Battlefield 3 - דיון מקדים - עמוד 111 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון מקדים

Dima67

Recommended Posts

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בשבילי (ובשביל רוב האנשים שמעדיפים לשחק בקבוצות) האפשרות לדבר עם האנשים שמשחקים איתי זה חלק מהמשחק.

רוני, אם אני זוכר נכון כשרצית לשחק ב ALPHA של BF3 הייתה צריך להוריד את המשחק באיזה קישור באינטרנט שהוריד לך גירסה פגומה ואז הייתה צריך שאני אשלח לך את הקובץ הפגום. גם לי המהירות הורדה ב לא הייתה מדהימה, אם זה מה שיש עכשיו אני לא רוצה לדעת מה יהיה בעוד כמה חודשים.

אם אתם חושבים שזה לא משנה, תקנו את המשחק ותנסו להנות, אני לא אפריע לכם. אבל כשתבואו לפה לבכות התגובה שלי תיהיה הרבה סמיילים שמחים וצוחקים :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שמחה כמו שמחה לאיד , הא?

אתה ממש בטוח שאין צ'אט במשחק עצמו? נראה לך שכל פעם שמישהו ירצה לכתוב משהו בתוך המשחק ילחץ SHIFT+F1 בשביל לכתוב משהו? אף אחד לא ישתמש בתוכנות צד שלישי לVOICE CHAT כמו מוהק או טים ספיק?

ולכל דבר יש פתרון, אם תקנה את המשחק בקופסא , יחסך ממך להוריד אותו.

וגם אם אני אצטרך להוריד אותו , נכון לעכשיו אני מקבל מהירויות יותר גבוהות בORIGIN מאשר בסטים.

אני מבין מה אתה אומר אבל נראה לי שאתה רואה יותר מידי שחורות....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מדבר על החרא במשחק, מדבר עם אפשרות נוחה לדבר עם שחקנים וחברים :P כמו שסיימון ניסה לדבר איתי ולא ידעתי שהוא שולח לי הודעות כי לא מידע שחקנים באמצע משחק שמישהו מנסה לדבר איתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשבילי (ובשביל רוב האנשים שמעדיפים לשחק בקבוצות) האפשרות לדבר עם האנשים שמשחקים איתי זה חלק מהמשחק.

רוני, אם אני זוכר נכון כשרצית לשחק ב ALPHA של BF3 הייתה צריך להוריד את המשחק באיזה קישור באינטרנט שהוריד לך גירסה פגומה ואז הייתה צריך שאני אשלח לך את הקובץ הפגום. גם לי המהירות הורדה ב לא הייתה מדהימה, אם זה מה שיש עכשיו אני לא רוצה לדעת מה יהיה בעוד כמה חודשים.

אם אתם חושבים שזה לא משנה, תקנו את המשחק ותנסו להנות, אני לא אפריע לכם. אבל כשתבואו לפה לבכות התגובה שלי תיהיה הרבה סמיילים שמחים וצוחקים :cool2:

צ'אט במשחק עצמו אבל לא איכפת לי שלא יהיה בתוכנה או באיזה אתר,למרות שזה נחמד שיש, אבל זה לא מעסיק אותי יותר מידי.

את הבעיה שלי יכולתי לפתור גם כאן בהודעות הפרטיות עימך- לכן אני אומר לך זה לא בשמים ולא מפריע לי יותר מידי .

סתם ככה,שיתוף פעולה במשחק בצורה הכי טובה זה דיבור (לא צריך בשבי לזה תוכנה או אתר צדדי ) ולא צ'אט.

היה לי בעיה באיטרנט ,אני סדרתי את האיטרנט, טסות ההורדות עכשיו. :hat: .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחיל עכשיו

עכשיו יש את ההצגה של BF3.

איזה מחיאות כפיים וקריאות הם קיבלו :lol:

עריכה 2:

אלוהים אדירים!! הראו גיימפליי ממפת מולטיפלייר בשם Caspian Border וזה פשוט נראה מדהים!

קרבות על הקרקע , dogfights באוויר , טנקים ,פשוט עושה חשק לשחק כבר!!

:eek2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...