אנדרואיד מהירה יותר מהאייפון בטעינת דפי אינטרנט - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אנדרואיד מהירה יותר מהאייפון בטעינת דפי אינטרנט

shay1098

Recommended Posts

אנדרואיד מהיר יותר מאייפון

בדיקה שנערכה על 1,000 אתרים הראתה שמכשירי אנדרואיד חדישים טוענים אתרים מהר יותר מהאייפון 4

סמארטפוני האנדרואיד החדישים טוענים עמודי אינטרנט במהירות הגבוהה ב-52% מאשר האייפון 4. כך קובעות בדיקות שנעשו על ידי חברת התוכנה Blaze, המתמחה באופטימיזציית רשת. החברה בדקה מעל לאלף אתרים במכשירי אנדרואיד ואייפון שחוברו לרשתות דור שלישי ולאינטרנט אלחוטי. טלפוני האנדרואיד הציגו את העמודים מהר יותר מהאייפון ב-84% מהמקרים.

בטלפון מסוג "גוגל נקסוס S" שעובד על מערכת ההפעלה אנדרואיד 2.3, למשל, זמן הטעינה הממוצע לאתר היה 2.144 שניות, לעומת 3.254 שניות באייפון 4 שעובד על מערכת ההפעלה iOS 4.3. לעומת זאת, אתרים שנבנו במיוחד לסלולר נטענו באייפון במהירות גדולה ב-39% מאשר אתרים רגילים, בעוד שהאנדרואיד עלתה המהירות במקרים אלו רק ב-8%. "אנדרואיד לא היה רק מהיר יותר באופן כללי, אלא סיפק חוויית גלישה מהירה יותר בארבע מתוך חמש פעמים", קבע המחקר.

עוד צוין כי למרות ההפרשים, שתי המערכות הן "מהירות באופן כללי" וכי סוג הדפדפן המופעל במכשיר מהותי מאוד למהירות טעינת הדפים. למרות שגם אפל וגם גוגל שיפרו את הרצת הג'אווה-סקריפט בגרסאות האחרונות של הדפדפנים הסלולריים שלהן, לא היה הבדל גדול במהירות לעומת הגרסאות הקודמות. "השיפור בא לידי ביטוי במבחני ביצועים ובאפליקציות מורכבות. מי שמצפה שעמודי רשת יעלו מהר יותר לאחר שדרוג הדפדפן – יתאכזב", מסרה בלייז.

[move][glow=yellow,2,300]מקור:[/glow][/move]

http://tech.walla.co.il/?w=/4008/1806132

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נורא ,עדיין הNitro Javascript Engine בiOS 4.3 מביא לי יותר ניקוד בכול מה שקשור לJavascript מאשר הNexus S לדוג' ..

בקיצור , אולי נתחיל במלחמה נגד הBB כדי להעלים אותו מהעולם במקום להתעסק בשטויות כמו VS איפון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפורום הזה עולה לי יותר מהר ב-SGS מאשר ב 4 ובהפרש לא קטן(לפחות 2 שניות).

עכשיו כשאני יודע שהאנדרואיד שלי יכול לטעון עמוד בשניה במקום בשניה וחצי של האייפון, אני רגוע.

אמנם ההודעה שלך הצחיקה אותי מאוד ובאמת נראה שאנשים טכניים הרבה פעמים מתעסקים בזוטות.

אבל תחשוב שבסשן בגלישה של 30-40 ד', בכל פעם שאתה לוחץ על לינק אתה צריך להמתין שנייה נוספת בממוצע.

תחשוב שלחצת על 80-100 לינקים, כמעט 2 ד' אקסטרה של המתנה ובסופו של דבר, זמן מבוזבז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם זאת, בעוד שבמערכת Blaze טענו כי אמות המידה שלהם לקחו בחשבון את האייפון 4 שעליו פועלת מערכת ההפעלה שזה עתה שוחררה (IOS 4.3), דבר המצביע על כך שהם לקחו בחשבון את הדפדפן החדש והמהיר (ספארי) עם המנוע חדש של אפל (JavaScript Nitro) - הדרך בפועל בה הם ביצעו את הבדיקות עקפה את אותם השיפורים לחלוטין.

במקום להשתמש בדפדפן הספארי של אפל ישירות, בדק Blaze את טעינת הדפים על האייפון 4 באמצעות אפליקציה של החברה עצמה, אשר לא מנצלת את השיפורים החדשים ב IOS 4.3.

מקור

לי יש 4, לחבר יש מוטורלה מיילסטון, (לא זוכר איזה רום, אבל לא הרגיל של החברות), האייפון טוען מהר יותר, וזה עוד על 4.2.1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...