גיבוי מערכת הפעלה ונתונים, והחלפת כונן קשיח במחשב נייד/נייח - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גיבוי מערכת הפעלה ונתונים, והחלפת כונן קשיח במחשב נייד/נייח

I7210I

Recommended Posts

1)עשיתי את זה וזה לא עזר

2)לא החלפתי ...איפה מאפסים את הBIOS?

3)הסדר עכשיו גם כתוב נכון..וגם בIDE בביוס רשום את הכונן של ה250GB ראיתי

4)בסדר...שרק יגיד שאין אני כבר ימשיך איתו משם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אתה מאפס מתוך ה- באמצעות האפשרות Load optimized setting או Load fail safe settings או משהו דומה.

2. הכונן מזוהה ב-BIOS? (אגב, למה IDE? הוא לא מתחבר ב-SATA?)

3. אם הוא מזוהה ב- אז הכל בסדר.

4. PXE הוא רכיב שמנסה לבצע אתחות מהרשת כאשר לא מזוהה המערכת הפעלה בכונן (או כאשר אתחול מהרשת הוא אפשרות האתחול הראשונה) ליתר ביטחון תוודא שבסדר התקני האתחול לא מופיע שום דבר הקשור לניסיון אתחול מהרשת.

4. אם הכונן מזוהה ואין שום אזכור לאתחול מהרשת (או שהכונן מופיע לפני האפשרות הזאת בסדר התקני האתחול) אז הרי שכל בסדר ופשוט תמשיך להתקנת מערכת ההפעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1)איפסתי

2)הוא SATA סתם התחלתי כבר לחפש בגוגל כל מיני שאלות לפי השגיאה וראיתי שמישהו כתב לבדוק בIDE אז הסתכלתי...בכל מקרה הוא מזוהה בכל מקום

3):)!

4)כן...עכשיו אני יהיה חייב להתקין מDOK כי האקרוניקס לא מותקן בזיכרון הרי...הוא ריק...או שיש אפשרות להוציא את הגיבוי שלי מהאקרוניקס איך שהוא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אפשרות ליצור BootCD או BootUSB של Acronis Trueimage, מתוך ממשק התוכנה.

אם זה לא מסתדר לך פשוט תתקין כרגיל. תחלק את הכונן החדש למחיצות (בדגש על גודל מחיצת השחזור) ותמשיך משם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי מה שעשיתי במחיצות הוא כזה דבר

עשיתי מחיצה אחת של 3910 מגה שהיא תהיה של השיחזור (לפי מה שהיה קודם)

עשיתי מחיצה של 80GB לWIN7

ועוד מחיצה של כל השאר דהיינו..150GB

לאחר מכן ראיתי את כל המחיצות שום דבר לא היה נסתר סידרתי את האותיות והנתיבים ואז החזרתי בעזרת האקרוניקס את המחיצה הנסתרת למחיצה הנסתרת ואז היא הסתתרה מהמחשב שלי :)

אם נגיד בתאוריה אני רוצה לחלק את המחיצה של ה150GB יש אפשרות לעשות את זה עכשיו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשרות יש. אפשר דרך ה- ועדיף דרך תוכנת צד-שלישי כמו Gparted. קח בחשבון שבכל מניפולציה על מחיצות שבהן כבר יש מידע, קיים סיכון לאובדן המידע ולכן חשוב לגבות.

כמו כן, לא מומלץ לחלק כונן בודד ליותר מדי מחיצות לוגיות. לדעתי המבנה שיש לך עכשיו מבחינת מחיצות הוא בסדר ועדיף לנהל את המידע באמצעות מבנה היררכי של תיקיות ולא על-ידי הוספת מחיצות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...