לאיזה מדינה באיחוד האירופאי כדי לעבור? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לאיזה מדינה באיחוד האירופאי כדי לעבור?

bitonml11

Recommended Posts

אונסים הרבה בשוויץ?

מוזר

יצא לי רושם ששוויץ מדינה די אטרקטיבית

לא יצא לי לבקשר שם

אבל גם צריך להיות מעשיים אין לי אזרחות שוויצרית וגם מאוד קשה להשיג

אני גם לא מתלהב להיות תלוי במישהו

גם שוויץ יקרה, למרות זאת יש לה יתרונות רבים

בקיצור בו נעסוק בפיתרונות יותר פרקטים..

ואם אתם שואלים מה מציק לי?

זה בעיקר שהמיסים פה גבוהים, המשכורות נמוכות, המדינה יקרה (הונדה אקורד חדשה בארה"ב עולה למשל 70,000, שלא נדבר כמה היא עולה ביפן)

האופי של האנשים פה מעורב בו נגיד את זה ככה, יש ויש, כמו בכל מקום

בקיצור אני לא מבין למה להיצמד למדינה

אבל זה לא הנושא וא ני מבקש לא לעסוק בזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 59
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הרבה שטויות נרשמו בשירשור של Card ובשרשור הזה, לכל הכיוונים.

בכל מדינה תמיד יש אנשים שירצו להגר ממנה למקום יותר טוב(אלה אותם האנשים שתמיד תראו מזפזפים בין הנתיבים בכביש

כי הנתיב שהם לא נוסעים בו בטוח יותר מהיר)

ותמיד יש את הלאומנים של אותה מדינה(אלה האנשים שמקבלים זקפה רק מלשמוע את המנון המדינה שלהם

ומשפשפים את איבר מינם לתמונה משולבת של מנהיג המדינה וברקע דגל המדינה בה הם חיים) שמתנגדים להם,

קוראים להם בוגדים ומצד שני מעלים טענות של אמא פולניה בסגנון של "אתם יודעים מה? לא צריך טובות, תסעו, תסעו,

אני אמות פה בשקט, הערבים(אוייבים, במקרה כללי יותר) יעלו עליי אבל העיקר שיהיה לכם חדש,

לאישה שלכם יקראו איגריד ולילד האנס".

אני אישית לא מתרגש, שכל אחד יעשה מה שהוא רוצה. מי שרוצה לרדת, שירד ומי שרוצה להשאר שישאר.

בסופו של דבר, הכי גרועים זה האהבלים שחושבים שיש להם בכלל זכות לשפוט מישהו על משהו

(אני לא אציין כינויים, אבל אתם יודעים מי אתם....).

גם לי אגב היה חבר כזה, כל פעם שמישהו העלה את הנושא של ירידה מהארץ, או המונופול הרבני או משהו בסגנון,

היה מתחיל להעלות קצף מפיו ולירוק לכל הכיוונים כמו חולה כלבת תוך כדי קריאות "בוגד", "אנטישמי" ועוד.

בהזדמנות הראשונה שהייתה לו לעוף מכאן, תנחשו מה הוא עשה :lol:

רמז: התחפף מפה כאילו המדינה כולה בלהבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה שהזיכרון הקולקטיבי של העולם בכלל ושלנו היהודים בפרט לא משהו, 60-70 שנה מספיק לכם בשביל לא לזכור מה עשו לכם פעם אחרונה באירופה, ואילו היו עוד נוצרים אז, עכשיו שאירופה הופכת להיות מוסלמית יותר ויותר אף אחד לא ירחם עליכם ברגע שתבוא שואה 2.0.

בכל מקרה, אם אתה רוצה לרדת מהארץ, הייתי ממליץ לך להיתרחק כמה שיותר מאירופה, כמה שיותר ככה יותר טוב.

די ברור שכל אלה פה שכל כך פשוט להם לעזוב את הארץ הם אנשים שגדלו בלי טיפה של רגש יהודי והם אינם ציונים לפי דעתי האישית, הם אנשים שמחפשים רק תנאים נוחים על מנת לקיים את הרייקנות שלהם, סביר בעייני שבגלל זה הם הגיעו לכאן ולא אתפלא אם רבים מהם לא יהודים. אולי עדיף לנו שילכו מכאן. יש לנו פה מספיק ערבים ושאר בעיות לא פשוטות. זה לא בכדי שהאנשים האלה לא מרגישים שום שייכות עמוקה ורק בודקים אם משתלם להם להיות כאן. לצערי יש כאן בפורום הזה ריכוז לא קטן של כאלה. ממש נהיה כאן תחנת הגירה וייעוץ ליורדים מן הארץ.

זה מגעיל.

