האם פנטיום 3 450 חזק במשהו על הסלרונים הנוכחיים למשל 2.4GHz? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם פנטיום 3 450 חזק במשהו על הסלרונים הנוכחיים למשל 2.4GHz?

Ibrow-Now

Recommended Posts

אני באמת לא מבין למה קונים היום סלרון....הרי הAXP הוא באותו מחיר ועובר אותו בביצועים בהמון!

כנראה זה בגלל שאנשים פשוט מפחדים לקנות , דעות קדומות....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטויות.

גם סטודנטים וסתם אנשים קונים סלרון. מאיפה הקרצת את השטות "רק משרדים קונים סלרון"?

תביא קישור ישיר לסקר שיש פה בארץ קנייה חזקה של קונים שאינו לשימוש משרדי ( והם קונים בגלל שבשביל 100 מחשבים ויותר למשל יוצא להם ממש זול וזה לא מחשב 1 שאתה מחליט לחסוך 200-300 שקל)(לamd אין נציגות בארץ בגלל זה חברות לא קונות מוצרים שלה - מטעמי ביטוח ודברים כאלה את תמיד אפשר להקפיץ)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

תדבר בעברית ותוסיף סימני פיסוק, אי אפשר להבין כלום ממה שאתה כותב.

וזה שמבעיקר משרדים קונים סלרון (וזה גם לא נכון, תלוי במשרד) זה לא אומר שרק הם קונים אותו, אתה שם לב למה שאתה כותב בכלל?

ומה הקשר של לעסק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נגדיר כך. 70% מהסלרון נקנה ע"י המשרדיים או נמכר למשרדים ע"י מטווחים, ו30% הנותרים הם די הרבה פחות מ 5-6% מהשוק הבייתי . אם אתה רוצה להכניס סטודנטים אצלם אולי זה יגיע 10-20% מהמחשבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה שאני חוזר לשאלה המקורית אבל... ;)

קודם כל אומנם לפנטיום 3 יש פי שתיים מטמון אבל צריך לזכור מה זה מטמון

זכרון מטמון פשוט מיועד להיות הרבה יותר מהיר מהזכרון הרגיל בשביל הנתונים שניגשים אליהם הכי הרבה

אני לא בטוח בכמה הזכרון מטמון של 3 450 רץ אבל יש שתי אפשרויות או 225Mhz או 450Mhz (מה שאני חושב שנכון)

הFSB של 2400 הוא 400Mhz שאת אומרת שכל הזכרון שלו מהיר כמעט כמו הזכרון מטמון של הפנטיום 3 450

אי לכך ובהתאם לזאת התוספת מטמון לא עוזרת בכלום...

ועכשיו לביצועים עצמם (מצטער שזאת טבלה של כ"כ הרבה סוגי פשוט קשה למצוא השוואות של כ"כ שונים)

image024.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...