אובונטו/לינוקס למה?! - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אובונטו/לינוקס למה?!

Recommended Posts

המון דברים...

לינוקס מבוסס קוד פתוח... כולם יכולים לשנות חלקים בו, אין סודות, לא צריך לחכות שהחברה הגדולה תעשה משהו בשבילך, יש קהילה של מפתחים בשביל זה..

דבר נוסף זה אפשרויות בחירה, בוינדוס 7 יש לך אותו סוג של דסקטופ, פה יש KDE, GNOME, LXDE, XFCE, X17 שכל אחד עם היתרונות שלו והנוחות...

ולמה לשלם 700 שקל על מערכת הפעלה? למה לשלם 300 על גרסה בסיסית של WIN7, כשהמלאה הULTIMATE בקושי שונה מהבסיסית...

למה כל מחשב בבית שלא מיועד למשחקים צריך להיות וינדוס?

למה לסבול מאיטיות עם WINXP במחשבים ישנים?

http://linmagazine.co.il/node/view/49513

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עושה את לינוקס/אובונטו עדיף על ווינדוס?

מה עושה את Windows עדיפה על Linux? התשובה לשתי השאלות זהה.

הכל תלוי במה אתה מחפש מהמערכת שלך, לאיזה שימושים מיועדת המערכת (יש שימושים ש- עדיפה, שרתים לדוגמה, ולעומת זאת יש שימושים ש- עדיפה, משחקים לדוגמה -- מכיוון שרוב כותרי המשחקים הנפוצים נכתבים לה).

אין פה יותר טוב או פחות טוב, מלבד הבדלים בסיסיים בארכיטקטורות המערכת וסוגיות נוספות שאת חלקן הגדול ציין Lyoko, הכל בסוף מסתכם בדרישות/העדפות של המשתמש.

במקרה שאתה עובר מ- זה גם תלוי במידת העניין שלך ללמוד מערכת קצת חדשה. בעבודה יום יומית העובדה כמעט זהה (עבודה עם תיקיות, ניהול קבצים, גלישה ברשת, ניגון מדיה ועוד), אבל אם נכנסים קצת יותר לעומק אז יש הבדלי גישה בין המערכות ופה זה כבר תלוי עד כמה אתה כמשתמש מגיע עם נכונות ללמוד גם גישה אחרת ממה שאתה רגיל לה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי,אם אתה משתמש ביתי ממוצע כלומר..אימיילים סרטים וכדומה אז עדיף כי זה בחינם וגם יציב יותר,למרות שמאז וינדווס 7 יצא זה נתון למחלוקת.

אני משתמש בלינוקס במחשב הישן לטובת שרת ביתי ולא זכור לי שהמערכת קרסה מאז שהשרת רץ(שנה וחצי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא עניין של עדיפות כי המערכות לא ממש מהוות תחרות אחת לשנייה.

לא משנה מה יגידו, לינוקס היא עדיין לא מערכת desktop והיתרונות שלה באים תמיד בתחום של שרתים/מערכות SOC.

תראו לי לכמה שרתים מבוססי יש up-time של מעל לשלוש שנים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא עניין של עדיפות כי המערכות לא ממש מהוות תחרות אחת לשנייה.

לא משנה מה יגידו, לינוקס היא עדיין לא מערכת desktop והיתרונות שלה באים תמיד בתחום של שרתים/מערכות SOC.

תראו לי לכמה שרתים מבוססי יש up-time של מעל לשלוש שנים?

מה רע בשולחן עבודה של לינוקס?

Gnome וKDE פשוט מרגישים נהדרים שלא חסר בהם דבר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...