קירור המים למעבד הזול ביותר לעומת קירור האוויר היקר ביותר - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קירור המים למעבד הזול ביותר לעומת קירור האוויר היקר ביותר

benyben

Recommended Posts

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא בהכרח, לאחרונה יש טרנד של חברות טובות בקירור מים להוציא קיטים משלהם כמו Ek וXSPC...

רק שEk עדיין יקרים להחריד, הקיט של XSPC הוא היחידי עם מחירים שאתה מקבל תמורה מלאה מהם.

ולא נשכח כמובן את הקיטים של Swiftech, אולם האיכות לא בשמיים אבל הם קיטים על טהרת הקירור מים כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Corsair H50 זה לא קירור מים, זה זבלה שמזיז מים בתוכו :\

אל תגיד סתם דברים שלא ניסתה אותם לי יש את הקירור מיים הזה והוא פצצה לפניו היה לי את ה 120 ואי אפשר להשוות בכלל הוא מקרר תמחשב יותר טוב מהקירורים אוויר שהיה לי במחשב והוא שקט מהם בהרבה אל תקשיב למה שאנשים אומרים לך כולם העולם אומר שזה אחלה מיים והוא באמת כזה כמה שהוא נראה פשוט הוא מפיק תוצאות מרשימות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Corsair H70 Vs NH-D14

הH70 הוא גירסה משופרת וחזקה יותר של הH50 ועדיין הD14 טוב יותר וזול יותר ממנו, רק שהוא ענק...

קירור מיים זול = אוויר בינוני+ עד גבוהה

קירור מיים ששווה משהו מתחיל מאזור ה1000 ש"ח, הסטים של XSPC הם היחידים שזולים ומאוד איכותיים יחסית למחיר שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע הH70 קטן בהרבה מ לnoctua ואני מאמין שנקות את הראדיטור מאבק יהיה יותר קל.

האם זה גם שיקול שצריך להילקח בחשבון עבור אנשים שלא רוצים למעבד שתופס חצי מארז?

רוב האנשים שלא איכפת להם מהגודל כמובן יעדיפו את הnoctua שעולה גם בחצי ויגידו שה H70 זה זבל..

אבל למי שרוצה שהמארז שלו יהיה בעיצוב כמה שיותר מינימליסטי ה H70 לא עדיף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי אותו ותאמין לי שאתה לא רוצה שאני אשלוף טבלת ביצועים מול אוויר שעולה הרבה פחות ממנו.

הטבלאות האלה זה בולשיט אחד גדול זה מחשב זה שונה וזה תלוי בטמפ' החדש בסוג המארז בסירקולציה במאוררים ועוד הרבה דברים בכול מחשב הטמפ' יכולות להיות שונות לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל למי שרוצה שהמארז שלו יהיה בעיצוב כמה שיותר מינימליסטי ה H70 לא עדיף?

עם כל הכבוד לעיצוב...אתה שוכח את המחיר ;D

ואיך בדיוק הטבלות זה שטויות ? הרי החומרה זהה, הטמפ' סביבה זהה, אז מה שטות בזה ? :bash::s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם המחיר לא משחק תפקיד כרגע.. ויש לי איזה600 שקל לבזבז על משהו למחשב

היית גם מעדיף את ה NH-D14 על פני ה H70?

המטרה שלי להשיג קירור כמה שיותר טוב אבל שיהיה גם נוח לניקוי ויראה טוב כי יש לי HAF932 עם חלון צד שמכניס הרבה אבק.

אבל אם ה H70 לא תאפשר לי לעשות טוב כמו הNH-D14 אז אני אוותר עליה.. בכל זאת ביצועים יותר חשוב לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך כסף להוציא על ה-h70 של corsair אני בטוח שתוכל להוציא עוד כמה שקלים ולקנות קיט קירור נורמאלי xspc 750 240, שיתאים ללא מעט מארזים (כמו ה-cm 690 ii ) ונותם טמפרטורות טובות, או אם יש לך מארז גדול ומרווח אתה יכול לקחת את הגרסה של xspc 750 360 ואפילו יש גרסה שעולה כמה עשרות דולרים יותר שמגיעה עם רדיאטור משופר בהרבה- במקום ה-rs360/rs240 אתה מקבל רדיאטור מעולה rx360.

