רוצה כרטיס חדש ב1000-1800 ש"ח המלצה ? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצה כרטיס חדש ב1000-1800 ש"ח המלצה ?

taurus007

Recommended Posts

נתוני המחשב שלי :

RADEON 4870 1GB - כרטיס נוכחי

מעבד I7 - 930

זכרון 6GB 1333 של G.SKILL

לוח אם DFI DK DX 58

הכרטיס מסך כרגע מהווה צוואר בקבוק למפרט מחשב וזה מורגש, איזה כרטיס אתם ממליצים , רצוי שלא יהיה מפלצתי יותר ממה שקיים בגודל שלו כי זה אומר שאני צריך לותר על HDD אחד ואני רוצה לקנות עוד ועוד HDD בעתיד

כמו כן אני מחפש שדרוג משמעותי מבחינתם ביצועים , בכל משחק שאני שם מאפיינים גבוהים מרגישים שהכרטיס מסך קשה לו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחתי איזה ספק(אני בעבודה כרגע)

אבל ספק חזק לכל הכרטיסים 850 וואט או מעל 850 לא גנרי, אמיתי .

מה הכוונה ללכת על ה6850 ולפתוח אותו ל6870 ? , אני לא מכיר כיום זה למה אני רציתי להתחיל לקבל כיוון מה לבדוק , אתה מתכוון לבצע OC ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אההה

והספק כוח שלי זה OCZ

850W

OCZ850GXSSLI

או קיי ולגבי גודל הוא כמו הHD4870 ?

וכמה כדאי למכור את הHD4870 כי עדיין יש לו שוק - ואגב אתה אומר שזה עולה 1060 , בדקתי בזאפ הכרטיס מסך הנוכחי שלי עולה שם 900 מינימום , מוזר שכרטיס ב1060 ייתן שדרוג משמעותי :) אבל זורם עם זה אני אשווה בין השניים, ואם אכן אמכור ב400/500 אקנה שני כרטיסים כאלה שראיתי שהביצועים שלהם יפים ביחד יותר מהGTX , האם הספק כוח יעמוד עם 2 כרטיסים כאלה ?

נ.ב ואני כן צריך אגב כי אני הולך לפתוח מכונות וירטואליות על המחשב שאולי יריצו שרתים אז אני חייב :)

ואיפה ראית שהכרטיס הזה עולה 1060 ? , אני ראיתי שהוא 2000 בארץ :) לקנות אותו דרך וכאלה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תצליח למכור אותו, למה לא.

הסיבה למחיר הגבוהה שאתה רואה זה בגלל שהוא מיושן ואין לו כ"כ שוק אז המחירים לא מתעדכנים.

השדרוג יהיה משמעותי, 5870 חזק יותר משני 4870 ב-CF

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

או קיי

התייעצות אחרונה לפני קנייה

הייתי קרוב להזמין את ה6970 היום ואז חבר שלי אמר משהו מעניין לגבי תלת מימד , האם יש כרטיס של שבאותו מחיר (2000) כמו ה6970 שעדיף לקנות על כל הקטע של התלת מימד שהולך להגיע ? הקנייה הבאה שלי תהיה מסך וכנראה מסך , אז אנא תעזרו לי לחדד מחשבות

נניח אם אני קונה 6970 היום אז אולי יהיה שווה להמתין למסכים עם תלת מימד מובנה בלי עזרת הכרטיס - ואז אני מרוויח כרטיס חזק שיכול לבצע את זה או שזה יקח הרבה זמן ואולי עדיף להשקיע בכרטיס מסך של בעל יכולת זהה ?

או בכלל ללכת על כרטיס 5870 זול אחד (או 6850 זה אותו מחיר פחות או יותר)בלי CROSS ולהמתין לעתיד ?

אנא שתפו אותי בתשובותיכם , אני רוצה היום לבצע את הקנייה הזאת :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעתיד כשתלת מימד יכנס חזק, וכשיהיה לך את מה שדרוש, הכרטיס שתקנה היום לא יהיה מספיק חזק.

הפעלת צורכת בקירוב פי 2 יותר כח עיבוד.

בנוסף, אם אתה רוצה מערך כרטיסים, 6850CF חזק אפילו מ-GTX580, וזול בהרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה רוצה לאמר לי שהכרטיסים של והתלת מימד שהם נותנים בעצם זה לא תלת מימד אמיתי ?

כי כל הכרטיסים של תומכים בתלת מימד , ויחד עם ומסך , אתה לא תקבל תצוגת חלקה ?

אין להם כוח עיבוד מיוחד מעבר לATI .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש את ה-GTX570 ב-1550 ש"ח. הביצועים שלו מקבילים ואף קצת עדיפים מה- HD6970 עד רזולוציה 1920x1080.

ה-GTX580 יעלה 2090 ש"ח שזה 90 ש"ח יותר ממה שרצית לשלם על 6970 כאשר ה-GTX580 נותן בממוצע בערך 20% יותר ביצועים ממנו.

אמרת שהרכישה הבאה היא מסך 3D, השאלה מתי מתוכננת הרכישה. משחקים של היום אפשר להריץ בכבוד.

לרפרנס, בקריסיס 2 דמו ה- GTX580 מוציא בערך 50-55 FPS לכל עין במצב 3D. (לא יודע מה יהיה במשחק המלא, אולי יהיה כבד יותר?)

ה-GTX570 יוציא פחות אבל זה עדיין אמור להיות שחיק ברוב המקרים. כשתתקל במשחקים כבדים מדי ל-3D תמיד אפשר להתפשר על הגדרות

או מקסימום להוסיף עוד כרטיס ל-. חוץ מזה משחקים זה לא הכל, ישנם עוד תכני 3D כמו , וכו'..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1820ש"ח, נכון, וישנם עוד מספיק דגמים של 6970 מתחת ל-1900ש"ח.

אני התייחסתי ל-2000ש"ח כאל המחיר שלדבריו התכוון לשלם, ושאל על כרטיס באותו המחיר... לא התכוונתי להטעות.

הייתי קרוב להזמין את ה6970 היום ואז חבר שלי אמר משהו מעניין לגבי תלת מימד , האם יש כרטיס של שבאותו מחיר (2000) כמו ה6970 שעדיף לקנות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...