לא בדיוק תקלה, אבל המחשב חם(לוח אם, מעבד) לפי שתי תוכנות שבדקתי(תמונות בפנים) - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא בדיוק תקלה, אבל המחשב חם(לוח אם, מעבד) לפי שתי תוכנות שבדקתי(תמונות בפנים)

מיכלי

Recommended Posts

שוב פעם תבדוק בתוכנה אחרת ותראה אים זה משתנה(הצעתי real temp).

לגבי המעלות אני מסכים שמעבד יכול להגיע ל60+ ויותר וזה נחשב תקין אבל תמיד יש דרכים להוריד את הטמפרטורה.

בנוגע למעלות אני עים גוף של 50 שקל והמעלות אצלי כ-38 מעלות כמעת חצי אנחנו עכשיו בחורף צריך לזכור גם את זה.[br]פורסם בתאריך: 25.02.2011 בשעה 18:26:25

בקיץ המעלות אצלי לפחות 10 מעלות יותר.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב שמתי מאוורר במשך חצי שעה ירד בשלוש מעלות.שאני נוגע בגשר הצפוני הוא לא חם ועדייין מראה לי 78 80 מעלות

עכשיו אני נוגע בגשר הצפוני והוא זה קצת לא מקובע.זה אמור להיות ככה?

לוח חדש GA-770T-D3L

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוציא אותו לגמרי (תצתרך לשחרר אותם מהצד השני של הלוח) ותבדוק אם כל החלקים שלמים

אם הם שלמים ויכולים לתפוס את הקירור, תנסה לחבר מחדש ובאותה הזדמנות תחליף חומר קירור

אם הם דפוקים, תשים 2 ברגים דקים אם אומים (כאלה שעוברים ישר דרך החור בלוח ולא מוברגים לתוך החור) + דיסקיות פלסטיק (שלא יגעו בלוח מאחור) + הקפיצים מהפלסטיקים המקוריים (או מתוך עט) ותחבר את הקירור מחדש אם חומר חדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדור אם הקירור שמשוחרר זה מהגמישות של הקפיצים (ואז זה תקין אבל עדיין משונה שהוא חופשי כי הוא אמור להיות דיי מודבק מהחומר קירור) או שבאמת יש פלסטיק שבור

אם הפלסטיק שבור תבוא למוכר להחליף ותקווה שהוא לא יאמר שאתה שברת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משוחרר מהגמישות ככה זה מרגיש.אני מרגיש שהגשר חם אבל לא רותח סימן שזה נוגע. השאלה שלי האם זה משפיע על הביצועים של המחשב?

הגשר הדרומי עומד על 36 מעלות עד 40 קבוע.עכשיו הגשר הדרומי לא אמור להיות מושפע מהחום של הגשר הצפוני וגם המעבד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הצלעות רותחות, זה אומר שהן מחוברות לרכיב של הגשר

אם הצלעות קצת חמות, יכול להיות שהרכיב עצמו לא מתחמם, ויכול להיות שהרכיב מתחת רותח אבל הצלעות לא מקבלות את החום ממנו כי הן לא מחוברות

תבדוק מהצד אם הצלעות יושבות בצורה שטוחה לגמרי וישרה אל הרכיב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...