אתה מגעיל, אני רואה פה את הרמיזה שאתה נותן כלפי חלק אחד במדינה, חלק שאני בא ממנו, ובגלל אנשים כמוך אותו חלק לא מרגיש את החיבור לארץ וליהדות, בגלל אנשים שכל הזמן רק מנסים לטעון שאנחנו לא יהודים, במקום לבוא ולחבק אותנו ולתת לנו להשתלב במדינה, אתם דוחים אותנו ומרחיקים אותנו בטענה שאנחנו לא יהודים באמת, רק תזכור, שלנאצים זה לא היה חשוב עד כמה אתה יהודי, אני ואתה היינו נרדפים באותה צורה, אז במקום להילחם אחד בשני, באו נעזור אחד לשני.

ותזכור, שאותה אוכלוסיה שאתה מדבר עלייה היא אולי העלייה התורמת ביותר למדינה מאז הקמתה, ואם הם ילכו מפה זה רק יזיק למדינה.

ושלא תבין אותי לא נכון, אני חד משמעית מסכים איתך וחושב שצריך להיות פה בארץ, גם אם קשה וגם אם לא נוח כמו שהיה יכול להיות במדינה אחרת, אבל אני לא מסכים איתך שאתה טוען שאדם שמחפש תנאים טובים יותר פחות יהודי ממך, הוא פשוט פחות מוכן להקריב מעצמו, ושוב אתה רואה בזה לא נכון וכך גם אני, אבל זה לא אומר שאין לו את הזכות הזות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר שיש פה אנשים שעדיין מפחדים מהיטלר אבל מרגישים בנוח ליד אחמדינג'אד ונסראללה.

לא מבין למה ישראלים אוהבים להתערב בחיים של אחרים ולשפוט את מעשיהם כאילו כולם נמצאים על ה-PAYROLL שלהם, זכותו של אדם לא להתגייס לצבא\לשנות את מינו\לעבור לגור בניגריה\לשנות את דתו\לקעקע את גופו כמו צ'יטה ולהתחיל ללכת על ארבע אם בא לו. למה? כי אלו החיים שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר שיש פה אנשים שעדיין מפחדים מהיטלר אבל מרגישים בנוח ליד אחמדינג'אד ונסראללה.

לא מבין למה ישראלים אוהבים להתערב בחיים של אחרים ולשפוט את מעשיהם כאילו כולם נמצאים על ה-PAYROLL שלהם, זכותו של אדם לא להתגייס לצבא\לשנות את מינו\לעבור לגור בניגריה\לשנות את דתו\לקעקע את גופו כמו צ'יטה ולהתחיל ללכת על ארבע אם בא לו. למה? כי אלו החיים שלו.

כל מילה בסלע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובאותה מידה כל אדם יכול להעביר ביקורת על כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה כל הדיבורים האלה כאילו מי שרוצה לרדת מהארץ הוא דואג רק לעצמו ולא לאחרים ואין לו אחריות חברתית.

הרבה פעמים זה בדיוק הפוך.

בגלל שאני דואג ויש לי אחריות חברתית אני רוצה לרדת מהארץ.

אני רוצה לחיות במקום בו אני יוכל להרגיש שהחברה והמדינה לא דופקים אותי על בסיס יום יומי כשיטה.

שאנשים מוכנים להילחם על מה שחשוב להם ויש להם כבוד לבני אדם.

דווקא בגלל שאני אדם מוסרי קשה לי לחיות כאן.

קשה לי עם זה שבני אדם אוכלים אחד את השני כמו חיות טרף.

שכולם עצבניים כל היום כי הזיכרון התחושתי שלהם משדר להם דחיפות וסכנה.

קשה לי עם זה שקבוצה של אנשים אגואיסטים מנהלים את המדינה ומוצצים את דם האזרחים עד טיפת הדם האחרונה.

שמשתינים ודורכים על המאמצים שלי לבנות לי חיים טובים.

לפעמים אנשים צריכים לשנות אווירה.

להתרחק ממה שעושה להם רע.

ולחפש משהו טוב.

מעטים הם אלו שיכולים לעשות את זה במציאות הכלכלית הקיימת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא בגלל שאני אדם מוסרי קשה לי לחיות כאן.

קשה לי עם זה שבני אדם אוכלים אחד את השני כמו חיות טרף.

שכולם עצבניים כל היום כי הזיכרון התחושתי שלהם משדר להם דחיפות וסכנה.

קשה לי עם זה שקבוצה של אנשים אגואיסטים מנהלים את המדינה ומוצצים את דם האזרחים עד טיפת הדם האחרונה.

שמשתינים ודורכים על המאמצים שלי לבנות לי חיים טובים.

