Dragon Age 2 - הדיון הראשי - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dragon Age 2 - הדיון הראשי

~BaRaK~

Recommended Posts

• תגובות 240
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מאז DA הראשון וME2 לא שיקחתי יותר מדיי RPG

ועם המשחק המדהים הזה אני עכשיו זוכר את אותה הרגשה של אז,שנשרפות לך שעותתת על הדבר הזה

אבל זה לא בריא לשרוף כל כך הרבה זמן זה ממש ממכר בלי שאתה שם לב בכללל

משחק אדיר,אהבתי נורא את הקטע שזה יותר אקשן ופחות התעסקות באלמנטים של RPG רגיל :yelclap:

עשו את זה בטעם טוב ככה שזה עדיין מרגיש RPG לכל דבר

וזה בדיוק ההבדל מהראשון שהיה לא פחות מדהים אבל עמוס בדברים צדדיים שהעיקו לפעמים קצת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטוח שלא קיבלת GLOVES OF THE CHAMPION? זה אמור לקרות אחרי שאתה מביס את ה-ARISHOK.

זהו, שהישגתי את המגפיים במשימה בהמשך ,אבל משום מה לא קיבלתי את הכפפות :\....

איך אני יכול לשים אותן ידנית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו ואריק ואיזבלה שני מתנקשים קטלנים, מורידים לגיונות לבד. הwarriors לעומת זאת מיותרים לגמרי במשחק הזה.

אתה רציני? אני דווקא מרגיש שהאיזון במשחק הזה ממש טוב, הרבה יותר מהקודם.

אני משחק על "קשה" ואני מרגיש שכולם מאוד נחוצים. הקומבינציות והשילובים מאוד טובים ועשויים בחוכמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו רשם "ביקורות מקצועיות"...נחרתי כל כך חזק שנראה לי שהערתי את אבא שלי >:(

כמות הדיאלוגים לא חייבת להשפיע על עוצמת המשחק בצורה ישירה.כמו כן גם צורת המשחק - שקצת השתנתה - לא אומרת בהכרח שהמשחק פחות טוב.

כל מי שמסתמך על מספרים יבשים ודיעות של אנשים "מקצועיים" (ע"ע 'עיתונאים' *נחירה אדירה* סליחה אבא..) מקומו באחו - ליד שאר הכבשים.

למה שלא תבדקו את המשחק בעצמכם במקום למלא את ראשכם בדיעות של אנשים אחרים קודם?

המשחק מצויין,ולא רק בהשוואה לזבל המסחרי שקיים היום,או בהשוואה יבשה למשחק הקודם.הוא פשוט מצויין בפני עצמו.

כל מי שקרא את הדיון הזה ונבהל מהתגובות השליליות: המשחק הזה עשוי היטב,מהנה ובקלות יכול להתעלות על הקודם ברוב התחומים.אם אהבת את הקודם - בקלות תאהב,ורוב הסיכויים שאפילו יותר,את השני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסתבר שאנדרס מפוצץ את הכנסייה גם אם לא עזרת לו.

המשחק הזה לינארי כמו JRPG, ומשום מה 60% מהגברים במשחק הזה הם הומוסקסואלים או ביסקסואלים, כמו JRPG.

עוד דברים מעצבנים:

גם אם הרגת את לליאנה ב-DA:O והעברת את קובץ השמירה שלך, היא עדיין חיה.

ההבדל בין התמיכה בקוסמים ותמיכה בטמפלרים הוא 2 שורות דיאלוג בסוף של המשחק.

המלך אליסטייר בכבודו ובעצמו מבקש לראות אותך במיוחד רק כדי להגיד לך שיש צרות באורליי, ואז הוא הולך.

מריל לא מראה שום סימנים של טראומה אחרי שהיא רצחה את כל השבט שלה בגלל רעיון מטומטם.

כמעט כל קוסם שאתה מנסה לעזור לו הופך לקוסם דם, אפילו הקוסם הראשי הופך למפלצת בלי שום סיבה, רק כדי שיהיה לך עוד בוס להילחם נגדו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז סיימתי עכשיו את המשחק. כמו שכבר אמרתי קודם וכמו שאמרו אחרים, העלילה ליניארית כמו סרגל. זה לא שהסיפור לא מעניין או שהקרבות לא כיפיים, אבל אין לך שום השפעה אמיתית על התפתחות העלילה, על האופי של הדמות שלך ועל מה שקורה בעולם. אין כמעט בחירות מוסריות או בחירות שממש משנות לעלילה הראשית.

