשמל, או כי הדפדפן החליט לא להיסגר טוב ולשמור את הלשוניות האחרונות שהיו פתוחות.. :bash:

:s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוסף שמראה את כל הדפים (2,3,4... ) אחד אחרי השני בהמשך של אותו הדף! מסיר את הצורך בלעבור דפים (בחיפוש גוגל או פורומים וכו'....)

http://autopagerize.net/

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=543346.msg4639870#msg4639870

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:s05:

כל כמה שניות? אתה רציני? כמה טאבים אתה כבר פותח כל כמה שניות? מה רע בכל חמש דקות, למשל?

לא מסובך גם בלי הרחבה:

בתוך batch file שמעתיק את הקובץ לתיקיית גיבוי. למתקדמים, אפשר גם להוסיף לקובץ סיומת עם התאריך והשעה כדי שתוכל לשמור מספר גיבויים ולוודא שהקובץ התעדכן מהפע האחרונ כדי שלא לשמור עותקי גיבוי זהים.

גש ל- Control Panel -> System and Security -> Administrative Tools -> Task Scheduler וצור Task חדש ( רגיל, לא basic), שיריץ את ה- batch file שלך כל חמש דקות.

וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

כל תוסף לFF מגיע בקובץ עם סיומת XPI ולמעשה זה קובץ מכווץ ובתוכו יש קובץ שנקרא INSTALL.RDF

וכל מה שצריך לעשות זה לערוך את המשתנה <em:maxVersion>15.*</em:maxVersion> לדוגמה ככה שיתאים לגרסת הFF שהתקנת (נניח 17.0 או אפשר לרשום *.17 ואז זה יתאים לכל הגרסאות עד 18), אחרי השינוי לשמור את השינויים ואז להתקין את התוסף ולקוות שזה יעבוד כמו שצריך(ברוב המקרים).

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואיך אני עורך בידיוק את המשתנה? ניסיתי לפתוח את הקובץ עם כתבן / פנקס רשימות - יש כתב חרטומים

ולא הבנתי, נניח אני יודע שזה עבד לי בגירסה 15 בסדר או אפילו 3.7, אז להכניס את הערך 15/3.7 בהתאמה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואיך אני עורך בידיוק את המשתנה? ניסיתי לפתוח את הקובץ עם כתבן / פנקס רשימות - יש כתב חרטומים

ולא הבנתי, נניח אני יודע שזה עבד לי בגירסה 15 בסדר או אפילו 3.7, אז להכניס את הערך 15/3.7 בהתאמה?

אתה בטוח שאתה פותח את הקובץ הנכון?

תעזר בוידאו הזה, למרות שהתוסף שונה, התהליך זהה. כמובן יש להחליף את מספר הגרסה אל המספר גרסה העדכני של פיירפוקס

How to patch Stylish to work on Firefox 4 Beta 3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...