Dragon Age 2 - הדיון הראשי - עמוד 8 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dragon Age 2 - הדיון הראשי

~BaRaK~

Recommended Posts

אי אפשר לומר שהמשחק גרוע אבל הוא בהחלט אכזבה.

עלילה - לינארית, אין אפשרות להשפיע על שומדבר כמעט, הסיפור עצמו שטחי יחסית לDA:O, השימוש המוגזם במייג'ים שהופכים למפלצות ביותר ממחצית הקווסטים במשחק ועד כדי המנהיג של מעגל המייג'ים פשוט הזוי.

דיאלוגים - אכזבה גדולה מאוד בשבילי. היו לי ציפיות גדולות לגבי הדיבור של הגיבור בעקבות ME1\2 (הדיבוב של שפרד הוסיף המון לחווית המשחק גם אם לא היה מושלם) ההרגשה בDA2 היא שלא השקיעו בזה בכלל. אופציות השיחות רדודות, הדיבוב, בעיקר של הוק, גרוע מאוד לדעתי - דובוב הדמות הראשית אמור להוסיף את מה שסתם טקסט לא יכול לספק: אינטונציה, רגש, שפת גוף, כל אלה פשוט לא קיימים - לפעמים עד כדי הרגשה של ניתוק מוחלט מהמציאות מצד הוק.

חוסר הרגש והשטחיות משפיעות לרעה גם על החברים של הוק, אי אפשר לדבר עם הדמויות מתי שרוצים, יחסי אהבה משעממים.

מפות - אני חושב שהמשחק הזה שבר שיא של כל הזמנים - 3-4 מפות שחוזרות על עצמן במשך כל המשחק (למעט מפות העיר עצמה) פשוט גועל נפש וזלזול מצד .

קרבות - די משעמם ומונוטוני, כל 5 מטר קופצים עליך עשרה אנשים משום מקום (מה לעזאזל עושה חבורה של מתנקשים על פסגת ההר של האלפים??) וכמובן איך שהם מתים נופלים מהשמיים עוד עשרה - הרי למה שיתקפו כולם יחד, הרבה יותר הגיוני ליפול מהשמיים אחרי שהחברים שלך כבר מתו. אנימציות הלחימה גם הן די משעממות ברובן (חוץ ממריל בעיקר כשהיא חותכת את עצמה עם ה-staff כשהיא עושה blood magic :lol:). סה"כ מרגיש כמו משחק קונסולה זול.

למרות שהדמות הראשית שלי הייתה warrior שיחקתי רוב הזמן עם בט'אני או מריל פשוט כי warrior הרגיש די משעמם.

בקיצור EA או החליטו שהם יכולים להוציא לשוק משחק בינוני כי הם יודעים שבכל מקרה המון אנשים יקנו אותו. חבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 240
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עוד דבר - הציניות במשחק הזה הרבה פחות חדה מהקודם. אין משפטים כמו:

“And now we have a dog. And Alistair is still the stupidest member of the party.” ובכלל הקנטרנות בדיאלוגים ירדה (אני לא מדבר על

השיחות שהדמויות עושות בינן לבין עצמן תוך כדי הליכה,מה גם שרובן נקטעות כשאתה עושה פעולה כלשהי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבוס בסוף הDEEP ROADS ימח שמו.

הוא קשה כי צריך ללמוד אותו ולשחק בהתאם.

להזיז את הRANGED רחוק ממנו כל הזמן.

לעמוד מאחורי עמוד כשהוא עובד למרכז לפני שהוא יורה פרץ אנרגיה, ואז לחסל את הSPAWNS עם AOE בזמן שכולם עושים DPS עד שהוא מתאושש.

ולברוח ממנו עם הRANGED (עדיף בקרבת עמוד שיכול לחסום את הגילגול) כשהוא מתחיל עם הגילגולי כדור.

ולהשתמש בשיקויים מדי פעם אם צריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא קשה כי צריך ללמוד אותו ולשחק בהתאם.

להזיז את הRANGED רחוק ממנו כל הזמן.

לעמוד מאחורי עמוד כשהוא עובד למרכז לפני שהוא יורה פרץ אנרגיה, ואז לחסל את הSPAWNS עם AOE בזמן שכולם עושים DPS עד שהוא מתאושש.

ולברוח ממנו עם הRANGED (עדיף בקרבת עמוד שיכול לחסום את הגילגול) כשהוא מתחיל עם הגילגולי כדור.

ולהשתמש בשיקויים מדי פעם אם צריך.

עברתי אותו בסוף. הבעיה העיקרית היא הMELEE המאוד חזק שלו, מכל השאר די קל להתחמק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה למי שבשלב מתקדם במשחק.

אני מתחיל לשחק עכשיו ומחקתי את השמירות שלי של המשחק הקודם.

עד כמה זה באמת משנה אם אני יכניס את השמירה או שזה לא כזה מגיע לידי ביטוי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו הצליח להוריד את הדרקון ליד המכרה? מה הוא מביא?

איזה 6 חפצים, חלקם אולי טובים.

[br]פורסם בתאריך: 15.03.2011 בשעה 00:39:14

אולי לא בניתי את הדמויות טוב בהתחלה

אני מגיע ל ogre השני במשחק, והוא מחסל לי את כל החבורה חוץ מ carver שהוא מוריד על ההתחלה

מה לעשות?

אם תתקין את BLACK EMPORIUM תוכל לקנות שיקוי RESPEC ולהנדס לך קבוצה חזקה יותר.

קצת עבודת רגליים גם אולי תעבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...