Dead Island - דיון מקדים - עמוד 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dead Island - דיון מקדים

Vidati

Recommended Posts

אני לא יודע מה ולמה, אבל אצלי זה עובד חלק ובקושי מרגישים בעיות.

היה רק איזה דבר שפרצתי איזו דלת ופשוט נתקעתי למעלה (מוזר), אבל סגרתי אותה מלמעלה ואז חזרתי לקרקע.

משחק ענק וממכר !!

שווה כל שקל.

אני עדיין משחק לבד.. ככה שזה באמת קשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 113
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

Dead Island\DI\out\Settings

לך על זה.

היי הצלחתי להיכנס לקובץ וכתבתי את השורה שאמרו ועדיין הבעייה לא נפתרה.תוכל לתת לי הסבר מפורט בבקשה בדיוק מה לכתוב?להעתיק א ת השורה לכאן ? תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה חברים-אני כרגע ב 76 אחוז מהמשחק מאוד מאוד אוהב אותו-ראיתי שמדברים ש LEFT FOR DEAD 2 טוב יותר? האומנם? פשוט לא יצא לי לשחק בו-השאלה אם כדאי לשחק בו אחריי המששחק הזה? או שאין טעם וזה ברמה הרבה יותר ירודה?תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

97%.. לא רוצה לסיים אותו. :(

איזה משחק להיט !!

אתה עושה את כל ה-side quests ?

אני נכנסתי די מהר למולטי, מצאתי את עצמי יותר מדי פעמים ממהר להדביק את הקבוצה, או יותר נכון איזה אחד או 2 שרצים על המשימות הראשיות,

ומלחיצים אותך להתקדם, אחרת אתה כביכול מפריע להתקדמות שלהם. (ולא שלרוץ על העיקריות זה עניין זריז - שרפתי די הרבה זמן על זה)

ב- ACT III כבר הפנמתי שאני מפספס שעות ארוכות של משחק גדול וחבל. התחלתי אותו מהתחלה, עם חבר אחד ב-co op. אחד שמבין חפירה מה היא.

אנחנו עכשיו מתקדמים ביסודיות, מנקים את כל ה-sidequests וגם סתם חורשים את המפות (יש secrets).

הרבה יותר כיף ככה, ליצור נשקים ביחד, לחלוק ציוד, לתכנן התקפות. זה לא תמיד זורם עם שחקנים זרים ב-coop.

חוץ מזה לדמויות השונות יש עצי skill שונים, ואפשר להתפתח עם טקטיקות משחק שונות גם עם דמות מסויימת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב חברים משחק מדהים!!!!!! אתמול סיימתי אותו-מה שלא ברור לי הוא כתוב לי 100 אחוז אחרי שסיימתי-ולא עשיתי את כל ה SIDE QUESTS בכל אופן משחק מעולה:) אני אנסה לשחק עכשיו ב L4D2 נראה איך הוא..בזמנו לא היה לי מחשב ככ חזק עם 6800 גי טי:) נראה איך הוא-מקווה לא להתאכזב:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב חברים משחק מדהים!!!!!! אתמול סיימתי אותו-מה שלא ברור לי הוא כתוב לי 100 אחוז אחרי שסיימתי-ולא עשיתי את כל ה SIDE QUESTS בכל אופן משחק מעולה:) אני אנסה לשחק עכשיו ב L4D2 נראה איך הוא..בזמנו לא היה לי מחשב ככ חזק עם 6800 גי טי:) נראה איך הוא-מקווה לא להתאכזב:)

אני שיחקתי רק בL4D הראשון אבל אני משער שסגנון המשחק לא השתנה..

סגנון המשחק שונה לגמרי מDEAD ISLAND אל תצפה לאותה חוויה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר מוזר קרה לי!!! אני גם באקט 2 פרק 5..בהתחלה ששיחקתי הייתי ב LEVEL 14 והייתי יכול לקחת את הנשקים ולירות והכל היה טוב.אחכ יצאתי מהמשחק ושחזרתי אני פתאום רואה שאני ב LEVEL1 !!!! ואין לי אפשרות לקחת את הנשקים ואני לא יכול לעבור את השלב כי צריך לירות שם גם באנשים למעלה. מה עושים??? זה קרה למישהו??בבקשה עזרה תודה

עכשיו זה קרה לי גם!!! איך פתרת את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...