דיון חדש- הדגמים החדשים של פנסוניק מגיעים אלינו במרץ.יש למה לחכות ! - עמוד 4 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון חדש- הדגמים החדשים של פנסוניק מגיעים אלינו במרץ.יש למה לחכות !

tal h

Recommended Posts

זמן הסוללה חשוב לי ואיכות הצילום חשובה לי

זמן סוללה זה לא פרמטר לבחור מצלמה. קנה עוד כמה...

מנסיון שלי עם הTZ7 - הסוללה מאכזבת. ואם אתה מצלם עם פלאש, וגם - יגמר לך מהר מאוד.

אני קניתי מאיביי עוד 2 , שכמה שמוזר- אבל מחזיקות הרבה יותר מהמקוריות.

(המקורית היא 895 MA הסינית 1050 MA)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מנסיון שלי עם הTZ7 - הסוללה מאכזבת. ואם אתה מצלם עם פלאש, וגם - יגמר לך מהר מאוד.

אני קניתי מאיביי עוד 2 , שכמה שמוזר- אבל מחזיקות הרבה יותר מהמקוריות.

גם אצלי הסוללה נגמרת הרבה לפני שהכרטיס (16G) מתמלא.

תוכל אולי לתת לי לינק לדגם המדוייק של הסללות שקנית? תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסוללה ב-ZS7 היא פשוט גמדית, ביחד עם הניסיון של פנסוניק לחסום צד ג', זה נראה כמו ניסיון עלוב להרוויח עוד כמה ג'ובות מהצד על ספר (שנמכרות במחיר מופקע לחלוטין ביחס לתכולת האנרגיה שלהן).

הזמנתי אתמול שתי סוללות מאיביי שהיו עליהן פידבקים חיוביים, בערך 30-35 ש"ח לחתיכה. בנוסף הזמנתי כבל mini- בעוד כמה גרושים, נראה איך זה יעבוד.

תכולת אנרגיה של הפנסוניק - 3.3 ואט/שעה, סוללת אצבע LSD-NIMH - בערך 2.8 ואט/שעה, CR123 (ליתיום) בערך 2.5-3.5 ואט/שעה (תלוי בדגם), 18650 (ליתיום) בערך 8.5 ואט/שעה, סוללת "אמיתית" - 11.8 ואט/שעה.

5591224507_ec3dbffa3e.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברשת מוצרי חשמל (חשמל נטו או משהו כזה) - אחריות יורוקום (כך שמיקום הרכישה לא ממש משנה) - 1300 בתשלומים.

לגבי הסוללות הייתה כאן התייחסות של משתמשים וותיקים יותר. תזמין עוד -שתיים מסין-ביי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מחסור במצלמות כרגע, בגלל הצונאמי.

אם תשים לב המחירים גם עלו... עלו ב 200 שקל ואף יותר, ועדיין אין בארץ מלאי של דגמים מבוקשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...
  • 4 שבועות מאוחר יותר...

סתם לטובת אלו שעדיין מתלבטים, ב TZ20 הם עברו לחיישן CMOS והוסיפו 2 מגה פיקסל- לכן איכות התמונה נפגעת לא הייתי ממליץ עליה אלא אם איכות התמונה לא קריטית, במיוחד ב ISO גבוה (בקומפקטיות אני מדבר על עד 800 בדרך כלל)

תסתכלו בדיונים ב DPREVIEW - מדברים שם על איכות התמונה הירודה שלה (ולמען האמת, בכלל לא ראיתי עדיין חיישן CMOS בקומפקטיות שמתעלה על הCCD באיכות תמונה)

היתרונות של CMOS אכן באים לדיי ביטוי במצלמה הזו בקצב אש אדיר (יתרון מעולה) ובוידאו 1080, שלמען האמת, לא אהבתי כל כך לפי סאמפלים שראיתי (נראה חיוור ושטוח).

יש לי את ה S95 ,TZ7 ,TS2 ו LX3 (שהוחלפה ע"י הקנון)

גם אני שמתי עיניי על ה TZ20 אבל אני מוותר לאחר שראיתי את השימוש ב CMOS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אומר את זה על סך השוואה בין TZ10 ל TZ20 ??

זה שאמא שלך הוציאה תמונות יפות לא אומר הרבה..

תקרא פה ותראה:

http://forums.dpreview.com/forums/read.asp?forum=1033&message=38536955

ויש גם השוואה למתחרות ותראה שהיא לא מחמיאה ל TZ20:

http://www.dcresource.com/reviews/comparisons/2011-compact-gps-ultra-zoom-cameras/page-0,5

בקיצור, אחלה פיצ'רים, איכות תמונה פחות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישנן ביקורות משבחות כמו שישנן ביקורות שפחות מהללות את ה-TZ20.

כשאתה מתאר את איכות התמונה של ה-TZ20 כירודה, אתה צריך לציין ביחס למה מכיוון שזה הוא מונח יחסי.

אם ההשוואה היא ל-TZ10 אכן, ה-TZ10 מתעלה על ה-TZ20, אבל מניסיון אישי ל-TZ20 יש אחלה תמונה שמספקת את רוב משתמשיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...