Battlefield 3 - דיון מקדים - עמוד 100 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון מקדים

Dima67

Recommended Posts

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מי ששיחקת ב ALPHA ראה שהקבוצות לא כל כך מסודרות ואנשים לא מרבים לעבוד ביחד. הרבה פעמים הגעתי ל M-COM והיו איתי עוד איזה 3 או 4 ואף אחד מהם אפילו לא ניסה לשמור עלי, פשוט כמו מפגרים הלכו לצד, נתנו לי למות, אחד אחר ינסה וימות וככה עד שכולם מתים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי ששיחקת ב ALPHA ראה שהקבוצות לא כל כך מסודרות ואנשים לא מרבים לעבוד ביחד. הרבה פעמים הגעתי ל M-COM והיו איתי עוד איזה 3 או 4 ואף אחד מהם אפילו לא ניסה לשמור עלי, פשוט כמו מפגרים הלכו לצד, נתנו לי למות, אחד אחר ינסה וימות וככה עד שכולם מתים.

כי אין שום יתרון לטווח הקצר בללכת ביחד.

אם נגיד ספוטינג היה עובד רק בתוך הסקווד, ורק בטווח של נגיד 10 מטר. ועוד כל מיני בונוסי קרבה הגיוניים, כמו לראות לאיפה כל אחד מחברי הסקווד מסתכל. אז נראה לי שעם הזמן אנשים היו מתחילים לשחק יותר כמו סקוואד אמיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון BF3 ממש לא ראליסטי, הוא יותר מ-BC1\2, אבל פחות מ-BF2, שבו אגב כן ראית לאיפה חבר הקבוצה (לא רק הסקווד) מסתכלים במינימאפ.

מעבר לכך, התפיסה הסביבתית שלך הרבה יותר נמוכה במשחק מאשר במציאות, ובשביל חוויה ראליסטית צריך לפצות על כך. במציאות ה-FOV שלך הוא באיזור ה-180 מעלות. אומנם המוח מתרכז במה שהוא רואה מלפניו אבל אם משהו חודר לשדה ראיה שלך אתה שם לב אליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל זה יש טובות וספוטינג, הרי שממרחק מסויים גם ראיה מרחבית כמו במציאות לא תהיה לך לעזר כי אתה לא תתיחס /תשים לב לאובייקטים רחוקים יחסית (מעל 20 מטר נגיד..)

בשורה התחתונה אם אתה רוצה לגרום לאנשים לשחק כסקוואד אתה צריך לתת להם תמריץ. ב-Project Reality לדוגמא, אתה לא תמצא אנשים שמשחקים לא כחלק מסקווד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...