Battlefield 3 - דיון מקדים - עמוד 267 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון מקדים

Dima67

Recommended Posts

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מישהו עובד על נושא ראשי? אני מוכן לקחת את זה על עצמי אבל זה יהיה מוכן רק ביום ראשון וקודם אני רוצה לדעת שאני לא עובד סתם

בכל מקרה, אל תצפו למשהו ברמה של רוני (:

born2kill התחלתי לכתוב תגובה אבל עדיף שמישהו שכבר משחק במשחק ולא רק בבטא יענה לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך בדיוק עידכנת את הPB?? יש פוסט בBATTLELOG שמסביר איך לעדכן את הPB בצורה קצת שונה מאיך שאני הייתי רגיל לעדכן.

זו דרך שבה אתה מעדכן באמצעות PBSETUP ספציפית את הDLLים שמיועדים לBF3...

ולגבי הניתוקים , אל תתייאש , גם לי זה קרה הרבה אתמול , זה הרבה בגלל הבלאגן שיש להם עם האקטיבציה...

תאמין שהמשחק שווה את זה...

לגבי הניתוקים, אני הסתדרתי כיביתי את לא יודע מה עזר אבל עשיתי ריסטרט למודם + בשביל להריץ את המשחק השתמשתי בInternet Explorer

ונעלמה לה הבעיה, ונהנתי כמה שעות רצופות.

לגבי הPB אתה צריך אחד שכולל בתוכו את האפשרות לעשות AddGame ושBF3 מופיע שם.

תוריד את הקובץ(שצירפתי להודעה) תפתח, תעשה AddGame תבחר בBF3, אחר כך תלחץ Check For Updates

והתוכנה כבר תעדכן את עצמה אוטומטית לגרסא הכי חדשה וזהו.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להיות יותר טוב מ BC2 זה לא כזה קשה, הגבלת מספר השחקנים, ירי נוראי, מפות עלובות, עיצוב נשקים גרוע. במהדקה הראשונה שנגעתי ב ALPHA אמרתי שהוא יותר טוב מ BC2...

בקשר לשאר הסדרה, הרבה דברים שהיו במשחקים הקודמים לא חזרו או חזרו בצורה חלקית ועל זה יש גם את BATTLELOG ו שלצערי לא ברמה טובה כל כך והשימוש בהם רחוק מנכון.

אני לא כל כך אוהב פתרונות זולים לבעיות קשות, השרתים שלהם לא יכולים לעמוד במספר השחקנים אז הם פותחים את המשחק לכל איזור ביום אחר ואז זה שובר את האיזון בין השחקנים על השבוע הראשון :nixweiss: גם הרשימת שרתים בדפדפן, 10 שנים והם עוד לא למדו לעשות רשימת שרתים כמו שצריך :P עכשיו אם יהיו בעיות ברשימת שרתים הם יתחילו להגיד שזה מהדפדפן או מהחיבור שלכם :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידעתי שוב... הסתכלות מעבר למשחקיות.... אבל בנוגע לBC2 שם כן התיחסת למשחקיות עצמה. אין ספק שגם על דעתי רק מאלפא ובטא כבר ידעתי שיותר טוב מBC2 .ומהשאר (אם בכלל )? וכמה ? שוב אחר תקופה אדע את רמת ההנאה ואם מתמשכת :hi: ...

אתה בטח תרכוש אותו אחר חצי שנה וגם במחיר מוזל.. בקיצר אתה קרירין 2 (גם בביקורות השליליות תמיד ) :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא פוסל את האפשרות הזו, אם אני אמצא עבודה ואראה שסדרו את הבעיות והמשחק עובד אולי אני אקנה.

כשהזכרתי את זה שהכניסה המאוחת למשחק שוברת את האיזון נזכרתי בעוד משהו ששיפרו ב BC2. ב BC2 אם התחלת באיחור אכלת חרא עד שהצלחת להגיע לרמה 10-12, המשחק היה לא מאוזן בצורה מוגזמת. פה אם אתה מתחיל באיחור יהיו כמה דברים שישו עליך (שדרוגים לכלי והלייזרים והפנסים בנשקים) אבל בכללי זה הרבה יותר מאוזן. אם אתה באיזור פתוח גם הנשקים של ההתחלה בלי תוספות יעשו את העבודה מצויינת (ב METRO זה טיפה בעייתי, האלה עם הפנסים אונסים במפה הזו), מתקדמים בזהירות ומשתמשים בנשקים נכון, 3-4 שעות ופותחים כל מה שצריך בשביל שהמשחק יזרום כמו שצריך.

אל תיקרא לי קרירין 2, אני גם נותן ביקורות טובות למשחקים שמגיע להם :P יש מספיק משחקים שהמלצתי לקנות DAY ONE או אחרי ששיחקתי בהם כמה שעות, אני לא אשם בזה שמשחקי FPS בשנים האחרונות שומרים על סטנדרטים נמוכים מידי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...