בעיה בכרטיס מסך GTS 8800 האם צריך להחליף ??? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בכרטיס מסך GTS 8800 האם צריך להחליף ???

משה וחצי

Recommended Posts

יש לי לוח gigabyte p35-ds3 מעבד intel quad Q6600, מארז P150 עם 430W שבא איתו עובד עם winxp 32bit.

באמצע משחק fallout 3 סוער המשחק קפא (קורה לפעמים) ואחרי אתחול כל הטקסט בזמן העליה משובש, בקושי אפשר להבין מה מודפס על המסך.

ולא רק בזמן העליה גם כשהwindows עלה הופיעו קווים אנכיים על כל המסך - רזולוציה גבוהה = יותר קווים.

ניסיתי לעדכן את הBIOS ואת הDRIVER של הכרטיס מסך ללא הועיל. כשאני מסתכל על ה device manager אני מקבל This device cannot start. (Code 10).

אפשר עדיין לעבוד עם המחשב כולל צפיה בסרטים וyou tube רק הוא מהבהב בזמן גלילה והגדלה הקטנה של .

אני אשמח אם מישהו יתן רעיון איך לסדר או אם אתם חושבים שהכרטיס דפוק למה כדאי להחליף (500- 700 ש"ח) שיתן את אותם ביצועים או אולי שדרוג קטן.

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה לעדכן דריוורים עדכניים אחרי שתסיר אותם עם התוכנה Driver Sweeper (תסיר אותם מלוח הבקרה ואחרי זה תנקה שאריות עם התוכנה הנ''ל)

http://downloads.guru3d.com/Guru3D---Driver-Sweeper-(Setup)-download-1655.html

בנוסף תבדוק טמפ' במאמץ ומנוחה.

כמה זמן הכרטיס אצלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

ניסיתי לשדרג דריבר והמחשב קרס, חזרתי לקודם ושמתי לב שהוא בכלל לא מופעל. נראה לי שזה לא דריבר כי גם התצוגה בטעינה מהBIOS מושפעת.

לא הצלחתי למדוד טמפ כי התוכנות לא מזהות את הכרטיס. הכרטיס אצלי 3.5 שנים.

עוד רעיונות? אולי יש jumper לאתחול הכרטיס או משהו כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ג'מפאר על הכרטיס הזה.

אין עוד משהו שאני יכל לחשוב עליו כדי לבדוק מה הבעיה חוץ מזה שהכרטיס כבר עשה את שלו.

תתן דגם מדוייק של הספק ונראה איזה כרטיס יכול להתאים במקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

P35 לא תומך 2.0, אבל זה ממש לא משנה, הבדל ביצועים אין, וגם אם יש הוא שולי לחלוטין...

בתור התחלה נסה להוציא את הכרטיס מהסלוט, לנקות את המגעים שלו ( עם מחק למשל ) ואבק במיקרה הצורך, ( גם מהכרטיס וגם מהסלוט ) ולראות אם העליה עדיין מחורבשת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי לנקות וצר לי לבשר שאין שום שינוי. נראה לי שאין ברירה אלא להחליף כרטיס, המלצות?

מה הסיכוי שהבעיה ב PCIe slot וגם כרטיס חדש לא יעבוד?

אני כרגע מתלבט בין HD5770 ובין GTS450 עם רתיעה קלה מNVIDIA בעקבות הכרטיס הנוכחי, אבל פתוח להצעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קורה שכרטיס מתישן וגומר את חייו. לא צריך לחשוש מחברה מסויימת בגלל זה. הסיכוי שבעיה בחיבור עצמו הוא נמוך מאוד.

הבעיה עכשיו היא הספק שיכול להיות גבולי לכרטיסים חזקים, אני לא יודע עד כמה הוא איכותי וחזק אבל ע''פ הוואט נראה לי זה יהיה גבולי.

אם תוכל להוסיף קצת לתקציב יהיה אפשר לתת כרטיס טוב עם ספק. בינתיים תחכה לדעות אחרות, יכול גם להיות שאני טועה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה להוסיף? מה אתה מציע?

אני חושב שהספק טוב (הוא הגיע עם מארז טוב של Antec) ונראה לי שלכרטיסים כמו GTS 450 וHD5770 או 5750 אמור להספיק.

אני רק מחפש משהו שיתן מה שה 8800 נתן אם כי שידרוג תמיד מבורך.

למישהו אחר יש הצעה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...