ויזה לארה"ב ורישיון נהיגה תקף - כיצד עושים זאת? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ויזה לארה"ב ורישיון נהיגה תקף - כיצד עושים זאת?

UponTheRose

Recommended Posts

היי, מכיוון שכל הזמן הנהלים לקבל ויזה לארה"ב משתנים, רציתי לדעת בדיוק מהם הצעדים שעושים כדי לקבל ויזה, כמה זמן לוקח, כמה עולה ומה זה בדיוק "ויזה"? זה כרטיס שמשמש כמו כרטיס אשראי לקניות או שאתה חייב ליצור עוד כרטיס אם אתה רוצה לטוס עם חשבון מסויים לארה"ב?

ובנוסף, איך מאשרים רישיון נהיגה בארה"ב?

יש אנשים שעברו את התהליך כאן לא מזמן?

תודה לעונים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויזה זה פשוט דף שמודבק על הדרכון שלך (אין לזה קשר לכרטיס אשראי ויזה).

בשביל להוציא ויזה לארה"ב חפש בגוגל "ויזה ארה"ב". התוצאה הראשונה היא האתר הרשמי. יש שם את כל ההוראות - בגדול צריך למלא טופס דיגיטלי, להעלות תמונת פספורט בפורמט ספציפי (יש חנויות צילום שיודעות בדיוק מה הפורמט ונותנות לך עותק דיגיטלי של תמונת הפספורט שלך, כמובן זה עולה קצת יותר כסף..), לשלם עבור הפגישה בשגרירות ועבור הוצאת הויזה עצמה (משהו כמו 150 דולר, למיטב זכרוני), ואז להגיע לפגישה בשגרירות (מחכים בתור משהו כמו חצי שעה, יכול להיות יותר, ואז שואלים אותך כמה שאלות וזהו). אתה נותן להם את הדרכון שלך והם מחזירים אותו אחרי כמה ימים בדואר עם או בלי הויזה.

הויזה בתוקף ל-10 שנים, ואתה יכול להיות איתה בארה"ב עד חצי שנה רצוף.

אפשר להוציא במ.מ.ס.י רשיון נהיגה בינלאומי, עולה משהו כמו 15 ש"ח. אתה צריך להסתובב איתו בנוסף לרשיון הרגיל שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על האינפורמציה, הסברת יפה הרבה דברים, אבל בדקתי לגבי הויזה לארה"ב, וגם היה רשום להביא כל מיני מסמכים שמוכיחים דברים..

חברים אמרו לי שזה מסמכים כגון לימודים בארץ - להראות שאתה חוזר לארץ אחרי, טפסים רפואיים על מצבך, כסף בחשבון הבנק שלך...

זה תהליך מורכב, אני גם לא יודע בדיוק ואיך לשלם לכל דבר ספציפי (לפעמים צריך לשלם בדואר על טפסים, לפעמים צריך לבוא לשגרירות עם דולרים...)

מסובך :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שניצל הסביר יפה מאוד.

ויזה זה לא כרטיס אשראי.

זה אשרה, אישור שכיביכול "מרשה" לך להשהות בארה"ב.

עכשיו לא כל אחד מקבל ויזה לארה"ב למשל חיילים שרק שהשתחררו סביר להניח שלא יאשרו להם ויזה כי הם באים בעיקר "לנצל" את ארה"ב כמו לעבוד בעגלות.

אנשים שהם עם משפחה בארץ ויש להם ילדים ואישה ויש להם עבודה בארץ הסיכוי שהם יקבלו ויזה הרבה יותר גבוה, כי יש להם למה לחזור לארץ.

אחת שעבדה איתי (היא אחרי צבא) ניסתה לקבל ויזה ולא אישרו לה למרות שהיא הציגה בפניהם מסמכים שהיא מתחילה ללמוד בארץ.

חבר שלי שילם קרוב ל1,000 ש"ח ולא קיבל ויזה. הוא גם היה אחרי .

