איזה סמארטפון הייתם קונים היום? (צריך עדכון כללי בנושא) - עמוד 12 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה סמארטפון הייתם קונים היום? (צריך עדכון כללי בנושא)

Screw_Master

Recommended Posts

קיבלתי פתקית דואר רשום הקוראת לי לבוא ולקחת את הטלפון מהדואר מחר :)

האם זה אומר שהוא עבר את המכס?

עוד דבר, הזמנתי 2 יחידות ב2 משלוחים שונים לטלפון הזה, אחת רשומה כהגיעה וקיבלתי פתקית והשנייה לא מזוהה בדואר .

שניהם נשלחו באותו המטוס עם מספר מעקב דומה באותו הזמן מאותו מקום.

למה אני לא יכול לאתר את החבילה בישראל ואת החבילה הראשונה כן? האם זה אומר שהיא כן נתפסה במכס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 190
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

החבילה ממשלוח סין לא הונג קונג :)

רשום שם כי החבילה עברה את משרד המיסוי הסיני ביעדה לישראל.

2 החבילות מצויינות כשהם במצב הזה באתר המעקב הסיני, אך רק החבילה הראשונה נותנת תוצאה באתר דואר .

אני ממש מפחד שהחבילה נתקעה במכס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממש, הונג-קונג היא עיר סינית, אך בעלת ריבונות גדולה (מאוד). עד 1997 הייתה מושבה בריטית ועד היום נוהגים שם בצד שמאל של הכביש ואחת השפות הרשמיות היא אנגלית. לפי מה שהבנתי, יש להם יחידת דואר עצמאית ולכן יש הבדל בין דואר סין לדואר הונג-קונג (או בין הונג-קונג לשאר סין בהבדלים אחרים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא הגיע :) לא שילמתי מכס ולא כלום עלה לי 1522 ש"ח, משתלם יותר מכל אנדרויד פה בישראל.

החבילה השנייה היום הגיעה לסניף תל אביב בבית המיון, נראה אם נצטרך לשלם עלייה מכס או לא :)

כרגע אני מתקין עדכונים, ויוצא לסיבוב השווצה ראשון ב4 :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטלפון השני הגיע :)

גם לא נתפס במכס, המכשיר במצב מצויין :)

עובד עם עברית, אני משחק עליו בינתיים 1 (והוא מריץ את המשחק מעולה!)

בתיכון כולם חשבו שמדובר או בGALAXY S או בIPHONE, אמרתי שזה M9 ואז הם אמרו איזה חברה? אמרתי .

לאף אחד אין אותו, ואנשים מופתעים לשמוע שהוא עלה 1500 ש"ח כשב1700 ש"ח הם קנו LEGEND ::)

סוףסוף טלפון חדש :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אור, תפסיק בבקשה להסיט לי את הדיון לנושא אחר. כאילו, תתחדש והכל, אבל אני מעוניין בטלפון שיש לעוד אנשים, מתוך העיקרון המאוד פשוט שאם תהיה לי בעיה, אני פשוט אשאל. מתוך זה גם הפניתי חבר ששאל אותי אם לקחת את זה או כלשהו: יש 3 אנשים בבסיס, מתוכם שניים חדר לידו, שיש להם את הטלפון הזה ויכולים לעזור לו.

ולענייננו: איפה מומלץ לקנות, באיזור המרכז כמובן, את הטלפון הזה? חושב שאני אסגר על ה-SGS...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חתיכת הקפצה מלפני שבועיים :silly:

אני מאוד נהנה מהמכשיר שלי וזה מה שחשוב :) שאני מרוצה מהמכשיר.

הSGS תיהיה בחירה מצויינת אחרי ירידת מחירים של 500 ש"ח בחודש (!!! :o !!!)

איני מתנסה בקנייה בחנויות טלפונים במרכז לכן לא אוכל לעזור לך בנושא זה.

מה שכל אוכל להמליץ הוא לבדוק שאתה מקבל ערכה מלאה, ושאין פרטים באתר המזהירים אותך משהו כמו "עדכון גרסא מוריד אחריות" ודברים בסגנון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...