קניית Samsung Galaxy S ב-Eline - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית Samsung Galaxy S ב-Eline

SkeletonBoy

Recommended Posts

שלום אנשים,

אני מתכנן לקנות 3 מכשירי SGS בזמן הקרוב.

הסתכלתי בזאפ ואחת החנויות המומלצות שם היא ELine... אני מניח שהדירוג של זאפ הוא בד"כ מדד לכמה החנות מוכנה לשלם לזאפ בשביל דירוג טוב.

לכן אני שואל גם פה... יש למישהו חוות דעת על החנות הנ"ל?

בנוסף,

מצויין באתר כי מי שיעדכן גירסא או יתקין Fixים שונים יאבד את האחריות... מותר להם לעשות דבר כזה? עידכוני גירסה משוחררים גם ע"י סמסונג למיטב ידיעתי.

(האבסורד הוא שהם מציעים לעדכן את הגירסה במחיר אסטרונומי של 350 ש"ח).

קישור לאתר:

http://eline.co.il/aecommerce/c205/124362.php

אשמח לתגובות.

תודה אנשים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מותר להם לעשות את זה, אני אישית קניתי בטלפוניקה, מרוצה מאוד אבל צריך לקחת בחשבון שבמקרה של תקלה הם שולחים את המכשיר לסמסונג ועלות המשלוח (לשני הכיוונים) עליך. בכל אופן עוד חנות שעשיתי אצלה בירורים ואני יודע שלא מבטלת אחריות (לפחות לא ביטלה כשאני ביררתי) זאת VMOBILE בנוגע אליהם אני ממש לא יכול להגיד מה טיב השירות, לדעתי הם מתקנים את המכשיר בעצמם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על ה-Heads up...

אז אין בארץ חנות אמינה שניתן לקנות ממנה SGS בלי בעיות ובמחיר סביר?

ממש אין לי כח לריב עם חנות על אם מותר לי או אסור לי להשתמש בטלפון שלי איך שאני רוצה.

מה עם אופציית ההזמנה מחו"ל? זה יוצא משתלם אחרי מיסים ומכס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית קניתי את המכשיר שלי בדים-פון.

המוכרות היו קצת לחוצות,אבל בדקתי טוב את המכשיר לפני שיצאתי מהחנות,וקיבלתי מכשיר חדש עם כל האביזרים שאמורים להיות בקופסא.

קראתי בכמה מקומות על זה שהם עושים קומבינות,ושמים חלקים לא מקוריים,אבל זה לא היה המקרה שלי.

הכל היה ארוז בניילון וחדש.

בתעודת האחריות שלהם רשום,שהאחריות מבוטלת במקרה של התקנה של תוכנות לא חוקיות,אבל המוכרות לא אמרו לי על זה כלום.

המחיר היה בסדר,אז זרמתי,ובינתיים,טפו טפו,הכל עובד בסדר,אחרי ROOT ודחיפת רום מבושל.(כבר שבוע וחצי)

מקווה שלא אזדקק לממש אחריות,וחושב שדים-פון יכולה להיות הכתובת גם בשבילך.

אמרו לי גם להזמין מחו"ל,אבל אני אוהב שיש לי חנות בארץ,שאפשר לפנות אליה במקרה של בעיה.

בהצלחה ותתחדש,

יוחאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאני קניתי בדיםפון קיבלתי מהם אביזרים לא מקוריים, כבר פירסמתי כבר את הסיפור שלי פה, אז תזהר מהם, אני גם שמעתי מילים טובות על טלפוניקה ואנדרואיד-סטור, אבל כנראה שהכי טוב יהיה להזמין מCLOVE.. זה מה שאני הייתי עושה אם הייתי קונה עכשיו טלפון חדש..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי... כנראה שאזמין מ-clove...

אבל אני ממש לא מתמצא בתהליכים של הזמנה מחו"ל... אם מישהו יוכל להדריך אותי אני אודה לו מאוד.

איך בדיוק אני מחשב את המחיר הסופי שכל מכשיר יעלה לי?

האחריות היא של או של clove? אני אצטרך לשלוח את המכשיר לחו"ל במקרה של מימוש אחריות?

אני צריך להזמין בין 3 ל-5 מכשירים (לשימוש בני המשפחה בלבד), יש בעיה עם הכמות הזו?

תודה רבה על כל העזרה אנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...