שאלה לגבי הדפדפן ב Linux ... - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי הדפדפן ב Linux ...

alon2k2

Recommended Posts

שלום לכולם!

יש לי שרת VPS שמותקן עליו מערכת הפעלה CentOS 5.0 השאלה שלי איך אני יכול לגשת לדפדפן בשרת ולהתחבר לאתר מסויים ?

לי במחשב יש VMware ככה שאני רואה את מסך הלינוקס וה VPS שקניתי הוא רק דרך putty.

אשמח לעזרה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה "יבצע שם משו במקומי"?

http://lmgtfy.com/?q=lynx

הבנתי עכשיו מה זה .. זה מותקן אצלי כבר נכנסתי לאתר וניסיתי להתחבר הבעיה שאני לא יכול להתחבר כי יש קוד ואני לא רואה אותו מה עושים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תסביר כמו בן אדם מה אתה מנסה לעשות אז אולי גם אפשר יהיה לעזור לך.

כמו שירחל כתה אתה יכול להתקין X בשרת אם המצב מחייב.

מה זה X בשרת ?

תראה זה אתר שבו אני רוצה להתחבר הבעיה שהגעתי להתחברות רשמתי שם משתמש סיסמה וקוד? אין קוד מה עושים ? זה תמונה ואני רואה מסך שחור.

אבל יש לי שמה מספרים מ 1 עד 5 ויש לי אפשרות לסמן אותם אבל איך? אני לא מצליח .. ולמטה כפתור Login שמן הסתם Enter הוא לוחץ עליו אבל איך מסמנים את אחד המספרים כי אם אני לוחץ enter הוא פשוט לוחץ על Login.. הבנתה מה הבעיה .. פשוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

X זה הממשק הגרפי של הלינוקס.

בשביל להתקין אותו, אתה צריך להחליט איזה מנהל אתה רוצה להשתמש ולהתקין את המנהל . על הדרך יותקן גם הX.

4 מנהלי החלונות העיקריים

KDE

gnome

xfce4

lxde

ניתן גם להתקין X בלי מנהל (חבילת Xorg) אבל זה בהחלט פחות נוח לעבודה.

אחרי זה תצטרך להכנס לשרת דרך VNC, על מנת לראות את הממשק הגרפי ולהריץ את הדפדפן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אני לא חושב שרצוי להתקין X על ציוד רשת : המשאבים של ציוד רשת מיועדים לעבודה כציוד רשת, לגמור אל GUI לא ישפר את הביצועים של הרשת

לדעתי עדיף שתפתח Tunnel למחשב דסקטופ רגיל ברשת המחוברת, ותיכנס ממנו אם רגיל או כל תוכנה אחרת שאתה רוצה, כך שהשרת / אתר שאליו אתה גולש יחשוב שהגלישה היא מהשרת שלך ולא מעמדת קצה (אם זה מה שאתה רוצה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...