עבודה לגיל 18,מה האופציות? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עבודה לגיל 18,מה האופציות?

yacovmateo

Recommended Posts

שלום.

עד היום הייתי עובד דרך כח אדם,הייתי עובד באיזה בית אריזה עם תפוחי אדמה,וזהו הם לא עובדים יותר עם אותו כח אדם יותר.

כל שאר העבודות בכח אדם האלה הם ממש על הפנים.

יש עבודות מומלצות לגיל 18?,חשבתי על סופר אבל לא מקבלים כל אחד,ביקש ממני קורות חיים גם.

יש משהו אחר מומלץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

שטויות במיץ לעבודות בחנויות(לא מתדלקים) מקבלים בד"כ גם בני 16 בקיץ(לפחות מהנסיון שלי בתחנות שהיו ליד הישוב שבו גדלתי), ותמיד יש מקדונאלדס - החברה עם מסלול קידום הבכירים המהיר ביותר בארץ :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רד לאילת עם כמה חברים אם יש לך חודש-חודשיים ותעבדו במלון... הרבה חברים שלי עשו את זה.

אתה מקבל איזה הנחה על חדר וכל מיני הטבות שונות והנחות. זה אומנם יותר אקטואלי לקיץ אבל אם תחפש כנראה שתוכל למצוא משהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטויות במיץ לעבודות בחנויות(לא מתדלקים) מקבלים בד"כ גם בני 16 בקיץ(לפחות מהנסיון שלי בתחנות שהיו ליד הישוב שבו גדלתי), ותמיד יש מקדונאלדס - החברה עם מסלול קידום הבכירים המהיר ביותר בארץ :cool2:

לא דיי חרא לעבוד במקדונלדס?,לא מתאים לי לשרת אנשים וכל זה,אני יכול לעבוד במלצרות גם אבל אני לא מעוניין.

ואיך אני פונה בידיוק למשרה של מוכר בתחנת דלק?(שואל את המתדלק או המוכר בחנות באותו זמן או מה?)

slim_shady-זה מתוכנן לאחרי לימודים,עוד 3 חודשים בערך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני באותה דילמה, מחפש עבודה עד החופש הגדול, עד שאני אסע לאילת.

ולא, לא בא לי לעבוד בתחנת דלק ושיבוא לי איזה ערס ויתן לי שפיץ לצוואר.

אני מכיר כבר סיפור של חבר, שבאו אליו כמה ערסים ב4 בלילה ושברו לו 2 בקבורי בירה בראש, לא נעים...

והסיפורים לא נגמרים בזה.

כל מני נרקומנים שרצים אלייך אחרי שבא איזה לקוח לפוצץ אותם, בקיצור זה לא עבודה לפי דעתי.

ד"א, אני בן 17 וחצי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין את הנוער של היום, מצד אחד אתה רוצה לעבוד, אבל מצד שני "רק בעבודה שאתה אוהב", זה לא פועל ככה, אף אחד לא ייקח אותך לעשות ניסויים ברכבי יוקרה, מלצרות\משלוחים\מתדלק זה מה שיש, רוצה תעבוד לא רוצה על תעבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין את הנוער של היום, מצד אחד אתה רוצה לעבוד, אבל מצד שני "רק בעבודה שאתה אוהב", זה לא פועל ככה, אף אחד לא ייקח אותך לעשות ניסויים ברכבי יוקרה, מלצרות\משלוחים\מתדלק זה מה שיש, רוצה תעבוד לא רוצה על תעבוד.

אני אולי ילד, אבל יש לי מוסר עבודה.

ועבדתי בהרבה מקומות.

עבדתי כמלצר בכמה מסעדות, עבדתי במקדונלדס.

אני לא מתעצל, אבל אני באמת רוצה משהו שלא יסכן אותי. מה, אני צריך שיבוא לי איזה ערס בלילה ובגלל שאני לא אמכור לו סגריות הוא יתן לי שפיץ ?

למרות שמכירים אותי פה, ואף אחד לא יכול לבוא אליי, אבל עדיין, כשאתה שיכור, אתה לא יודע מי אתה בכלל, אתה לא שם על אף אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשובה נכונה ומדוייקת

לשואל: לגיל שלך אין הרבה אפשרויות פרט לעבודות שלא דורשות התמקצעות. אף אחד לא ייקח אותך או יכשיר אותך לעבודה משרדית כשאתה מודה שמדובר לתקופה קצרה.

מכאן האפשרויות הן: קופאי, סדרן, מלצר וזהו נראה לי. שאר העבודות שתשמע שבני נוער מתקבלים זה בד"כ כי יש להם פרוטקציה.

מה שכתבת על הקו"ח בסופר זה בולשיט. תתקשר למחלקת כ"א הראשית של שופרסל ותשאל אם יש מחסור בעובדים. לחלופין תמתין שבוע-שבועיים לאחר פורים ותפנה ישירות לסניף ותראה שירצו אותך בתור אורז. אוטוטו פסח והם יהיו עמוסים. כך גם יכירו אותך ותוכל להמשיך בקיץ כשחלק ניכר מהעובדים הקבועים יצאו לחופשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...