השתלטות האסלאם על העולם. - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השתלטות האסלאם על העולם.

Jonnyboy

Recommended Posts

תצטער אולי עלייך? אתה צריך להקפיד על מילותיך ולסנן אותן - באופן שיהיה מדוייק.

*אתה מביא כאן דבר שהוא מחלה של כל מדינה. בכל אופן כל זה אין קשר ליהדות, ויהודי ללא ידע והתנהלות על פי היהדות ינהג על פי רוחו שלו ,

שכן התורה מצוה לאהוב את הזר ואת הגר "כמוך".

1 ויקרא פרק יט: "כי יגור איתך גר בארצכם - לא תונו אותו. כאזרח מכם יהיה לכם הגר אתכם ואהבת לו כמוך כי גרים הייתם בארץ מצרים".

2 שמות פרק כב: "וגר לא תונה ולא תלחצנו, כי גרים הייתם בארץ מצרים".

3 שמות פרק כג: "וגר לא תילחץ, ואתם ידעתם את נפש הגר - כי גרים הייתם בארץ מצרים".

4 דברים פרק כג: לא תתעב אדומי כי אחיך הוא, לא תתעב מצרי כי גר היית בארצו".

וכו'..

ובתלמוד שהוא עב כרס יש אלפי מקרים של שבח גויים.

1 .התלמוד מספר על מקרה של גוי שכיבד את אביו ולא היה מוכן להעיר אותו תמורת כסף. הגמרא מציינת אותו לשבח, כאדם מיוחד וצדיק בדורו.

2 . התלמוד מציין לטובה מלכים גויים שלא הרשיעו עם ישראל ולא כפו על היהודים עבודת אלילים.

3 .התלמוד מציין במקרה אחד אשה רומאית שהלוותה כסף לרבי עקיבא ותלמידיו, והנס שנעשה לה בזכות הדבר.

4 . התלמוד מציין במקרה אחר, כשגזרו הרומאים נגד ברית המילה, על רומאית טובת-לב שהסכימה להחליף עם אם יהודית את תינוקה באופן זמני, כדי שלא יהרגו אותם בבדיקת הרומאים.

וכו'.

*רק עכשיו ראיתי שערכת הודעה בדף קודם ומה שכתבת על רש"י באופן שגוי. תגיד אתה בן 20 +? איך יתכן שכל מה שאני מציג אתה כותב אותו הפוך?

רש"י לא כתב ששאר האומות מקולקלים, אלא שעממי כנענן היו יותר גרועים במעשיהם מכל אומות שהיו בכל התבל.

*ראיתי גם שכתבת להוא לגבי מצרים , קודם כל לא היה להם אינטרס להרוג את כולם , הכל היה טוב עם השבטים המתגוררים שם בזכות יוסף, אחרי שקם פרעה חדש שלא הכיר את יוסף [כמה שתרם לאומה המצרית] וראה איך מתרבים השבטים בארץ-,החליט לעשות לזה פיתרון - להפעיל אותם בתור עבדי פרך בשביל לבנות את האימפריה.וכיודע פרעה רצח את התינוקות הזכרים ששלח אותם ליאור "כל הבן הילוד היאורה תשליכהו", הא אבל לא בשביל לשחות.

שלומדים את הדברים במדוייק וגם יסודי -מצליחים להבין את הפואנטה החיובית בה

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4019702,00.html

...

*מהו דעתך ופיתרונך על אותם מוסלמים קיצוניים [ותאמין לי הם הרבה בעולם -ועם הרבה תמיכה ] המכריזים בפה מלא להרוג כל יהודי ויהודי וגם אחרים אבל בעיקר אותנ וכן לשלוט בעולם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זרקת רפש גם על היהדות לכן אני מביא מקורות המראות על טעותך.

חבל שאתה בא רק בשביל להתנצח.צריך טענות רציניות מבוססות ואז יהיה ניתן להמשיך.

כל טוב :)

לא זכור לי שכיוונתי אלייך תמושג "אידיוט", חבל חבל שאתה מתחבא אחר פרטים אישיים.

תהיה אמיתי עם עצמך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...