בדיוק לפני כמה ימים פרסמו סקירה על ה- xspc rasa 750 rs 360 קח תקרא:

http://www.overclock3d.net/reviews/cases_cooling/xspc_rasa_750_rs360_watercooling_kit_review/1

בפורומים שונים בעולם מגדירים אתה הקיט כמעולה ולאנשים רבים יש אותו, והחיסרון הגדול שלו יחסית הוא המשאבה המשולבת עם המיכל שנחשבת לא כל כך איכותית. אבל לא תוכל להשיג משהו יותר משתלם למחיר שלו, גם אם תבנה לבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין מה התעקשות, תרכוש אוויר נורמלי, גודל ? זה לא באמת שזה כזה מפריע, אנשים לא משחקים עם חומרה שלהם כל שני וחמישי.

אתה פותח לנקות פעם בחודש+- וזהו..בשביל נוחות לבזבז 600 שקל ? אם כבר אז קח את ה600 האלה, ותרכוש מארז נוח וענק ואז הNOCTUA לא יפריע לכלום.

לכל דבר יש שיקול, ושוב בחירה שלך בסופו של דבר, אבל לרכוש את הH70 כי היא "נוחה" זה פשוט בדיחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההפרש בין הH70 לבין הH50 לא שווה את ההפרש בכסף אם אתה בכול זאת רוצה קח את הH50 אבל אני כבר אומר לך תחליף תמאורר שבא איתו הוא לא משהו.[br]פורסם בתאריך: 25.02.2011 בשעה 18:35:05

עם כל הכבוד לעיצוב...אתה שוכח את המחיר ;D

ואיך בדיוק הטבלות זה שטויות ? הרי החומרה זהה, הטמפ' סביבה זהה, אז מה שטות בזה ? :bash::s07:

תראה אם אתה משווה בדיקת טמפ' בחדר בטמפ'' נמוכה מאוד (איזור אירופה) לטמפ'' החדר בארץ אתה תראה שיש הבדלים לא יודע עד כמה אבל יש הבדל זה בטוח עכשיו ברוב המקרים את הבדיקת הטמפ'' עושים או במארז מאוד איכותי או לא במארז בכלל שזה גם משהו שמשפיע .

אני לעומת זאת לקחתי את הH50 לא רק בגלל היכולת שלו אלה בגלל הנוחות וההרכבה הפשוטה נימאס פשוט לעבוד עם קירורים בגודל רדיוטור של מכונית עם הקירור הזה לא רק שאתה מקבל תוצאות מדהימות יש לך גם מקום לעבוד וזה יותר אסטטי .

לשיקולך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי בעיה עם ההחלטה שלך והרצון למשהו נקי ואסטטי יותר, אבל להגיד שהטבלות הם שטויות זה לא נכון, הייתי אולי אומר "יכול להיות", אם הייתה ביקורות אחת או שנייים, אבל ישנם המון ביקורות שפשוט הH50 מפסידה לקירור אוויר איכותי, בלי מארז, עם מארז, בטמפ' של 20 מעלות או 26 מעלות, היא מפסידה.

ככה שמבחני הביצועים לא משקרים, מסכים איתך שיש נתונים שמשתנים, אבל שורה תחתונה (ומזה אי אפשר להתעלם) אוויר איכותי טוב יותר וזול יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי בעיה עם ההחלטה שלך והרצון למשהו נקי ואסטטי יותר, אבל להגיד שהטבלות הם שטויות זה לא נכון, הייתי אולי אומר "יכול להיות", אם הייתה ביקורות אחת או שנייים, אבל ישנם המון ביקורות שפשוט הH50 מפסידה לקירור אוויר איכותי, בלי מארז, עם מארז, בטמפ' של 20 מעלות או 26 מעלות, היא מפסידה.

ככה שמבחני הביצועים לא משקרים, מסכים איתך שיש נתונים שמשתנים, אבל שורה תחתונה (ומזה אי אפשר להתעלם) אוויר איכותי טוב יותר וזול יותר.

אתה בהחלט צודק הכוונה שלי לטבלות האלה זה שאם תשים לב כול אתר יוצא טמפ' שונות באופן קיצוני אז קצת מלבלבל לדעת את התוצאה הסופית.

נכון אוויר יכול לתת לך ביצועים קצת יותר טובים אבל לא משנה מה נגיד בסוף ההחלטה היא שלו :]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...