Firefox - התוספים שלכם - עמוד 25 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Firefox - התוספים שלכם

multicore

Recommended Posts

זה ג'אווה, זה לא תוסף של פיירפוקס. אתה יכול למחוק את זה בהוספה/הסרה של תוכניות ב-.

זהו, שזה לא עוזר. הסרתי את ה JAVA מ"הוסף/הסר תוכניות" והמכה הזו עדיין שם. כנראה שניאלץ לחיות עם זה.

Art Tatum, מסכים לחלוטין. ד"א, הסרה מוחלטת של הסקייפ במקרה הזה כן פתרה את הבעייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • תגובות 654
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מישהו אולי יכול לתקן את התוסף הנהדר HISTORY SUBMENUS שיעבוד עם 6.0.1, למעשה התוסף הפסיק לעבוד כבר בתקופת FIREFOX4 ושינוי של הRDF לא עזר ומצאתי בזמנו איזה WORKAROUND שמישהו יצר שעבד גם ב5 אבל עכשיו זה כבר לא עובד(זה הדבר היחיד שמונע ממני כרגע לשדרג ל6)

יש כאן לינק לגרסה שתואמת לFF4:

http://forums.mozillazine.org/viewtopic.php?f=23&t=2081567&start=15

אגב אני חושב שקראתי איפשהו שיוצר התוסף כבר מת אז זו קצת בעיה ליצור איתו קשר...תודה מראש למרים הכפפה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע למה, אבל מאז שעברתי לגירסה החדשה (6) לחיצה של ALT+ENTER ב-address bar כבר לא פותחת לי את הכתובת בטאב חדש :(

(לגבי בדיקת השגיאות, אצלי זה עדיין עובד. ואני לא מזהה תוסף שקשור לזה אז אני מניח שזה אמור להיות מובנה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי בודק האיות, מתוך about:config אתר את הערך layout.spellcheckDefault וודא שהוא 1. אם הוא כבר אחד שנה אותו ל-0 סגור את הדפדפן, הפעל שוב והחזר את הערך ל-1.

אם זה לא עוזר ייתכן שהבעיה היא שחסר לך קובץ מילון. לחץ לחיצה ימנית בשדה טקסט כלשהו. אם מופיעה לך האפשרות 'הוסף מילון' בחר בה והוסף מילון באנגלית (או בכל שפה רצויה אחרת).

לגבי ה-Alt+Enter זה קורה גם ב-?Safe Mode? נתקלתי בזה בעבר והבעיה הייתה בהרחבה, במקרים שבהם אני נתקלתי היה מדובר ב-Tab Mix Plus. לפעמים הסרה של ההרחבה והתקנתה על הגרסה המשודרגת עזרה ולפעמים לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה לא עוזר ייתכן שהבעיה היא שחסר לך קובץ מילון. לחץ לחיצה ימנית בשדה טקסט כלשהו. אם מופיעה לך האפשרות 'הוסף מילון' בחר בה והוסף מילון באנגלית (או בכל שפה רצויה אחרת).

תודה :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי ה-Alt+Enter זה קורה גם ב-?Safe Mode? נתקלתי בזה בעבר והבעיה הייתה בהרחבה, במקרים שבהם אני נתקלתי היה מדובר ב-Tab Mix Plus. לפעמים הסרה של ההרחבה והתקנתה על הגרסה המשודרגת עזרה ולפעמים לא.

זה אכן tabmixplus. כשעשיתי לו disable זה חזר לעבוד. אבל כשהפעלתי אותו מחדש, חזר לא לעבוד..

ניסיתי גם להסיר אותו לגמרי ואז להתקין מחדש - עדיין לא עזר והבעיה חזרה ברגע שהתקנתי אותו מחדש.

ניסיתי לעשות לו restore defaults ואפילו זה לא עזר.

אה, תוצאה ראשונה בגוגל:

http://forums.mozillazine.org/viewtopic.php?f=38&t=2282669

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי אין לי איזה פתרון. אני מניח שיצא בקרוב עדכון ל-TMP שייפתור את הבעיה.

אם הפונקציונליות של TMP חיונית, בינתיים אפשר לחזור ל-FF5 אם שם הבעיה לא התרחשה (הרי אין באמת הבדל מהותי בין הגרסאות, זאת סתם מלחמת מספרי גרסאות מול Chrome) או לבדוק אם יש איזו גרסת ביתא של TMP שניתן לנסות אולי שם זה לא קורה.

הייתי מנסה קודם ליצור פרופיל משתמש חדש ו"נקי". להתקין בו את גרסת הפיתוח האחרונה של TMP ולבדוק אם הפונקציונליות הרצויה חזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לגבות את תיקיית הפרופיל, להסיר את FF6 ואז להתקין את FF5. אולי אפילו התקנה ישירה של FF5 על-גבי FF6 תניב את אותה תוצאה, אני לא לגמרי בטוח.

אם הסרת ואז התקנת, אז במקום לפתוח את FF5 ישר בסיום ההתקנה, תפתח את מנהל הפרופילים על-ידי Start>Run ואז:

firefox -profilemanager

ותגדיר את תיקיית הפרופיל כתיקיית הפרופיל הנוכחית שלך, או במקרה שהיא נמחקה (מה שלא אמור לקרות אלא אם כן בחרת זאת במהלך הסרת FF), תעתיק את התוכן מהגיבוי אל תיקייה חדשה בנתיב הרצוי (אני לדוגמה מקצה תיקייה מיוחדת לפרופיל של FF ולא משתמש בפרופיל שנוצר כברירת מחדל) ותגדיר אותה כתיקיית הפרופיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש מישהו שמותקנים לו גם TMP וגם GM, והקליק האמצעי לפתיחת לינקים הפסיק לעבוד לו (או גם CTRL+קליק אם מישהו משתמש בזה)

אז הסיבה היא פאק של TMP

בינתיים שנמוך דווקא של GM פותר את הבעיה.

למידע נוסף:

http://tmp.garyr.net/forum/viewtopic.php?f=2&t=15046

https://github.com/greasemonkey/greasemonkey/issues/1406

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...