הבחירות בדיאלוגים משפיעות רק על צורת הדיבור שלך (מנומס, ציני או תקיף) אבל ב 99% מהמקרים התוצאה של הדיאלוג תהיה דומה לגמרי או כמעט או אותו דבר לא משנה מה תבחר.

אז המשחק עצמו כיפי נכון, אבל מי שחושב שככה צריך להראות משחק תפקידים כנראה לא יודע על מה הוא מדבר. משחק תפקידים זה לא רק קוסמים, גמדים, עליה ברמות וחלוקת נקודות בין כשרונות - משחק תפקידים הוא קודם כל ROLE playing, וזה ממש לא היה ב DA 2.

__

עצה טובה לקוסמים, שמתי לב שאין בכלל טעם להשקיע ב willpower כשעולים רמות. זה משפיע רק על כמות המאנה שלך אבל:

1. אפילו עם will נמוך יחסית (סיימתי עם 18) יש לך הרבה מאוד מאנה.

2. יש המון חפצים קסומים שמגבירים את קצב החזרה של המאנה.

3. במקרה הכי גרוע שנגמר המאנה בקרב תמיד אפשר להשתמש בשיקוי (ואפילו למצב הזה הגעתי אולי רק פעמיים בכל המשחק).

בקיצור, לקוסמים עדיף להשקיע כמעט את כל הנקודות רק ב magic כדי שהקסמים וההתקפות יהיו יותר חזקים. אין שום טעם להשקיע ב Willpower.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור, לקוסמים עדיף להשקיע כמעט את כל הנקודות רק ב magic כדי שהקסמים וההתקפות יהיו יותר חזקים. אין שום טעם להשקיע ב Willpower.

אתה חייב להעלות את זה כדי להשתמש בלבוש יותר מתקדם.

אני שלב 15 וכבר יש חפצים שדורשים 22 WP.

השאלה שלי בקשר להשקעה בMANA היא כשאתה משחק BLOOD MAGE, שאז במקום MANA משתמשים בHP וכל 1 = שני MANA לצורך הטלת קסמים.

ויש חפצים שמוסיפים לזה וכך אפשר להגיע למצב שHP 1 שווה 3, 4 ואולי גם 5 ויותר MANA.

ואז כל נקודה בCONSTITUTION היא כמו 5 נקודות בWILLPOWER.

וזה כבר סיפור שאני לא יודע בדיוק איך לאכול אותו.

עוד לא ניסיתי BLOODMAGE ואני מנסה להבין אם זה באמת טוב כמו שזה נראה.

מפעילים את הMODE שלוקח 50% מהMANA ואז בעצם לא צריך MANA כי משתמשים בHP במקום.

מה שאומר שאפשר להשתמש בMODES כמו ARCANE SHIELD ו ROCK ARMOR ועוד איזה אחד או שניים עד שנגמר הMANA לגמרי.

ואז עם MODES של הגנה/התקפה וים של MANA על בסיס אפשר להטיל קסמים בכמויות ולהשתמש בשיקויים של ריפוי גם לריפוי וגם לקסמים במכה אחת.

וגם את החפצים מתאימים לHP REGEN ונהנים מכל העולמות.

את הכמה נקודות שמשקיעים על CONSTITUTION שבא במקום MAGIC שגורם לירידה יחסית בעוצמת הנזק של הקסמים מקבלים מאפקטים קבועים אחרים של הגנה וחיזוק.

ובנוסף לכל זה יש את הקסמים של הBLOOD MAGIC שמאפשרים לשאוב מאויבים וחברים לקבוצה. :smile1:

כמו שאמרתי עוד לא ניסיתי והכל תיאורטי.

מישהו ניסה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם blood mage, החיסרון הכי גדול הוא שהקסמים בהתמחות הזאת עובדים רק נגד יצורים חיים, ככה שחצי מהזמן הם לא אפקטיבים אז כדאי להתמחות גם במשהו נוסף שיתרום לקרב, אני השקעתי גם ב elemental אז יצא שילוב די קטלני בשביל damager.

אי אפשר להחיות את הקוסם בשום צורה אם מוד של קוסם דם מופעל, לא שיקוי ולא healer, יש קסם שאיתו אתה שואב את הדם של המפלצות מסביבך וככה אתה שורד בעיקרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חייב להעלות את זה כדי להשתמש בלבוש יותר מתקדם.

