הבדלים בין שני דגמי lcd של סמסונג - עזרה דחופה! - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הבדלים בין שני דגמי lcd של סמסונג - עזרה דחופה!

zivzub17

Recommended Posts

אני מאוד מתלבט בין שני דגמים של ...

בהתחלה רציתי גם את אבל בגלל שהבנתי שהן מאוד דומות הusb שקצת פגום בlg היה הגורם המכריע מבחינתי.

ישנם 2 דגמים של שלא ממש הבנתי מה ההבדלים ביניהם:

la37c550

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=769884

la37c530

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=767967

מישהו יכול לשים סוף להתלבטויות שלי ?

ואם יש לכם המלצה לטלויזיה באותו טווח מחירים או מין טיעון למה לחזור לlg שישתף בשמחה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היית מחפש קצת למטה היית רואה המון תגובות על הטלוויזיות הללו

ציטוט:

"קצת שעורי בית..

סמליין זה היבואן הרשמי של סמסונג שמייבא את המקררים,טלויזיות,מכונות כביסה וכו..

חיון זה היבואן הרשמי שמייבא את כל החומרה של המחשבים וכו..

אחרי סקר שוק שעשיתי לפני הרכישה,הגעתי למסקנה שהסמסונג הכי משתלמת.

לך על ה C530 או על הC550 בלי לחשוב פעמיים !

ההבדלים הם משמעותיים בן הLG ל SAMSUNG.למשל,ב530 יש 3 יציאות HDMI ותמיכה מלאה בבכל הפורמטים!

חשוב לציין כי ה C530 והC550,תומכים בMKV עם כתוביות נפרדות באותה תקיה בלי קידוד.שזה בעצם היתרון על כל המתחרים.

ה550 נחשבת ליותר מוצלחת בגלל שיש לה 2 יציאות USB ,ו4 יצאות HDMI שאחת נמצאת בצד.לעומת זאת,ב530 יש USB ו-

HDMIאחד בצד,ושני HDMI מאחור.שניהם נתונות איכות מושלמת בFHD זהה לחלוטין.תמיכה מלאה בעברית.

סיקור על הC550

http://www.dtown.co.il/articles/1589.html

יש לי את ה530 32 אינ'צ ואני נהנה מכל רגע!

בהצלחה"

אז בחירה שלך, אני קונה יום ראשון את ה550, כי זה 200 שקל יותר ואבא שלי תמיד רוצה יותר טוב... אני רציתי שיקנה 530 כי אין שום הבדל.

אותם טלויזיות אותו חיבור, אל תחשוב על הLG , הלכתי לטרקלין חשמל עם וחיברתי סרט FULL HD, זה אמר שזה לא תומך בסאונד מתי שהסרט התחיל, ולא היה שום קול, לאחר מכן חיברתי את זה ל530, פעל יפה מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GLOSS זה ציפוי מבריק שמחזיר אור וגורם להשתקפות כשיש מקור אור בסביבה (גם אם לא ישיר).

אתה באמת רוצה לראות את החדר במסך כל פעם שיש חלון פתוח, אור מהתריסים, או נורה דולקת בסביבה ?

אתה יכול לראות את זה בתמונות שיש בסיקור שאת הלינק שלו הביאו קודם.

אני די בטוח שנתקלת בתופעה בעבר בחלק מהטלוויזיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שדווקא זה לא מה שיפריע בחדר שלי ...

אבל בכל זאת איזה דגם באותו טווח מחירים אתה ממליץ[br]פורסם בתאריך: 20.03.2011 בשעה 12:31:59

מה אתה אומר על ld550 של ?

יותר טובה ממה שהצעתי פה וld460

?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסך של עדיף. בדיוק לפני כמה ימים עברתי בהרבה חנויות ובדקתי מסכים, בסוף הלכתי על ה C530 של , הייתה הכי זולה (מבצעים, ברגיל עולה בערך כמו האחרות) והיו לה הרבה יתרונות, גם על מסכים יקרים יותר (ראיתי דגמים של רוב החברות, כולל חברות מדבקה).

ממה שראיתי הכי טובות היו ה SAMSUNG, ו PANASONIC. הפיליפס וה PANASONIC יקרות יותר ולא היה להן שום יתרון (חוץ מזה שהן 42" ולא 40" אבל ההבדל אפסי).

נ.ב.

אם חשוב לך יבואן רישמי וכל הדברים האלה אפשר לקנות היום את ה C530, עם אחריות לשלוש שנים ותליה על הקיר במשהו כמו 3300 שקל, גם בלי לחפור באינטרנט (ברשתות הגדולות שקרובות לבית).

עריכה:

אל תצא מפגר כמוני, עשיתי משלוח כי לא ידעתי שהטלויזיה היא פחות מ 20 קילו :P רגיל לפלזמה 50" הישנה שלי שצריך 2 אנשים בשביל להרים אותה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה תודה...

האמת שבגלל שאני דיי חופר לפני שאני קונה בכל אתרי האינטרנט הקיימים ושייכים לאותו מוצר אני לא תמיד צריך לראות בעיניים אבל במקרה ראיתי את הld460 שהבנתי שמבחינת מסך היא כמעט אותו דבר כמו הסמסונג ועכשיו היואסבי הוא גורם מכריע אז אני דיי סגור :)

אני אקנה את הc530 שלושים ושבע אינץ' ... ואני רואה בזאפ דווקא 3 שנים אחריות בפחות מ3000 אז למה להשקיע עוד 300 שקל אני מעדיף לחכות 3 ימים :)

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...