מתלבט בין קשיחים חיצוניים 1TB עד 450 ש"ח - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בין קשיחים חיצוניים 1TB עד 450 ש"ח

yotam.m

Recommended Posts

הכל טוב, אבל אין שום דרך להעריך אמינות כוננים כשאתה לא יודע להשוות את הדגמים או היצרן של הכונן הפנימי.

בנוסף, לא נעשת בדיקה אחת על ההשפעה של ניוד כונן של חברות שונות, ואתה מסתמך על חוות דעת שקבלת מכונני 3.5 כנראה.

ברגע שיש ל-2 דיסקים חיצוניים מאפיינים זהים, ואותו זמן אחריות - לדעתי הולכים על הזול.

במקרה הזה, iomega או כל חברה אחרת יהיו טובים באותה מידה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות מצב שכונן של חברה X יהיה מצויין, אבל הנשיאה והרעידות הורגים אותו.

ובאותו אופן יכול להיות כונן אחר שיציג ביצועים קצת פחות טובים בשימוש "קלאסי" נייח, אבל עמיד יותר לזעזועים

ראית ביקורת אחת שמשווה כוננים לאורך זמן, ואיך הטלטול משפיע על אמינות הכונן? ???

אני לא ראיתי משהו כזה. וזה אולי המבחן הכי מעניין ורלבנטי לנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים. אני לא אמרתי שסמסונג אמינים יותר וזה בגדר עובדה.

אני גם הייתי רוצה שיהיו טונות של מבחני אמינות (ושהיצרים ישימו הכל על השולחן), אבל זה לא הולך לקרות אז כל מה שיש לרשותנו הן הערכות מלומדות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחרונה יצא לי לראות יותר ויותר אנשים קונים דיסקים חיצוניים כתחליף ל- בעיקר עקב ירידת המחירים ועליית הנפח בכונני 2.5 אינצ'.

גם אני הייתי שמח לראות ביקורת אמינות אחת לפחות שתשווה ביצועים - מול "התעללות"

לא משנה עד כמה הדיסק איכותי, מכאניקה צריך לבדוק בנפרד

יש אפשרות להרים את הכפפה באתר? (להשיג 3-4 דיסקים מחברות שונות, אפילו בנפח קטן יותר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא רק עניין של לבצע, גם צריך שתהיה מתודולוגיה נכונה.

באתר זה? אני בספק, וזה לא קשור דווקא לאתר. אני אומר את זה כי יש הרבה ביקורות של דיסקים קשיחים אבל הרוב הגדול אינו כולל מבחנים לבדיקת עוצמת רעש. זה לא דבר שפשוט לבדוק וזו הסיבה לכך. אאל"ט הביקורת האחרונה של דיסקים קשיחים באתר הייתה של חיצוניים אבל אם זו לא כללה מבחן של עוצמת רעש אז אני לא רואה סיבה שתכלול מבחני "התעללות" שהמתודולוגיה שלהם לדעתי אמורה להיות יותר מורכבת.

אני חושב שכרגע הכי פשוט לבדוק חנויות שיש להן מערכות דירוג, חנויות שמוכרות כמויות גדולות וניתן לתת הערכות מלומדות על פי סטטיסטיקות בקנה מידה קטן (של מאות דירוגים, לא פחות מזה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...