Desire HD vs HTC HD7 - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Desire HD vs HTC HD7

Guarding angel

Recommended Posts

אמרתי לו שישים את זה בקופסת קרטון קטנה ופשוטה עטוף היטב מבפנים להגנה

ציינתי בפניו שלא ישלח דרך EMS\UPS או כול שיט כולשהו אלא רק דרך USPS...

הוא ציין כי הוא שולח דרך express mail כך שאני "רגוע" המכשיר יגיע בעוד כשבוע לערך :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אז איך אתם מסבירים את זה?

הזמנתי מקלוב desire hd ולקחו לי מכס+מע"מ רק 480 שח דרך DHL

לאחר שבועיים אבא הזמין מאותו מקום דרך דואר רגיל S ויצא מכס+מע"מ 720 שקל

הדיזייר עלה 40 פאונד יותר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז איך אתם מסבירים את זה?

הזמנתי מקלוב desire hd ולקחו לי מכס+מע"מ רק 480 שח דרך DHL

לאחר שבועיים אבא הזמין מאותו מקום דרך דואר רגיל S ויצא מכס+מע"מ 720 שקל

הדיזייר עלה 40 פאונד יותר..

אני הזמנתי גאלקסי אס מקלוב ולא נתפס במכס/מע"מ. לא היה כתוב על החבילה שזה PDA והערך המוצהר היה האמיתי. יצא 1900 ש"ח :P:smile1:.

לא הכל רע, לא תמיד נתפס, יש גם מקרים (כמו שלי) שהכל יופי טופי תותים ודבשות :funn:.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבחור שלח וביטל את המשלוח פעמיים,זה מוזר..

הסיבה לביטול הייתה

Label Did Not Print

----------------------------------------------------------

הבהרתי איתו את העיניינים המכשיר יגיע ככול הנראה בסופש הקרוב..

נשאר רק לפתוח אותו לסים פרי + מקלדת עברית\פונטים בעברית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המכשיר נתפס במכס אבל אינני בטוח כמה אצטרך לשלם בעבורו..

המכשיר עלה 1254שח כולל משלוח

תאריך תאור

09/02/2011 10:33 פריט ה-EMS בטיפול עמילות המכס של חברת הדואר -ממתין לשחרור בישראל, הועברה הודעה לנמען. חברת דואר ישראל מציעה לך שרות עמילות מכס בארץ, הפוטר אותך מהצורך לשחרר באופן עצמאי את פריט ה-EMS. לפרטים: E-mail: brokerage@postil.com.

09/02/2011 10:33 פריט הEMS נקלט במרכז מיון הEMS בתל- אביב.

07/02/2011 10:52 פריט ה-EMS נמצא במרכז מיון EMS בארה"ב ושוייך למשלוח לישראל.

07/02/2011 10:51 פריט ה-EMS נמצא במרכז מיון EMS בארה"ב ושוייך למשלוח לישראל.

05/02/2011 13:18 פריט ה-EMS התקבל למשלוח ביחידת הדואר בארה"ב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממליץ להכין מראש ניירת שמוכיחה כמה שילמת על הסיפור בשביל להכין ערעור על גובה המכס שיהיה מוגזם

LOL

אם זה לא היה עצוב זה היה יכול להיות מצחיק.. כלכך נכון.

התשלום יהיה ככל הנראה בין 100 ל-300 ש"ח עבור השירות של EMS + מע"מ לפי ערך מאוד מופרז שלהם, אז תכין מראש הוכחה של מחיר הקניה.

אם לא יהיה לך מזל, אז גם תשלום מכס של כך וכך אחוזים.. (שהמע"מ יהיה גם עליו..)

אמרתי לך לשלוח בדואר רגיל ולא EMS :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

EMS = עמילות מכס = סכום כמעט 100 ומשהו רק על זה בלי קשר למכס הרגיל

מכס = 30 ומשהו אחוז על פלאפונים, הבעיה היא שהם מחליטים באופן שרירותי על המחיר שלהם

הניסיון האחרון שלי עם המכס גרם לי לעשות ערעור ולרדת בחצי במחיר שלו המכס, אולי לא בסכום של פלאפון אבל עדיין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר הגשת עירעור והיו לך הוכחות על מחיר הקניה, למה הסכמת לערך מופרז ושיקרי של פקידי המכס?

אני יכול להבין אם לא היית מגיש עירעור ולא היה לך כוח להתעסק עם זה (אני לפני כחודשיים שילמתי במודע 20 ש"ח יותר ממה שהייתי צריך בגלל שהשקרנים האלה המציאו סכום גבוה יותר מזה שהופיע בחשבונית, הערך בשקלים חושב מול הערך על החשבונית כאילו ששער הדולר היה 7 שקל... אבל פשוט כי לא היה לי זין לבזבז על זה עצבים וזמן) , אבל אם כבר הגשת עירעור אז לך איתם עד הסוף..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

???

הערך שהם קבעו היה X ולפי זה חישבו את המכס... הגשתי ערעור בשביל להוריד אותך למחיר האמיתי של המוצר, הם ירדו אבל לא בדיוק לערך שלו... בסופו של דבר שילמתי חצי ממה שהייתי אמור לשלם (מכס יש על מה שהבאתי)

להתחיל עוד ערעור ולחכות עוד שבוע בשביל ה20 שקל הפרש שזה היה נותן לי לא הייה שווה לי את זה... בדיוק המדיניות שהמכס חיים עליה, לדפוק את הבן אדם בצורה כזאת שפשוט אין לו כחח לערער ולהיסחב עם זה אם אפשר לשלם קצת יותר ולסיים את זה מהר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי לחמור ההוא שישלח דרך USPS הוא שלח דרך EMS

הפקידה בדואר ציינה שהמוצר אמור להגיע לסניף הדואר שלי מקווה שהמחיר שאשלם לא יהיה כה גבוה בסופו של דבר..

מחר אדפיס את הקבלה מהמייל שלי בפעם הקודמת היה בחור במכס שנכנסתי אליו והראיתי לו קבלה שקרית ששפצרתי מהמייל שלי

(הזמנתי פלאפון לאבא שלי KF750) על סך 58$ במקום 130$ בסופו של דבר שלמתי כ116שח ונסעתי לשלום.

לא יצא לי שביקשו ממנו את סכום החיוב של הויזה או משו כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שאלות למנוסים מבינינו:

ראיתי שב- clove כותבים שלכל תושבי UK יש VAT, במקרים מסוימים לתושבי מדינות אחרות ב- EU לא יהיה, בעוד שלמדינות מחוץ ל- EU אין VAT. השאלה מה אנחנו נחשבים ועל איזה מחיר אני צריך להסתכל שם אם אני שוקל לקנות מכשיר..?

בעיקרון אם המכשיר "נתפס" במכס, אני אמור להוסיף על המחיר ששילמתי מכס (33%) ומע"מ (16%)?

אחרון חביב - מה עושים עם העברית, יש פתרונות מלאים ללא רבב (כמו למשל לקנות אחד כזה באורנג', או למשל העברית המושלמת באייפון פה בארץ) אם מזמינים משם או SGS?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...