ככה זה בכל מקום, זה פשוט תלוי במעמד שלך באותו מקום. (עם זאת אני לא אומר שאם בישראל אתה מנוצל, גם במקום אחר תיהיה מנוצל, להפך, במקום אחר תוכל להיות מנוצל פחות ואפילו מנצל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו שזה לא אותו דבר בכל מקום.

יש מקומות שהם שונים מאוד מהמצב כאן, מכל כך הרבה בחינות.

יש מקומות באירופה שהטמפרמנט של האנשים שונה לגמרי.

הרבה יותר רגועים מנומסים ומתחשבים.

שלא מרגישים את הלחצים שיש כאן בארץ בכזה קנה מידה גדול ונפוץ.

שאנשים יכולים לעבוד בתחנת דלק ולקיים איכות חיים טובה בלי לחיות על גבול הקריסה הפיננסית.

יש מדינות כמו דנמרק שהמיסוי מאוד גבוה ככל שההכנסה עולה והשיוויון בהכנסה באוכלוסיה הוא הגבוה בעולם.

אבל אנשים שמחים לשלם אותו כי הם מקבלים מהמדינה המון ביטחון, והחיים שם טובים.

אם אתה מובטל אתה מקבל משכורת מלאה לתקופה ארוכה עד שתמצא עבודה נוספת (בלי לחץ) ואם צריך גם מימון ללימוד מקצוע חדש או השתלמות.

אם אתה חולה יש לך כיסוי רפואי מלא לכל דבר ודבר, ואתה לא צריך לחשוש מכלום.

גם לימודי השכלה גבוהה ממומנים ע"י המדינה ואפילו כסף להוצאות בסיסיות כמו דיור אוכל וביגוד אתה מקבל מהם כדי שתוכל להתרכז בלימודים.

בגלל שיש שם כל כך הרבה אנשים משכילים נדיר מאוד לפגוש שם אנשים דתיים.

יש שוויון מלא בין גברים לנשים, וכולם נהנים מבטחון כלכלי סוציאלי.

הרבה מאוד אנשים חיים שם ללא חתונה ומגדלים ילדים, כי אין להם שום צורך בחוזים כובלים ובטחונות שנובעים מלחצים חברתיים כלכלים.

לאנשים יש שם הרבה זמן פנוי לדאוג לכל אספקט בחייהם ולהספיק לעשות הכל.

יש מקומות בעולם שמתקדמים ביחס אלינו שנות אור מהרבה בחינות.

מקומות שאפשר לאהוב באמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ראית את הכתבה ב-60 MINUTES על דנמרק הא? ;D גם אני התרשמתי מאוד מהשיטה שם, מיסים גבוהים ויש לך פחות מספרים בכיס אבל מצד שני יש לך פחות שימוש בכסף כי הרבה דברים הם מסובסדים ונגישים לכולם...פחות מירוץ עכברים ויותר חיים אנושיים.

הכי הצחיק אותי בכתבה שהמראיין דיבר עם בחור דני שאמר לו שעובדים שם 37 שעות בממוצע בשבוע ומקבלים שם 6 שבועות חופש בשנה, המראיין הסתכל עליו בפליאה ואמר לו שבארה"ב יש מיליונרים שאין להם 6 שבועות חופש בשנה. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה נאיבי. בשום מקום אי אפשר לעבוד בתחנה דלק ולקיים רמת חיים טובה. אותם עובדים בתחנת דלק באירופה מצליחים לקיים רמת חיים סבירה רק בזכות קצבאות. המציאות האירופאית של הכל בחינם לכולם מתחילה להסתיים. בתור תייר לא שמים לב, אבל רוב מדינות אירופה נמצאות במצב כלכלי איום ונורא. מדינות אירופה עושות קיצוצים אדירים.

אני מסכים שאירופאים יותר ניחוחים ומנומסים, אבל זה הכל הצגה. זה סיר לחץ ואנשים מוציאים קיטור בכל הזדמנות. למדתי בשנתיים בשירות לקוחות שישראלים זה רק דיבורים. צועקים ולא עושים כלום. במדינות אחרות מנומסים ומחייכים ואז יום בהיר אחד מגיעים לעבודה עם M-16 ויורים בכל מה שזז.

אגב, אם לוקחים בחשבון חגים גם בארץ יש לא מעט ימי חופשה. התחייבה ל-OECD לקצר את שבוע העבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מעשי בשביל אף אחד פה אבל סתם רציתי לשתף אותכם

בקאטר (נסיכות נפט-גז)

יש רודן נדיב

מי שמתחתן מקבל אדמה לבנות עליו בית

מי שסטודנט מקבל משכורת

הדלק יותר זול שום מהמים והחשמל (כי הם בחינם)

ואין מיסים בכלל - לא מסנ רגיל ולא מע"מ

אחח ככה חיים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...