לא בדיוק תקלה, אבל המחשב חם(לוח אם, מעבד) לפי שתי תוכנות שבדקתי(תמונות בפנים) - עמוד 3 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא בדיוק תקלה, אבל המחשב חם(לוח אם, מעבד) לפי שתי תוכנות שבדקתי(תמונות בפנים)

מיכלי

Recommended Posts

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לוח חדש של גיגהבייט GA-870 UD3 אותה בעיה כל התוכנות קוראות את סיסטם 2 כ-80 מעלות

ואכן ההיט-סינק זה שליד המעבד הוא הייתי אומר צף הוא יושב על שתי קפיצים עם פינים לבנים ואפשר לנדנד אותו

הוא חם מאוד אבל מנגיעה בו לא רצים לשים ג'ל אלווורה( וגם לא קרם לחות ART TANTUM תצמד לעצות מחשב ולא לעצות רפואיות)

בביוס יש רק קריאת חום של מערכת אחת שרק גיגה בייט יודעים לאיזה איזור הקריאה מכוונת ובכל מקרה היא על 40 מעלות

אני לא מבין מדוע גיגהבייט מסתירים היכן נמצאות דיודות החום ואין לכך שום איזכור בחוברת של הלוח אם

אם באמת זו הטמפרטורה של הציפסט אזי מן הראוי היה להוסיף שם מאוורר

ואם ידועה התקלה על קריאה לא נכונה אז מן הראוי לכתוב את זה בהערות ליד הלוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקריאות הדפוקות האלה היו לי גם עם לוח של 925 עתיק

רק שאינטל יותר מסודרים ויכולת למצוא בדיוק איפה סיסטם זון 1 ו2

וכך שיחקתי עם הציפסט החלפתי משחה הוספתי מאוורר והטמפרטורה לא זזה מה שהביא אותי למסקנה שהקריאות הם שגיאות

כל החברות נותנות היום נתונים לפרטי פרטים על המוצרים שלהם כך גם נחסך מהם תקלות סתם של לוחות או מוצרים אחרים שחוזרים

והלקוח יכל לתפעל אותם בעצמו בקלות אבל במקרה הזה אני מוצא שגיגהבייט חסרים בפרטים

יש גם חברות שליד כל מוצר נמצא שרשור של לקוחות בו ניתן לרשום הכל ללא צנזור כולל תקלות ידועות וחוות דעת

מה שפותח פתח להרבה בעיות של רישום כוזב של מתחרים אבל ניתן לשלוט בזה בקלות וגם אם לא מסתירים מידע מידת האמינות של החברה

עולה בעיני מה גם שהיא צריכה לתת מענה לכלל הציבור על תקלות ידועות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חושב שיש בעיה אם גיגהבייט, הם בין להוחות הטובים שאני מכיר

יש חיישנים דפוקים בלוחות מכל החברות, ובכל החברות קורה שאתה אמור למצוא את הרכיב בלוח ואין לך שמץ איפה הוא לפי הנתונים (או שהוא לא מתועד בכלל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...