בעיות ריצוד עם מסכי lcd בבית - נואש כבר - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות ריצוד עם מסכי lcd בבית - נואש כבר

shloosh

Recommended Posts

אפשר לבדוק ברמה שונה

תחבר אצל שכן את המסך ותראה אם יש לך את אותה הבעיה ותחבר במקום אחר בכלל

אולי יש בעיה כללית ברשת החשמלית לכלל הבניין (למרות שUPS ומייצב ברקים אמור לסדר את זה)

יכול להיות גם אגב שליד המסך .

במידה שזה קורה אצל השכנים כנראה בעיה קצת יותר גדולה מאשר תמיכה בפורומים :)

אם לא קורה אצל השכנים אז אפשר לנסות להביא לראות אם יש את אותם תופעות ובאיזה אזורים ואם זה קורה לאחר החיבור לחשמל או לא .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר הסבר????

אל תהיה קטן אמונה, תנסה לנתק אותם לעשר דקות.

לפעמים המדחסים שלהם מייצרים הפרעה אלקטרונית שמועברת לשאר נקודות החשמל על אותה פאזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא קטן אמונה ,פשוט לא הבנתי אם צחקת או משהו...

המקרר נמצא בצד אחר של הבית,והמחשבים בחדר אחר... זה עדיין אותה פאזה???

אגב אותו עניין עם מכונת כביסה?? יש לי מכונת כביסה קצת בעייתית נראה לי, מאחורי הקיר שאליו המחשבים מחוברים.

אין ups יקר יותר שיכול לבודד אותי מכל הבעיות האלה?

לא אכפת להוציא גם 2000 שקל אם יש מכשיר שיסדר לי את העניינים האלה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא קטן אמונה ,פשוט לא הבנתי אם צחקת או משהו...

אגב אותו עניין עם מכונת כביסה?? יש לי מכונת כביסה קצת בעייתית נראה לי, מאחורי הקיר שאליו המחשבים מחוברים.

צריך קודם כל לבודד את הבעיה ולראות מאיפה זה נובע.

כמו שאמרו, תנתק מכשירים קבועיים שעובדים עם מנועים, ותרא אם זה משתנה כאשר אתה מנתק את אחד המכשירים.

ועדיין לא ענית, כאשר הנייד שלך מנותק מהחשמל, עדיין יש ריצוד ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפעמים המדחסים שלהם מייצרים הפרעה אלקטרונית שמועברת לשאר נקודות החשמל על אותה פאזה.
הייתי מקבל את זה אם המתח בבית היה DC. אבל המתח הוא AC, והפרעה ממנועי AC פשוטים (לא מעגל מיתוג) אפסית בהשוואה לעליות וירידות הרגילות של המתח ב AC

מה שכן, אם יש בהם בעיות בידוד הם יכולים לדמם לאדמה, אם היא לא תקינה היא תהיה תחת מתח בגלל זה, וכך אנחנו חוזרים לבעיה של אדמה לא תקינה

ברוב הבתים כל הבית הוא אותה פאזה. כמה פאזות יהיו כשיש יותר ממונה חברת חשמל אחד או כשיש מפסקים ראשיים שנראים כמו 3 ידיות מחוברות ביחד
כמו מקררים ומדחסים, אם אין בה מעגל מיתוג מאוד לא נראה לי שהיא תיצור הפרעה שיכולה להשפיע (או שניתן לראות בכלל)

כמו כל מכשיר חשמלי אחר, היא יכולה לקבל מתח אם יש מתח שיוצא מהמכונה והאדמה לא תקינה כך שהמתח הזה לא עובר לאדמה

למגן ברקים אין בכלל השפעה אל הדברים האלה. הוא מיועד להגנה מברקים וממתחים לא תקינים בצורה קיצונית (ברמות ששורפות מכשירי חשמל מיידית) בלבד. "מגן להארקה" שיש במגיני ברקים מסוימים אומר שהמגן יכול להוריד מכות ברק לאדמה, לא שהוא מגן על האדמה

ל ups interactive (כל ups זול) אין השפעה כשהוא מחובר לחשמל, אבל ניתן לנתק אותו מהחשמל אל ידיי הוצאת התקע כדיי שהוא יעבוד מהסוללה (כמו שהוא עובד בהפסקת חשמל) ואז הוא מייצא את המתח שלו בצורה עצמאית : הוא לא תלוי במערכת החשמל של הבית ומה שמחובר אליו לא יהיה מושפע מהפרעות או תקלות חשמל (גם תקלות חמורות) שיש בחשמל של הבית. אבל, הוא בעצמו מייצר מתח מלוכלך מאוד שיכול להשפיע בתנאים מסוימים

