Battlefield 3 - דיון מקדים - עמוד 268 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון מקדים

Dima67

Recommended Posts

^^

איזה הודעה הוא נותן לך?

היתה לי רק בעיה אחת שציינתי וזה היסתדר, מעבר לזה הכל פועל מצויין

וגם בעניין הביצועים שכולם מתלוננים.

אני משחק על Medium-High והFPS הכי נמוך שקיבלתי בFIRESTORM וCASPIAN עם 64 שחקנים והיה 43FPS

ככה שזה לא כזה נורא, כי לרוב בממוצע יש לי 55 אבל יש מקומות שגם קופץ ל70+ וגם מגיע ל110.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שטויות.

. הבנאדם פשוט מתוסכל,עזוב. בחיים לא ראיתי אנשים שכולכך אנטי bf בצורה כל כך לא ברורה . אם המשחק לא היה עובד לו על 20 fps הוא אולי היה מוצא דרך להנות .העובדה שהוא ממשיך להגיב פה מסבירה הכל. הוא פשוט מנסה לשכנע את עצמו שהמשחק גרוע וטוב שזה לא רץ אצלו.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

איזה הודעה הוא נותן לך?

היתה לי רק בעיה אחת שציינתי וזה היסתדר, מעבר לזה הכל פועל מצויין

וגם בעניין הביצועים שכולם מתלוננים.

אני משחק על Medium-High והFPS הכי נמוך שקיבלתי בFIRESTORM וCASPIAN עם 64 שחקנים והיה 43FPS

ככה שזה לא כזה נורא, כי לרוב בממוצע יש לי 55 אבל יש מקומות שגם קופץ ל70+ וגם מגיע ל110.

בפעם הראשונה הסרבר פשוט העיף אותי.

בפעם השנייה המשחק קרס עם סתם הודעה רגילה של וינדוס 7.

בפעם השלישית התמונה נתקעה והסאונד התחיל לקרטע, אחרי כמה דקות הבנתי שאין מה לעשות ועשיתי ריסטרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפעם הראשונה נראה לי מוקדם בבוקר, הפעם השנייה בדיוק לפני שהמשחק ירד לשעה והפעם השלישית לפני איזה רבע שעה.

אני משתמש ב-GIGABYTE GTX 560 TI. חיפשתי בגוגל ויש עוד אנשים עם בעיות ואותו כרטיס מסך, אני אנסה לעשות UNDERCLOCK ונראה מה יהיה. =\

עריכה:

מצאתי גם אנשים שאומרים שעידכון ה- בכרטיס מסך פתר להם את הבעיה. בדקתי ואכן ב- החדש של הכרטיס מסך שלי, שיצא בסוף ספטמבר, יש העלאה במתח לכרטיס מסך. אני אנסה לעדכן את ה- עכשיו ונראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפעם הראשונה נראה לי מוקדם בבוקר, הפעם השנייה בדיוק לפני שהמשחק ירד לשעה והפעם השלישית לפני איזה רבע שעה.

אני משתמש ב-GIGABYTE GTX 560 TI. חיפשתי בגוגל ויש עוד אנשים עם בעיות ואותו כרטיס מסך, אני אנסה לעשות UNDERCLOCK ונראה מה יהיה. =\

עריכה:

מצאתי גם אנשים שאומרים שעידכון ה- בכרטיס מסך פתר להם את הבעיה. בדקתי ואכן ב- החדש של הכרטיס מסך שלי, שיצא בסוף ספטמבר, יש העלאה במתח לכרטיס מסך. אני אנסה לעדכן את ה- עכשיו ונראה.

אני עם אותו כרטיס רק של חברת sparkle ואין בעיות אולי זה רק כרטיסים של gigabyte
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אוהב אנשים שלא קוראים הודעות ואז אומרים שאנשים מתוסכלים :screwy: דיברתי על BC2 לא על BF3, משחק שעובד אצלי עם FPS טוב.

אני גם ממש לא אנטי BF, אני אנטי משחקים חצי מוכנים שחסר בהם דברים בסיסיים כמו תפריטים ושאנשים קונים את המשחק אבל יכולים לשחק בו רק שבוע אחרי זה כי השרתים של EA לא יכולים לעמוד במספר האנשים שרוצים לשחק.

מי שאומר ש BC2 משחק תקין כניראה לא שיחק במשחק טוב בחיים שלו או שהוא ממש FAN BOY של BF שלא מוכן להודות שהמשחק לא משהו. כמשחק FPS הוא אחד המשחקים הפחות טובים שראיתי בשנים האחרונות ואפילו עובדים ב DICE הודו שהם לא מרוצים כל כך מהתוצאה (ובגלל זה הם שינו אותם ב BF3).

BC2 היה משחק מאוד לא מאוזן, זה עובדה. לפחות הם למדו מאז וסדרו את זה, ב BF3 יכול לבוא מישהו ברמה 1 ולהרוג אותך בלי בעיה עם M4 או כל אחר, ב BC2 זה היה הרבה יותר בעייתי ברמות הנמוכות.

מי שלא מוצא שרתים ישראלים שינסה בחיפוש שרת לכתוב VGAMES או IL או ISRAEL, לא יודע למה אבל הרשימת שרתים לא מציגה אותם וגם לא הציגה אותם בעבר.

בעיות עם כרטיסי מסך של NVIDIA יש רק בכרטיסים מסויימים שעברו OC מסויים, אם אין לך בעיה עם הכרטיס של SPARKLE יכול להיות שהוא עובד על תדר מעט נמוך יותר. NVIDIA היו אמורים לסדר את זה עם הדרייבר החדש וחלק מהחברות גם הוציאו חדש לכרטיסים.

דרייבר חדש של אמור להגיע ב 30 או ב 31 ואמור לשפר תמיכה ב CF ואולי עוד שיפור קל גם לבעלי בודדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...