אני שלב 15 וכבר יש חפצים שדורשים 22 WP.

השאלה שלי בקשר להשקעה בMANA היא כשאתה משחק BLOOD MAGE, שאז במקום MANA משתמשים בHP וכל 1 = שני MANA לצורך הטלת קסמים.

ויש חפצים שמוסיפים לזה וכך אפשר להגיע למצב שHP 1 שווה 3, 4 ואולי גם 5 ויותר MANA.

ואז כל נקודה בCONSTITUTION היא כמו 5 נקודות בWILLPOWER.

וזה כבר סיפור שאני לא יודע בדיוק איך לאכול אותו.

עוד לא ניסיתי BLOODMAGE ואני מנסה להבין אם זה באמת טוב כמו שזה נראה.

זה עקרוני רק אם אתה משחק קוסם בדמות הראשית שלך שאז זה תנאי הכרחי לגלימות מסוימות. לקוסמים שמצטרפים אליך אתה במילא לא יכול לבחור שיריון ולא נתקלתי בשום חפץ מיוחד שדרש will גבוה. בסוף המשחק לקוסמים שלי היה WILL בסביבות 18 ו Magic בסביבות ה 50 והם היו קטלניים מאוד (וגם כמעט אף פעם לא נגמר לי המאנה באמצע הקרב).

אין לי ניסיון עם bloodmage כי לא שחקתי עם קוסם (וכנראה שאני לא אשחק את DA 2 פעם נוספת כי לפי מה שיצא לי לקרוא העלילה זהה לגמרי לא משנה במה אתה בוחר).

[br]פורסם בתאריך: 12.03.2011 בשעה 22:59:17

לפחות אנו יודעים שיצא חבילות DLC שיעשירו את המשחק

אולי ככה הביקורת כלפי המשחק תשתנה

מה כבר DLC יכול לשנות במשחק? עוד כמה חפצים קסומים, עוד דמות נוספת בחבורה, עוד כמה משימות צדדיות.

המשחק ישאר בדיוק אותו דבר. אחלה action rpg אבל ממש עלוב בתור rpg אמיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם blood mage, החיסרון הכי גדול הוא שהקסמים בהתמחות הזאת עובדים רק נגד יצורים חיים, ככה שחצי מהזמן הם לא אפקטיבים אז כדאי להתמחות גם במשהו נוסף שיתרום לקרב, אני השקעתי גם ב elemental אז יצא שילוב די קטלני בשביל damager.

אי אפשר להחיות את הקוסם בשום צורה אם מוד של קוסם דם מופעל, לא שיקוי ולא healer, יש קסם שאיתו אתה שואב את הדם של המפלצות מסביבך וככה אתה שורד בעיקרון.

יש SACRIFICE כל 20 שניות שנותן לך כמות יפה של בתמורה ל20% מאחד חברי הקבוצה (בדרך כלל מהטנק שגם ככה יש לו הרבה).

גם ככה ANDERS מרפא את הטנק כשצריך, אז אפשר לומר שאתה כן מקבל ריפוי בעקיפין.

וזה יותר יעיל מריפוי רגיל כי אתה מקבל הרבה יותר ממה שאתה לוקח.

היחס של לMANA הוא 1 ל 3 עוד לפני החפצים (עם השדרוג TALENT).

יש לי עוד שני חפצים שמוסיפים לזה וראיתי לפחות עוד 1 ואולי 2.

אז זה מינימום 5-6 ל 1 ואולי אפשר להגיע גם ל7.

מקסימום אם אתה לחוץ מאוד, תמיד אפשר לבטל את הBLOODMAGIC, לקחת שיקוי MANA וHP, לפזר קסמים עם MANA עד שהBLOODMAGIC חוזר (20 שניות מרגע הביטול).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימתי. לא יכול להגיד שלא נהניתי. ניתן היה לשפר המון דברים. אבל עדיין, לא מאוכזב, נהניתי.

מי היה מאמין שאנדרס יעשה את זה? שהקוסם הראשי יהפוך לדבר הזה? ומרדית' תשיג את החפץ?

בקטע שאנדרס פיצץ את הפאקינג כנסייה פשוט הייתי ככה O___________________O. כל כך רציתי להרוג אותו אבל לא יכלתי, אמרתי לו שילך ושאני לא אראה אותו יותר.

כל כך בא לי כבר DA3!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...