אז אלא אם כן יש לך מישהו בארה"ב שאתה מבקר, או משפחה הסיכוי שתקבל יותר גבוה מסתם לטוס לשם ולבקר, כי האמריקאים יודעים שהישראלים מנצלים את זה לעבוד בעגלות.

בנוגע לרישיון, אני אישית לא יודע, אבל חבר שלי מה שהוא עשה הלך למשרד הרישוי ביקש רישיון בינלאומי, הביאו לו מן חוברת קטנה כזאת עם הפרטים של הרישיון שלו ואתה צריך גם את הרישיון הישראלי שלך איתך אחרת זה לא תופס.

וכשאתה בארה"ב זה משתנה ממדינה למדינה.

בקליפורניה אתה יכול לנהוג עם הרישיון הבינלאומי למשך חצי שנה אבל מעבר לזה אתה צריך לעשות רישיון של מדינת קליפורניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

UponTheRose:

כל נושאי התשלום מוסברים באתר הרשמי. סך הכל יש שני תשלומים - אחד שאתה משלם באינטרנט כדי לקבוע פגישה בשגרירות, ואחד שאתה משלם בדואר בשביל הויזה עצמה. לא כזה מורכב. משלמים גם על הכל בשקלים, לא צריך דולרים (אבל נראה לי שכן צריך מזומן, לא אשראי).

בעקרון אתה צריך "להוכיח" להם שאתה לא מנסה להתגנב לארה"ב כדי לעבוד באופן לא חוקי. עושים את זה ע"י דברים כמו אישור לימודים, הוכחה שיש לך מקום עבודה מסודר וכו'. כמו שנאמר לעיל, אם אתה חייל שהרגע השתחרר בלי שום תוכניות לעתיד אז יש סיכוי מסוים שלא יאשרו את הויזה.

וכמו שנאמר לעיל, הכי טוב אם יש לך קרובי משפחה בארה"ב, כי אתה יכול לרשום שאתה מבקר אותם.

ואם אני בן 16 יש מצב שאני יקבל אישור לויזה ?

כן, אפילו סיכוי יותר גבוה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויזה זה פשוט דף שמודבק על הדרכון שלך (אין לזה קשר לכרטיס אשראי ויזה).

בשביל להוציא ויזה לארה"ב חפש בגוגל "ויזה ארה"ב". התוצאה הראשונה היא האתר הרשמי. יש שם את כל ההוראות - בגדול צריך למלא טופס דיגיטלי, להעלות תמונת פספורט בפורמט ספציפי (יש חנויות צילום שיודעות בדיוק מה הפורמט ונותנות לך עותק דיגיטלי של תמונת הפספורט שלך, כמובן זה עולה קצת יותר כסף..), לשלם עבור הפגישה בשגרירות ועבור הוצאת הויזה עצמה (משהו כמו 150 דולר, למיטב זכרוני), ואז להגיע לפגישה בשגרירות (מחכים בתור משהו כמו חצי שעה, יכול להיות יותר, ואז שואלים אותך כמה שאלות וזהו). אתה נותן להם את הדרכון שלך והם מחזירים אותו אחרי כמה ימים בדואר עם או בלי הויזה.

הויזה בתוקף ל-10 שנים, ואתה יכול להיות איתה בארה"ב עד חצי שנה רצוף.

אפשר להוציא במ.מ.ס.י רשיון נהיגה בינלאומי, עולה משהו כמו 15 ש"ח. אתה צריך להסתובב איתו בנוסף לרשיון הרגיל שלך.

פעם האחרונה והיחידה שהייתי בחו"ל ממסי לא ביקשו כסף בכלל על רישיון בינלאומי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שכבר היית חבר של ממסי ואז אולי זה בחינם?

בכל מקרה, גם אם זה כן עולה כסף, זה גרושים.

אגב, תיאורטית במדינות אירופה לא צריך רשיון נהיגה בינלאומי, כי הרשיון שמונפק בארץ הוא לפי תקן אירופאי. אבל מעשית עדיף שיהיה, ליתר בטחון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...