אני עכשיו בארה"ב.. איזה סמארטפון לקנות? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני עכשיו בארה"ב.. איזה סמארטפון לקנות?

ackohen

Recommended Posts

אני נמצא כרגע במיאמי, ואני רוצה לקנות . איזה הכי משתלם / כדאי?.. (יחס עלות/תועלת).

איזה מכשיר יכול להתאים בוודאות לרשתות הישראליות (נראה לי שלא אמורה להיות בעיה עם זה נכון?)

אני יודע שתרצו לשאול מהן הדרישות שלי מהסמארטפון אבל באמת שפה הדרישה העיקרית שלי הוא יחס עלות תועלת טוב.

לא אכפת לי להוציא 570 דולר (לאחר מיסים) על הנקסוס S אם אני אדע שהוא מביא לי יחס טוב. וזה תמיד יהיה משתלם הרבה יותר מאשר לרכוש מכשיר בארץ.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הAtrix 4G הוא לא באמת מכשיר דור רביעי ,הוא פשוט מכשיר שתומך בHSPA+ , זאת אומרת שיש לו תמיכה בUMTS / HSPA אז הוא יתאים לארץ .

הוא מכשיר דור 4 לכל דבר ומעבר 3G הוא תומך גם בLTE.

אני נמצא פה עד ה - 6 למרץ.. יכול להיות שעד אז יצא ה - s II? יהיה כדאי אולי לרכוש אותו?..

4G לא יתאים לארץ? המוטורולה ATRIX הוא 4G לא?...

יעבוד בכל GSM, לא יהיה תמיכה בארץ בLTE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מכשיר דור 4 לכל דבר ומעבר 3G הוא תומך גם בLTE.יעבוד בכל רשת GSM' date=' לא יהיה תמיכה בארץ בLTE.

[/quote']

http://www.anandtech.com/show/4165/the-motorola-atrix-4g-preview/2

I should mention that the name Atrix 4G refers to the fact that the phone supports HSPA+, not because it is an device. I've only done a limited amount of network performance testing but so far I've peaked at 3.1Mbps down and 938Kbps up. Average performance in Raleigh, NC seems to be in the 1 - 3Mbps range downstream. My upstream performance has been limited to a UMTS-like 300Kbps, however I need more time to figure out why I'm not getting consistently higher upload speeds on the Atrix.

יש לחברות הסלולר נטייה לעשות מHSPA+ דור רביעי ..

אפילו הXoom לא תומך בLTE ,כדי שהוא יתמוך בLTE יהיה צריך לשלוח אותו בחזרה כדי שיוסיפו את כרטיס הPCI שיוסיף את התמיכה (מקום לחריץ של הסים כבר יש .. )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק שיש אפשרות להתקין עברית בסלולרי שאתה מתכנן לקנות

לא לכל סלולרי יש אפשרות נוחה כזאת ואתה לא רוצה את התוכנות הגיפה של חברות הסלולר בארץ רק לקבל עברית

בגדול תבדוק עם יש כבר אפשרות לעשות ROOT למכשיר (נותן גישה של מנהל )

ושהתוכנות שקשורות לעברית תומכות בו כבר (אני מדבר על מבוססי )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי לא, אם נתקע את העין במרחק 0.3 ס"מ מהמסך נוכל לראות..... משהו!

כל הקטע עם ה pentile זו שטות אחת גדולה, הרזולוציות למכשירים האלו כ"כ מטורפות ביחס לגודל המסך שזה חסר חשיבות לחלוטין.

מילא אם המצב היה pentile על רזולוצית hvga, שם אני יכול להגיד שיש לזה חשיבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי לא, אם נתקע את העין במרחק 0.3 ס"מ מהמסך נוכל לראות..... משהו!

כל הקטע עם ה pentile זו שטות אחת גדולה, הרזולוציות למכשירים האלו כ"כ מטורפות ביחס לגודל המסך שזה חסר חשיבות לחלוטין.

מילא אם המצב היה pentile על רזולוצית hvga, שם אני יכול להגיד שיש לזה חשיבות.

אולי לך זה לא מפריע ,אבל עובדה שסמסונג בSamoled + נטשו את pentile אז זה אומר כמה דברים על היחס של האנשים כלפי זה לא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, למעשה זה לא אומר כלום. אי אפשר לנחש מה הסיבה של סאמסונג לעבור למטריצה רגילה. אולי הם רצו לשווק את המסך החדש כדבר האולטימטיבי בלי להשאיר לאף אחד מקום למילה בנושא. ויודע מה? אולי זה לא היה צעד נכון, יצא להם מכשיר של 900 דולר.

לאנשים כנראה לא איכפת יותר מדי מהסיפור, שכן ה SGS הראשון, על המטריצה ה pentileית שלו, הוא הצלחה היסטרית, עם מעל 11 מליון יחידות שנמכרו בעולם מאוגוסט ועד עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצלחה היסטורית ? תלוי בהשוואה למי בהשוואה לכול מכשיר אחר כן , הSGS נמכר בארצות הברית בכול חברה סלולארית וגרסת הI9000 הבין לאומית בכול העולם , ועדיין האיפון 4 לדוג' שנמכר עד לפני חודש רק בAT&T בארצות הברית וכמובן גם נמכר בעולם מכר כבר יותר מ31 מליון מכשירים .

חוץ מזה שהמחרי הוא עדיין מחיר לPre Order מוקדם ,גם הGalaxy Tab עלה לא מעט ,ואז המחיר התחיל לרדת בצורה דרסטית ועכשיו הוא עושה 500$ +-

דרך אגב, לפלאפון יש HSPA+ אז אם אתה ברשת פלאפון תוכל לנצל את הHSPA+ שיש במכשיר ולקבל מהירות גבוהה יותר ממכשירים אחרים שעובדים על HSPA (איפון 4,SGS )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...