דיון חדש- הדגמים החדשים של פנסוניק מגיעים אלינו במרץ.יש למה לחכות ! - עמוד 3 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון חדש- הדגמים החדשים של פנסוניק מגיעים אלינו במרץ.יש למה לחכות !

tal h

Recommended Posts

הרגת אותי עכשיו - בדיוק לפני שאני עומד לפני רכישה של TZ10 אתה מביא לי את המצלמה הזו - שבכל פרמטר נראית יותר טוב?

העניין הוא שהיא באופן משמעותי יותר יקרה - שזה גם שיקול

לשלם 2K על מצלמת POINT AND SHOOT נשמע לי מוגזם

כל טוב,

גבריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הרגת אותי עכשיו - בדיוק לפני שאני עומד לפני רכישה של TZ10 אתה מביא לי את המצלמה הזו - שבכל פרמטר נראית יותר טוב?

חוץ מבפרמטר אחד - יש דיווחים עקשים שאיכות התמונה (בסטילס) ב-ZS10 נחותה מאשר ב-ZS7. אם זה נכון, מדובר בחיסרון מהותי לפחות מבחינתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדיין חושב שה20 טובה יותר, בלי קשר לכסף.

השקעתי עכשיו קרוב ל 14 אלף שקל על 60D + אביזרים ועדשות למטרת צילומי .

הTZ20 תרד אני מניח בטווח הזמן של החצי שנה הקרובה. היא תתייצב סביבות 1200 שקל, וזה יהיה הזמן לקנות אותה, וזה מה שאני יעשה... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש DSLR ו-POINT AND SHOOT

לא תמיד בא לך להסחב עם ולהתעסק יותר מדי

לפעמים בא לך להוציא את המצלמה מהכיס ולצלם - בלי יותר מדי חוכמות (הס מלהזכיר טלפון סלולארי - חילול הקודש)

כל טוב,

גבריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כל כך מבין את ההגיון שבתכנון על TZ20 ואז לקנות SLR עם אביזרים ב-14K כשאתה אומר שיש לך 5D ו-D300, אבל תהייה סבבה :)

הD300 לא עושה , ומבחינת היא על הפנים....הD90 כבר יותר טובה ממנה...

ה5D לא שלי, אני יכול להביא אותה כשאני צריך, אבל רציתי משהו שלי מתי שאני רוצה אותה היא זמינה לי ולא לבקש טובות מאחרים.

ההגניון לקנות את ה TZ20 זה בשביל טיולים, נסיעות, וצילומים למשפחה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר, כי פה קמרה מיה כותבת מחיר של 1935 שקל:

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=788795

אולי טעות...

בקיצור, גם ZAP עדכנו את המחיר והוא אכן 1795. בנוסף חנות נוספת גם הורידה למחיר הנ"ל.

טוב, אצטרך את עצתכם לאחר שאבא שלי טס לארה"ב שבוע הבא.

האם כדאי להביא את המצלמה מארה"ב? איך הולך עניין האחריות במידה ואני מביא את המצלמה מארה"ב?

לפי חיפוש בסיסי המצלמה תעלה בארה"ב משהו בסביבות ה-1300-1350.

התכנון שלי בגדול זה לקנות את המצלמה עד ליולי ששם אני טס לטיול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש DSLR ו-POINT AND SHOOT

לא תמיד בא לך להסחב עם ולהתעסק יותר מדי

לפעמים בא לך להוציא את המצלמה מהכיס ולצלם - בלי יותר מדי חוכמות (הס מלהזכיר טלפון סלולארי - חילול הקודש)

כל טוב,

גבריאל

יופי, חיזקת את מה שאמרתי, אמרתי שיש לו שתי\אחת SLR והוא קנה עוד אחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי למצוא מידע נוסף על המצלמה בגוגל (TZ20) - מצאתי , אבל לא יותר מדי אינפורמציה - כנראה כי היא חדשה.

לפי מה שראיתי באתרים אחרים וגם ההמלצה כאן בפורום - כנראה שאקנה את המצלמה הזו בחו"ל, בהתחלה חשבתי לקנות את הTZ10 בארץ אבל ראיתי שבערך באותו המחיר אפשר לקנות בחו"ל את ה-TZ20 (בסביבות ה-1350)

אז קודם כל רציתי לשאול, האם זה כדאי/משתלם?

זמן הסוללה חשוב לי ואיכות הצילום חשובה לי, האם כדאי להשקיע במצלמה אחרת עד 1600 ש"ח +- או שההבדל יהיה זניח ולא משמעותי?

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא שראיתי את הביקורת הזאת אתמול בלילה והיא רק הכניסה אותי יותר לבלבול. ביקורות אחרות גם לא משבחות כמו ששיבחו את שאר הסדרה.

אני בדילמה זהה ל-MisterL ששבוע הבא יש לי אפשרות להביא את המצלמה מחו"ל.

מה עם ה-LX5? יש מה להביא אותו בחשבון? ביחס ל-TZ20.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה, חיפשתי משהו כזה (אמנם התכוונתי להשוואות כשדיברתי על אינפורמציה אבל זה מספיק טוב, אפילו מצויין).

כל הביקורות עד כה מראים שפנסוניק פישלו איפשהו בדגם הזה, אני לא מבין בזה כ"כ ע"מ שאוכל להגיב בעניין אך כך נראה המצב בינתיים. האם יש איזושהי מומלצת באותו סדר גודל של מחיר? כמו שאמרתי איכות התמונה חשובה לי, מה שהוסיף להתלהבות בTZ20, זה הצילום HD. בגדול, אני מחפש איכותית לטיול. (צילום נופים וכו')

נ.ב.

ptyahoo, אודה לך אם תוכל לעדכן אותי במידה ותמצא משהו מעניין

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאני הבנתי זה לא שהם פישלו, פשוט הפעם השיפור הוא רק בפיצ'רים ולא באיכות התמונה.

אני בטוח שאיכות התמונה עדיין מצויינת.

אני כרגע מתלבט בין ה-TZ20 ל-LX5.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הביקורות עד כה מראים שפנסוניק פישלו איפשהו בדגם הזה, אני לא מבין בזה כ"כ ע"מ שאוכל להגיב בעניין אך כך נראה המצב בינתיים. האם יש איזושהי מצלמה מומלצת באותו סדר גודל של מחיר? כמו שאמרתי איכות התמונה חשובה לי, מה שהוסיף להתלהבות בTZ20, זה הצילום HD. בגדול, אני מחפש מצלמה איכותית לטיול. (צילום נופים וכו')

ה-TZ20 נכון לעכשיו עולה כמו ה-LX5. מבחינת מצלמת נופים קומפקטית - ה-LX5 עדיפה בהרבה עם איכות תמונה עדיפה באופן מוחץ, שליטה משופרת, איכות בניה מעולה אבל עם טווח זום מוגבל (לא מגבלה נוראית) ופחות פיצ'רים.

ד"א - קניתי היום את ה-TZ10. אני צריך לפסח הזה ולא שנה הבאה (גם זה שיקול).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכוונה הייתה "אכזבו" יצא פישלו :] על כל מקרה, ראיתי באתר: http://www.trustedreviews.com

את הLX5, נראית בהחלט לא רע, לגבי איכות התמונה אין ביכולתי להבדיל יותר מדיי בין ה-2 אך עכשיו גם אני בהתלבטות לגביה.

בכל מקרה אשמח לשמוע חוו"ד נוספות.

דבר נוסף, ראיתי של WB2000 איכות התמונה לא רעה - מישהו מכיר/ממליץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...