ל ups online (סוג של ups יקר שעולה אלפיי שח ומשמש בתעשיה) יש השפעה כל הזמן : הוא מוציא מתח נקי כל הזמן, אבל האדמה שלו עדיין קשורה לאדמה של הבית ותעביר בעיות אדמה אם הן קיימות. אם מנתקים אותו מהחשמל וגורמים לו לעבוד כמו בהפסקת חשמל, האדמה שלו תהיה מנותקת והוא יתנהג כמו מקור חשמל נקי לגמרי

לשנאי מבודד (מיוצר כציוד בטיחות לפועלי בניין, לא כמגן מהפרעות) יש השפעה כל הזמן : הוא מנתק את האדמה (המחשב עובד ללא אדמה, ולא יושפע מתקלות אדמה בבית) ומבודד את מתח הכניסה ממתח היציאה כך שהמחשב נשאר בטיחותי (מבחינת הגנה נגד התחשמלות) גם כשאין אדמה, אבל לא מסנן את המתח ומעביר את ההפרעות כמו שהן

אינטרנט WIFI מבודד לגמרי את כל הבעיות החשמליות האפשריות אם חיבור האינטרנט מהמחשב

אל ידי בדיקה אם UPS interactive ניתן למצוא אם הבעיה קשורה לחשמל של הבית או לא

אל ידי שילוב שנאי מבודד אם UPS online ו WIFI ניתן לבודד את המחשב לגמרי מכל התקלות וההפרעות שיש בחשמל של הבית (ואל הדרך גם לתת לו הגנת ברקים מפלצתית שאף מגן ברקים לא מתקרב אליה). המחיר בהתאם - ניתן לקנות מחשב במחיר של הגנה כזאת

לפי מה שקורה אם המאק, לא ברור אם הבעיה בכלל בחשמל ולא במחשב עצמו. תבדוק את המחשבים במצבים שאמרתי מקודם :

מחשב דסקטופ + מסך אל UPS interactive ומנותק מהחשמל

מחשב מאק אל מחובר למסך חיצוני שמחובר לחשמל

מחשב מאק אל מחובר למסך חיצוני שמחובר ל UPS interactive ומנותק מהחשמל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי ups של אדוויס אבל הוא לא מנע את ההפרעות שיש לי.

כאשר ראיתי הפרעה בתצוגה, ניסיתי לנתק אותו מהחשמל ולתת למחשב ולמסך לפעול על הups בלבד- זה לא הזיז בגרוש.

החזרתי אותו לאופיס דיפו....

אין מצב שההפרעה הזאת גורמת לנזק חולף בספק כח/בתצוגה של המחשב וגם לאחר שהמחשב מנותק מהחשמל הבעיה נשארת עד שהיא חולפת לבד????

ועוד אפשרות... האם יש מצב שמסך דפוק גורם למכישרים שמחוברים אליו או לשקע שגם הוא מחובר לבעיות???

יש מצב שהבעיות התחילו בערך כאשר קניתי את המסך של סאמסונג(אני זוכר שהוא היה עושה גם זמזום כזה).

יש סיכוי שהמסך מעביר זרם דפוק לספק של המחשב או משהו כזה??? ואז גם מחשב המאק כאשר מחובר אליו , נפגע כתצגה מזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבדיקה שלך אם ה UPS אומרת שהבעיה כנראה לא בחשמל של הבית אלא במסך או במחשב עצמו

הפרעת חשמל כזאת חייבת להיות מחוברת כל הזמן כדיי להשפיע. אם אתה מנתק את מה שגורם להפרעה, הריצוד חייב להפסיק מיידית

מסך דפוק יכול פשוט לרצד בעצמו, בלי קשר למה שמחברים אליו

מסך יכול להעביר זרם דרך חיבור ה VGA או DVI במקרה שיש לו אדמה לא תקינה, או למה שמחברים אליו יש אדמה לא תקינה. בזמן שהמסך מחובר לא קורה נזק (בכלל), אבל אם מחברים ומנתקים אותו כשהוא או המחשב מחוברים לחשמל (גם כשהם מכובים) ניתן לשרוף כך את המסך או הכרטיס מסך. (זה נכון גם ל ולכל חיבור אחר במחשב שיש לו אדמה לא תקינה. במחשב אם אדמה תקינה ניתן לחבר ולנתק הכול כשהוא עובד ללא נזק)

הבעיה כנראה במחשב או במסך. תיקח אותם לבית של חבר לבדיקה אם המחשב והמסך שלו, או תיקח את שלו אליך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי לחבר(לפי הצעה של אנשים בפורום אחר) את הדסקטופ עם VGA במקום DVI.

כרגע המצב הרבה יותר טוב, גם אין כרגע ריצוד וגם אני יכול לשים תדר ריענון על 75.

מה זה אומר לגבי מקור הבעיה??? מה לעשות בשלב הבא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...