Firefox - התוספים שלכם - עמוד 32 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Firefox - התוספים שלכם

multicore

Recommended Posts

• תגובות 654
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תשתמש ב Adblock plus Pop-up Addon, הוא מאפשר לחסום קופצים ספציפיים.

כל פעם שקופץ לך חלון, אתה לוחץ עליו לחצן ימני > Block this Window (או משהו כזה) והוא לא מופיע יותר.

תודה זה עזר.

מר מקלדת, adblock plus היה מעודכן. משום מה את זה הוא לא הצליח לחסום (יש אתרים בודדים שזה קורה לי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה זה עזר.

מר מקלדת, adblock plus היה מעודכן. משום מה את זה הוא לא הצליח לחסום (יש אתרים בודדים שזה קורה לי)

תנסה מה שכתבתי ותראה, אדבלוק אולי היה מעודכן אבל הרשימות לא...

אין היום שום צורך ב-Adblock plus Pop-up Addon כי Adblock Plus חוסם פרסמות קופצות החל מגירסה 2.

https://adblockplus.org/releases/adblock-plus-20-released

https://adblockplus.org/development-builds/experimental-pop-up-blocking-support

אצלי בDEFAULT זה מתעדכן לבד כל יום יומיים.

הרשימות אכן מתעדכנות אוטומטית כל כמה ימים כברירת מחדל, אבל לעיתים רחוקות זה לא מדביק את השינויים באתרים מסויימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, Adblock plus יכול לחסום פרסומות קופצות שיש לו rule בשבילם, אבל אתה צריך לסמוך על הרשימות, או לדעת להוסיף כללים בעצמך (להבדיל מפרסומות תמונה או , שאתה יכול ללחוץ לחצן ימני על התמונה ולבחור block). כאן בעצם נכנס התפקיד של Adblock plus Pop-up Addon. הוא מאפשר לך ללחוץ לחצן ימני על חלון קופץ שהופיע הרגע ואז block window (וזה מוסיף rule ל Adblock plus), במקום לחכות (לפעמים לשווא) לעדכון הרשימות, או להסתבך בעצמך עם הוספת rules.

עוד תוסף שמשמש למטרה דומה הוא Element Hiding Helper for Adblock Plus, שעוזר להוסיף כללים בקלות עבור אלמנטים בדף שאינם תמונות או .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • 4 שבועות מאוחר יותר...

תוסף נחמד מאוד שנתקלתי בו לאחרונה נקרא readability.

לעיתים נתקלים בכתבות מעניינות ברשת, אך במרבית המקרים לא נוח כלל לקרוא על המחשב, בטח לא כתבות ארוכות.

מה שהתוסף עושה בעצם, הוא מאפשר בלחיצת כפתור להפוף כתבה שלמה לנעימה לקריאה. ניתן לשלוט אח"כ בגודל הטקסט, רקע (אני אישית לא סובל לקרוא על לבן בוהק).

כמו כן, הוא מכיל בתוכו עוד כמה פיצ'רים נחמדים. שווה לבדוק :xyxthumbs:

www.readability.com

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • 3 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...