Stone חרא של סרט! - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Stone חרא של סרט!

Stingray

Recommended Posts

יש כאלו שלא הבינו מה הקטע של מצ'טה, וחשבו שהסרט גרוע כי הוא לא מה שהם חשבו שהוא אמור להיות.

מצ'טה זה סרט מערבון אגדה מקסיקנית שאמור להיות מופרז באותה מידת הפרזה של אגדה שסיפרו אותה יותר מדי פעמים.

ברגע שמבינים את זה, אפשר להינות מהסרט כמו שהוא אמור להיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תאמין לי לא הפסדת כלום. ולכל אלה שחושבים שהם גאוני , צאו מהסרט (חחחחח). אני מבין את הקונספט של הסרט ו "נאצ'ו ליברה" דווקא כן הצחיק אותי ולדעתי ככה אמור להיות עשוי סרט כזה ולא חצי חצי.

אגב, שאלה חשובה:

במצ'טה היה בחור אחד בתחילת הסרט שהיה כל הזמן צמוד לפרנק לפידוס מאבודים (הטייס), אותו אחד שיורה במצ'טה על הגג בסצינה שהוא אמור לצלוף ברוברט דה נירו. אותו בחור שסופו להיחנק ע"י פרנק לפידוס כשהוא מדבר במחשב עם סטיבן סיגל

בכל אופן--> הבחור הזה מאוד דומה למישהו ששיחק בזמנו ב "עניין של זמן" . בסדרה קראו לו דין והיה לו קשר כלשהו לסמים ודנה ברגר. יש מצב שזה אותו אחד? אני לא מוצא אותו ב IMDB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שממרומי שנותי שמתי לב שלא יצא לי לראות את הסנדק באופן מלא מההתחלה ועד הסוף ראיתי השבוע את הראשון ועכשיו אני בעיצומו של השני

(כל אחד יותר מ3 שעות)

חובה לכל אחד. מעולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין את ההתלהבות מ-BLACK SWAN - סתם סרט הזוי לטעמי.

מצ'טה דווקא מדליק, לא ממש לבחורות.

נאום המלך לא רע (King's speech).

גם אני שמעתי המלצה על Vincent will meer, אפשר להוריד אותו אבל אין כתוביות גם באנגלית בשום מקום - אודיו בגרמנית.

127 שעות סבבה לבנים, פחות לבנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...