איפה אפשר לקנות מחשב נייד ללא מערכת הפעלה - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איפה אפשר לקנות מחשב נייד ללא מערכת הפעלה

ProVoker

Recommended Posts

קודם הרשו לי לפתוח בבקשת סליחה אם זה לא בדיוק המקום הכי מתאים

אבל תיארתי לעצמי שאנשים שעובדים על לינוקס יכירו את השאלה שלי הרבה יותר מאנשים אחרים בפורומים:

אני מעוניין לרכוש מחשב נייד לרגל התחלת לימודי.

אני כבר די הרבה זמן עובד עם לינוקס בעיקר Xubuntu ומן הסתם הייתי מעוניין שגם המחשב הנייד שלי ירוץ על אותה מערכת הפעלה (הפעם אבל בגרסת ה32 ביט).

השאלות הן כאלה: האם יש חנויות שאתם ממליצים לקנות מהם מחשבים ניידים שבאים ללא מערכת הפעלה מותקנת?

האם יש חנויות שיסכימו להוריד לי את מחיר המחשב אם אבקש מהם להוריד לי את המערכת הפעלה של מיקרוסופט?

האם יש איזשהי רשימה של מחשבים מומלצים שבאים ללא מערכת הפעלה (יצא לי לראות כמה של ולפחות דגם אחד מכל יצרנית מחשבים)?

אשמח לקבל עוד תובנות ודעות בנושא או אם אתם מכירים דרכים אחרות (שמעתי על מקרה בארה"ב שאדם ביקש ממיקרוסופט חזרה את כספו לאחר שהסיר את מערכת ההפעלה שהמחשב הנייד שלו הגיע איתה ואחרי הרבה מאוד בירוקרטיה הוא הצליח להשיג סכום סימלי של כמה עשרות דולרים).

ושוב אני מצטער אם זה לא המקום הנכון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובה המהירה

למרות שנורא אהבתי את הרעיון של החנות שהכל מודולרי הם טיפה יקרים לכיסי המרוד וכשאתה סטודנט כל שקל נחשב.

אני אשמח לשמוע על עוד חנויות דומות או אם יש למישהו ניסיון בקניית מחשב כך שהוא תידרך את המוכר שלא להתקין לו מערכת הפעלה

אני חושב שזה יהיה פתרון עדיף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המוכר לא מתקין לך בנייד, זה בא מותקן מראש.

אתה צריך לחפש את המחשב שמתאים לך ביותר, ואז תתקין עליו את המערכת הפעלה שאתה רוצה וזהו, לא מבין למה לחפש משהו מיוחד, וNOTEBOOK CLUB דווקא זולים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המוכר לא מתקין לך בנייד, זה בא מותקן מראש.

וNOTEBOOK CLUB דווקא זולים

:xyxthumbs:

@rtk217

אני מציע שתפתח הודעה מסודרת (עם תקציב ודרישות) בפורום , ימליצו לך שם על לפי הצרכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי ב 2006 מחשב Inspiron 1300 שהיה תקוע במלאי ברשת מוצרי חשמל והחנות עשו אליו הנחה כדיי להיפטר ממנו. הגיע ללא מערכת הפעלה (series N)

בהתחלה הם בכלל לא הראו לי את האפשרות לבחור אותו, כי אף אחד מהקוחות שהיו שם מקודם לא רצו אותו כי לא היה לו וינדוס. ונראה לי שהרשת למדו את ה "טעות" שלהם ולא מביאים יותר מחשבים ללא וינדוס

מאז שידרגתי לו ל 1 G והוא מריץ חלק arch + kde 4 אפילו לא xfce

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרבה חנויות מוכרות ניידים ללא מערכת הפעלה, אם אתה מעוניין ב- Dell למשל יש לך את Notebook Club בפתח תקווה.

אחלה חנות ולדעתי הכי זולים בכל הקשור לדל, הבעיה לטעמי עם שנכון לעכשיו אין להם בדיוק מחשבים העונים לצרכי סטודנט (מסך מט)

ולפני שיקפצו עלי עם הדל ווסטרו אז החימום והרעש שהוא עושה לא הופך את הקנייה לאטרקטיבית!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כיום האינספירון של זה רק מסכים מבריקים, אני אישית בסוף הלכתי על עם מסך מט, הבאסה שלא מצאתי אותו ללא .

יש ברשותי כמה מערכות הפעלה מקוריות לא בשימוש, נראה לי לא לעניין לשלם על עוד אחת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקדים היה במשפט, יתכן שהיום הכול יותר פשוט לא יודע

תבדוק אם אתה יכול למכור את הרישיון - זה לפעמים נגד תנאי הרישיון עצמו, אבל אם אתה מוצא קצת פיראט (שיקנה בכל זאת, אבל לא יותר מדיי פיראט כלומר שעדיין יש לו ערך לרישיון מקורי) אתה יכוןל לשאול אם הוא יקנה ממך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א שאלה לגבי המסכים

איך אני יכול לדעת אם בדגם זה מסך מבריק או מט ?

(הכוונה שלי מה לחפש בפרמטרים של המפרט כי בד"כ זה מסתכם ברזולוציית המסך ועוד איזה קוד דגם של הסוג מסך כשכל חברה רושמת את המסך "פטנט" שלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפעמים הם נותנים שמות כמו gloss = מבריק או anti glare = מט, אבל לא תמיד ויש כאלה שמשתמשים אם אותם שמות לדברים הפוכים. רצוי שתבדוק את זה

במסכיי LCD למשל ה LCD שקניתי לפניי 4 שנים הוא מט, אבל כמה ימים אחריי ראיתי את אותו מסך בדיוק (אם אותו קרטון שכתובים אליו אותם דברים ואותו ברקוד !) נמכר בגרסאת מבריק (הדגם של המסך TEAC 2005L12)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...