מה נשרף ?? - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה נשרף ??

KF

Recommended Posts

בספקים איכותיים יש MOV, זה רכיב _שמיועד_ להתפוצץ במקרה של קפיצת מתח כדיי לקצר את החשמל של הבית ולהגן אל החומרה במחשב

אבק מוליך / רטיבות / נמלים היו יכולים לקצר את הספק או את מעגל הבקרה שלו. תלוי במקום המדוייק שהיה מקוצר, יתכן שהגיע אליו מתח רק כשניסית להדליק את המחשב

פגם ייצור באחד מהרכיבים היה יכול לגרום לתקלה כזאת (אם היית פותח את הספק כמה ימים לפניי יתכן שהיית רואה סימני אזהרה באחד מהרכיבים, ייתכן שלא)

את מה שקרה שם ניתן לדעת רק אם בודקים איזה רכיב נשרף ואיך

ספקים גנריים לפעמים מתפוצצים בצורה דומה בגלל עומסי יתר בשנאי (גנריים שיש להם שנאי קטן), קבלי כניסה (2 הקבלים הגדולים) דפוקים (גנריים שיש להם רכיב מיתוג יחיד), בידוד דפוק, התחממות יתר שגרמה להתכת בידוד מרכיבים, תקלות דומינו שהתחילו מקבל או מיישר בצד מתח נמוך, צפיפות גבוהה מדי של רכיבים בצד מתח גבוה (EZCOOL), עומסי יתר או קצר בחומרה של המחשב (גנריים ללא הגנות). כל אלה תקלות שקורות כל הזמן בגנריים וכמעט לא קורות באיכותיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בלי להעליב, אבל אם היית "בהלם" זה מעיד קצת על האינטלגנציה שלך.

קורה.

כאשר רוצים להעליב, אז אומרים תמיד, בלי להעליב. אז כן הצלחת. כנראה אתה עכשיו מאוד גאה בך, אבל מדברים עכשיו לא על יכולות הקוגניטיביות שלי, כי לא אתה תקבע אותם , אלא על ספק שנחשב לאיכותי והתפוצץ כמו זבל ג'נרי, כאילו אין בו שום הגנות בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אבל הסיכוי לכך הוא בהתאמה. גם אצלי אם היה מתפוצץ ספק גנרי הייתי מחליף וממשיך הלאה, ואם היה מתפוצץ איכותי הייתי עוצר לחשוב מה בדיוק קרה שגרם לו להתפוצץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח הדיון תפתח את הספק תחפש קבלים נפוחים בנוסף תראה אים יש איזה חוט או משהו שנוגע בחוט אחר,

בנוסף תבדוק את הלוח אים יש קבלים נפוחים או אים יש משהו חריג,

מכיוון שבדקתה רק את הספק וכנראה שזה הספק, הדרך היחידה לודא שלא ניגרם נזק לרכיב אחר כמו לוח אם

זה לבדוק עים ספק אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי עכשיו שמתי לב שיש אחריות בכל מקרה אים אתה רוצה לבדוק שאין משהו אחר תנסה ספק אחר(אין למה לפתוח את הספק),

הפיצוץ בוודאות מהספק השאלה אים הלוח ניפגע מיזה (קבלים בלוח),

אים אין לך ספק חלופי פשוט תקח את הספק ותחליף אותו הם כבר יראו לבד שהוא מקצר במעבדה.

ואז תבדוק עים הספק החלופי שהכל עובד כשורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון:

הספק נשלח לחנות ונמצא כלא תקין,מחר יצרו איתי קשר ואני מאמין שאקבל ספק אחר שווה ערך אליו..

מקווה שזה היה רק הספק לבינתיים שהלך לעולמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות הרבה סיבות שזה קרה ו קורסיאר זה לא חברה גנרי! זה יכול להיות מאבק שהוא לא ניקה, לחות , אולי קפיצת מתח.

לי יש את אותו דגם של הספק והוא כבר אצלי שנתיים וחצי בלי בעיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון:

הספק נשלח לחנות ונמצא כלא תקין,מחר יצרו איתי קשר ואני מאמין שאקבל ספק אחר שווה ערך אליו..

מקווה שזה היה רק הספק לבינתיים שהלך לעולמו.

בשורות טובות. שמח בשבילך. רק תעדכן איזה ספק תקבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות הרבה סיבות שזה קרה ו קורסיאר זה לא חברה גנרי! זה יכול להיות מאבק שהוא לא ניקה, לחות , אולי קפיצת מתח.

לי יש את אותו דגם של הספק והוא כבר אצלי שנתיים וחצי בלי בעיות

הספק שלי מת בערך אחרי כמעט 3 שנים..

אגב,יש לי בדיוק את אותו הדגם במחשב אחר בבית.

בשורות טובות. שמח בשבילך. רק תעדכן איזה ספק תקבל.

אני אעדכן בכל.. ואין ספק שאצטרך את עזרתכם לגבי הערך של הספק החדש שאקבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...