Duty calls - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Duty calls

TicTacToe

Recommended Posts

אגב, מסתבר שזה באמת משחק... אני מוריד אותו עכשיו(800MB):

http://www.thedutycalls.com/download.html

לא להוריד! 800MB התקנה ועוד 1.8GB המשחק עצמו - כל המשחק הוא מה שראיתם בוידיאו ולא חצי דקה יותר. האויבים לא יורים עלייך, אין באמת אפשרות לירות לא על האויבים ועוד ועוד.

נראה לי שזה רשמית המשחק הקצר בעולם יחסית לגודל שלו, באמת... זה היה פחות מ-4 דקות. זה זיעזע את עולמי. באמת שהם היו יכולים סתם לשחרר את הסרטון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי למה לא להוריד? אני מתפלא שחשבת שהמשחק יהיה יותר מ-4 דקות. הרי זה בדיחה, פארודיה. ציפית למשחק מלא?

+1

לא להוריד! 800MB התקנה ועוד 1.8GB המשחק עצמו - כל המשחק הוא מה שראיתם בוידיאו ולא חצי דקה יותר. האויבים לא יורים עלייך, אין באמת אפשרות לירות לא על האויבים ועוד ועוד.

נראה לי שזה רשמית המשחק הקצר בעולם יחסית לגודל שלו, באמת... זה היה פחות מ-4 דקות. זה זיעזע את עולמי. באמת שהם היו יכולים סתם לשחרר את הסרטון...

מה חשבת? שתקבל משחק מלא? הם פשוט שיחררו משחק, והסרטון שראית זה מישהו שהעלאה צילום מלא למי שאין כח להוריד.

אגב - פשר הגודל של ה"משחק" הוא במנוע שלו שמבוסס .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חשבתי לקבל עכשיו 16 שעות של משחקיות, אבל חשבתי שזה יהיה לפחות איזה חצי שעה ועם משחקיות כלשהי - גם כפארודיה. אבל אין פה כלום. סה"כ זמן משחק של פחות מ4 דקות, ואפס אינטרקטיביות. אין שום אפשרות למות, אין שום אפשרות לא לנצח - האויבים לא יורים עלייך.

מי שראה את הסרטון - אין לו שום סיבה לשחק ב"משחק". זה כל מה שאני אומר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...