שאלה על לינוקס (מחפש גירסא), התקנת ווינדוס על DOK, ודרישות של כרום OS - עמוד 2 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה על לינוקס (מחפש גירסא), התקנת ווינדוס על DOK, ודרישות של כרום OS

Recommended Posts

תופתע. QT4 מריץ חלק מהעבודה אל הכרטיס מסך. כך שאם יש במחשב כרטיס מסך שמתאים לו (ובמחשב האמור יש Intel I915), הוא יעבוד מהר

במחשבים שבהם יש הוא לעיתים קרובות מהיר יותר מיתר הדסקטופים הגדולים (אפילו מ KDE 3), בגלל הקטע הזה

במחשבים ללא כרטיס מסך נתמך, הוא יהיה איטי

הרצתי LIVECD של קובונטו על מחשב P4 עם 512MB (שהזזתי בטעות ואז הוא נדלק עם 256)... וגיפורס 5200...

זה לא זז דקה וחצי אחרי קליק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע הגיוני מאוד :

קובונטו - כנראה לא תזוז גם אם תוסיף לו 1GB

גיפורס - לא נתמך ללא התקנת דרייברים, וב live הם בדרך כלל לא מותקנים

תנסה chakra אל מחשב אם intel 915 / 945, זיכרון 256M, רצוי , ותבדוק מה קורה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוודא שאתה לא נוגע בכונן של הקבצי משתמש שלך. אם אתה לא בטוח, תעביר אותם לכונן אחר לפניי ההתקנה

אם אתה מתקין מ CD ל אתה יכול לנתק את הכבל מהכונן הקשיח וכך לא יהיה מקום לטעויות (בדרך כלל המקסימום זה התקנה של ה grub לכונן הקשיח של המחשב במקום ל . זה יגרום לכל המערכות הפעלה שבמחשב לא לעבוד, אבל לוקח דקה לסדר את זה)

בהתקנהשל המערכת יש את השלב של חלוקת הכוננים. יש שם כמה אפשרויות כמו use entire drive / use free space / advance / manual . . . . האפשרות להגדיר את הכוננים ידנית נמצאת ב advance או manual וכו

תיצור כונן אחד בכל ה :

dev/sda1

primary

סוג 82 linux

מערכת קבצים ext4 (אני משתמש ב ext3, בדקתי פעם אצלי ולא היה הבדל ביצועים בין 3 ו 4)

כן לפרמט (ליצור filesystem)

תיקיית mount point - /

או 2 כוננים כפי ש Lyoko ממליץ ובהחלט רצוי :

dev/sda1

primary

סוג 07 ntfs או 0B win95 fat32

מערכת קבצים ntfs או fat32 בהתאמה

כן לפרמט

ללא mount point, או תיקיית mount point - /media/usb

dev/sda2

primary

סוג 82 linux

מערכת קבצים ext4 (או ext3)

כן לפרמט (ליצור filesystem)

תיקיית mount point - /

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

0אני מתקין מהתוכנה (קובץ ISO) ומנסה להתקין על DOK ריק

ברגע שאני מריץ דרך וירטול משין את אובנטו ומנסה להתקין אין לי אפשרות לבחור כונן התקנה. רק שפה ואזד זה מראה לי שאין מספיק מקום לכן אי אפשר להתקין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפניי התקנה ב VM אתה אמור להגדיר בתוכנת ה VM כונן וירטואלי

מה הגודל של ה שאתה מנסה להתקין אליו ? ההודעה היא מהתוכנה או מתוך ההתקנה של ? אם איזה תוכנה אתה משחזר את ה ISO ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפניי התקנה ב VM אתה אמור להגדיר בתוכנת ה VM כונן וירטואלי

מה הגודל של ה שאתה מנסה להתקין אליו ? ההודעה היא מהתוכנה או מתוך ההתקנה של ? אם איזה תוכנה אתה משחזר את ה ISO ?

16GB

מההתקנה של אובנטו

לא הבנתי את השאלה, נראה לי וירטואל בוקס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקום virtual box תנסה להתקין את אובונטו אל המחשב האמיתי

תנתק את הכבל של הכונן הקשיח

תעלה את האובונטו מ CD כש ה בפנים

תתקין מה CD ל USB

נראה לי שעד עכשיו הוא התקין את הWUBI...

לא צריך לנתק... תתקין בזהירות.. תבחר את הדבר של ה16GB וככה תדע שזה הDOK..

הוא יופיע בנפרד מההארדיסק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכןו אבל אני ממליץ לנתק מ 2 סיבות :

טעויות - גם אם נניח שהוא התקין לכונן הנכון, נפוץ מאוד שה grub מגיע לכונן הלא נכון של המערכת ואז הוא לא יוכל לעלות את המחשב בלי לתקן את grub

זיהוי חומרה - השמות של הכוננים dev/sda וכו יכולים לזוז (ה מזוהה בדרך כלל אחריי הכונן הקשיח) ולגרום ל לא לעבוד במקרים מסויימים. אבל כאן יכול להיות שהוא אמור להיות מוזז (כלומר להיותsdb1) כדיי לעבוד. כדיי לפתור את הבעיה משתמשים ב uuid ולא בזיהוי לפי /dev/...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה יש לכם נגד ה"רגיל"

התקנתי 10.10 על כרטיס SD בגודל 1גיגה (כן 1 גיגה) שמתוכם הקצתי 128מגה לשמירת שינויים וזה עובד מעולה

אין ספק שהוא יותר כבד מLUBUNTU ושות' אבל בהחלט לא איטי

לפני כמה זמן הייתה תחרות כתיבת מדריכים ולא פרסמו את המדריך שלי בנושא - מצורף כאן

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...