ואלו הם האנשים שמשפיעים על הנוער - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ואלו הם האנשים שמשפיעים על הנוער

אורח The_Exorcist

Recommended Posts

בוא אני אגלה לך סוד... עד גיל 12 אני שמעתי ראפ, רק שאז התחלתי להבין אנגלית יותר טוב ואז לא כל כך התלהבתי מהמסרים האלו יותר מדי,בלי להעליב... ואני לא שומעת רק רוק, אני שומעת ראגיי, סקא, אוי!, מטאל, שנות ה-80, שנות ה-90 המוקדמות, קלטית עממית והאופרה המוזרה הזאתי שהם שרים בכנסיות גוטיות... היי, מה רע בלהרחיב אופקים אל מעבר ל-MTV? גם לקוקובלוף יש יופי של מסרים אבל כולם בפוזה הזאתי של "איכס, רוק" ואף אחד לא שומע. לי לא אכפת כל כך מה אנשים שומעים אבל בגלל שהילדים היום דפוקים מכדי לסנן את הבולשיט שנכנס להם למוח מהטלויזיה או מכל מקום אחר, הם מתחילים לחשוב ש"ראמל", אלימות סמים ואלכוהול זה מגניב, הם לא מבדילים בין סרט למציאות ועושים המון דברים דפוקים ואמנים מסויימים שמעודדים תופעות כאלו ואחרות רק בגבירים את התופעה. לא חבל?...

מוזיקה קלטית זה יופי יופי ו"האופרה המוזרה" ששרים בכנסיות יש לזה שם גרגוריאנית

ונחזור לנושא

חלאס זה שוב יהפוך לוויכוח של rock vs. rap בואו נסכים שגם ברוק וגם בראפ יש שירים והרכבים טיפשיים (ברוק/מטאל הרבה הרבה פחות) נצא כולם חברים ונצא כולם ביחד לשתות ליטר הוגארדן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער לספר לכם אבל ............. ה SEX PISTOLS זה לא רוק זה פאנק ואנרכיזם רע .... ומעולה !!

המוזיקה שנוגנה ע"י צוות המופרעים בראשותם של ג"וני הרקוב וסיד המושחת יצרה אופק חדש למוזיקה בכל העולם .... תרתי משמע

גרמה לפרעות ברחבי אירופה הציגה את מלכת אנגליה כזקנה אדיוטית . בעטה בכל הערכים הקדושים כולל דת .... הם יצרו את הריקוד

של הפוגו המוכר , המוזיקה נוגנה ומילים של השירים היו מסרים נכונים ברורים וקשים אודות החברה הדפוקה .... וזה היה תחילתה של

מהפכה אותה המשיכו השחורים בארה"ב .... כן כאן נולד גם הראפ !! ... ואפילו הרגאיי קיבל כיוון מעניין ......הגל החדש .. וכו" ..

;D

תתארו לעצמכם 5 שבועות בראש המצעד הבריטי ושם האומן ושם השיר לא מופיעים ( השיר GOD SAVE THE QUEEN )

מי שמעוניין לדעת יותר חייב לראות את הסרט THE FILTH AND THE FURY שלהם

רק רציתי להגיד שלא שמעתי הרבה שמשפיעה כל כך הרבה בדומה להם ....

ואני ממש לא נגררתי אחרי המוזיקה שלהם .. אמנם נראיתי קצת מפחיד בשנות ה80 אבל לא יותר מזה ;D תחשבו אם הייתי שומע את

מייקל גקסון במקום ;D והייתי מושפע ... ?? הייתי עובד בגן ילדים היום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ונחזור לנושא

חלאס זה שוב יהפוך לוויכוח של rock vs. rap בואו נסכים שגם ברוק וגם בראפ יש שירים והרכבים טיפשיים (ברוק/מטאל הרבה הרבה פחות) נצא כולם חברים ונצא כולם ביחד לשתות ליטר הוגארדן

אבל אתה קטין.. אסור לך להצטרף אלינו לשתות.. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי אהבתי בג'וני רוטן את "הכבוד" שלו לתקשורת ולמראיינים :)

ככה צריך...!

:o מה לא יכול להיות שיש משהו חיובי בדמות האגדית הזאת ......... ;D כיום הוא עוסק בתיווך מגרשים ויזמות לך תאמין עליו

כמובן אל תשכח את הלהקה שהקים את PUBLIC IMAGE LIMITED ( לא זה לא PUBLIC ENEMY )

חוץ מזה .......

לארנסטו צה ג"וורה ראש ההפיכה בקובה זכר צדיק וקדוש לברכה ... היתה השפעה יוטתר חזקה ממוזיקה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...