קניית SGS באורנג' מול קניה בחנות פרטית - יש הבדל כלשהו? - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית SGS באורנג' מול קניה בחנות פרטית - יש הבדל כלשהו?

tmpusr

Recommended Posts

אגב, אני בדיוק הזמנתי טלפון לאישה, ולא היתה לי התלבטות לרגע בתור בעל SGS - הזמנתי לה 4 :P

:lol::yelclap:

תמיכה בעברית טובה אפשר להשיג בקלות

תמיכה מלאה בעברית (תפריטים וכו') יש רק ברומים המקוריים או המודים המבוססים עליהם

שוב - שאלת הדיוטות... למה הכוונה בדיוק ב"רום מקורי"?

אם כבר יש בו "תמיכה מלאה בעברית" למה בכלל צריך לעשות משהו בכלל - זה לא הרום איתו בא המכשיר מלכתחילה?

התברברתי לגמרי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הרומים מתחלקים לשניים - אלו שמיוצרים ע"י ואלו שעברו מודים ע"י משתמשים (מקצועיים יותר או פחות)

אלו שמיוצרים ע"י משתנים בין לרשת ובין מדינות (הבסיס זהה, משתנה התמיכה בשפות, תוספות של מפעילים וכו')

אתה קונה מכשיר שבמקור הגיע עם רום של מפעיל XXX ממדינת YYY

אתה יכול להחליף אותו בקלות ברום שמגיע עם המכשירים שמשווקים באורנג' (למשל) ואז יהיה לך מכשיר זהה למה שמוכרים באורנג'

הבעיה היחידה היא שהרום שלהם הוא פשוט גרוע, אם אתה רוצה ליהנות מהמכשיר אתה צריך רום מבוסס 2.2.1 (גירסה חדשה יותר של פרויו)

וכזה אין עדיין עם ממשק בעברית, אבל יש עם תמיכה טובה לקריאה וכתיבת עברית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עומרי, אם מותר לשאול, ראיתי בדיון הגדול של ה SGS שהיית בו מההתחלה ואם הבנתי נכון דיי אהבת, מה קרה שאתה שונא את המכשיר שנאת מוות עכשיו?

(גם בדיונים קודמים אמרת לאחרים לא לקנות וכו')

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש לא שונא את המכשיר שנאת מוות

אבל זה לא מכשיר שמתאים לכל אחד, בטח למי שרוצה להתעסק כמה שפחות עם הטלפון

וכיום, כשיש את הנקסוס s אני לא רואה שום סיבה לקנות אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא ללא ממשק עברי

זה כן? http://iandroid.co.il/forum/topic12091.html

אני חייב לציין שרק מריפרוף על שלל הבעיות, המינוחים, הפיקסים, הסקריפטים וההסברים ב-326 עמודים של הת'רד העוסק ברום "מושלם" גורם לי להרתע בבהלה ולנהוג כמו עומרי:

אגב, אני בדיוק הזמנתי טלפון לאישה, ולא היתה לי התלבטות לרגע בתור בעל SGS - הזמנתי לה 4 :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדובר כמו בכל מקום על ת'ראד ה"רום" כלומר כל העדכונים של הרום לא נפתחו בתראד חדש אלא ממשיכים באותו מקום

כנס לXDA

הרומים שאני משתמש בהם הם עם דיונים של 125 ו210 עמודים כששם הם עברו מחדש ת'ראד בעדכונים הגדולים שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

לא הבנתי... זה טוב או לא? מה ב-XDA רצית שאקרא?

הרום ה"מושלם" שוחרר לאחר כל הדיונים האלה ולאחר כל התיקונים (טוב?) או לפניהם (רע)?

זה כן, אבל זה מבוסס jp8

זה על בסיס הרום של אורנג'

זה סינית בשבילי, אז אשאל ביתר פירוט... עם הרום הזה אני אקבל ביצועים טובים ועברית ברמה של רום "מקורי" מהמפעילה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...