Battlefield 3 - דיון מקדים - עמוד 66 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון מקדים

Dima67

Recommended Posts

אוף, די להתבכיין, זאת כבר הפעם העשירית בערך שאתם חוזרים לזה. ב-BF2 היו 7 נשקים אקלוסיבים והם לא הפרו איזון. לא רק זה אלא שגם כל מי שקנה את אותו DLC קיבל גם 2 אנלוקים בכל רמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

MOH לא שיחקתי מעבר לבטא, לא היה כ"כ לטעמי. אבל מה היתה הבעיה עם ויאטנם? אתה מדבר על הראשון או זה של BC2?

אגב, ה-G36C (הקצר) לא היה חלק מה-DLC, אם אתה מדבר על ה-G36E (ארוך) של המדיק הוא היה מוגבל לברסט 3 כדורים. וה-MG36 (הגרסת מקלע) לא היה משהו בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים אני לא מבין למה חלקם מתלוננים על המחיר ושוברים את הראש בלחפש יותר מידי בחנויות אחרות, יש את האתר GAME UK שם גם תוכלו למצוא את חבילת הLE - pwp במחיר מאוד שווה של 30 פאונד והמשלוח לישראל יעלה לכם 4.95 פאונד שזה סה"כ 34.95 פאונד = 195 שקל,שזה יוצא פחות מ200 שקל כולל הכל על הLE עם החבילה של הנשקים והמפה Back to Karkand ועוד..ומנסיון האתר מאוד אמין עם מחירים טובים.

יותר מכך בהתחלה הזמנתי במחיר של 39.99 פאונד ולזכותם עומד שהם שלחו לי הודעה במייל שהם "הצליחו" להוריד את המחיר ל29.99 פאונד והם גובים לי במחיר החדש הנמוך יותר..מצא חן בעייני מאוד ההודעה.. ;] :xyxthumbs:

לשלם באתרים אחרים 250 לא כולל משלוח זה אבסורד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני היחיד שמחכה לראות אם תהיה הזמנה קבוצתית?

אני מניח שמי שמעוניין בהזמנה מוקדמת יהיה מעוניין גם בהזמנת LE. וזה כנראה לא יהיה זמין בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני במגעים עם כמה חנויות בארץ בשביל לראות איך משיגים את המחיר הכי זול להזמנה קבוצתית כאן ב-HWzone.

בקרוב ייצא דיון מסודר.

סביר להניח שקניה קבוצתית תהיה דרך ארקדיה כמו שאירגנתי כבר בעבר.

אם אתה רוצה לקחת על עצמך את הארגון- תפאדל.

יותר חשוב לאנשים פה לשחק ב DAY ONE מאשר לחסוך 20-30 ש"ח

עכשיו עם כל הענין של ה LE אני בספק אם תוכל להתחייב לכמות של 100 עותקים בשביל לארגן קניה קבוצתית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סביר להניח שקניה קבוצתית תהיה דרך ארקדיה כמו שאירגנתי כבר בעבר.

אם אתה רוצה לקחת על עצמך את הארגון- תפאדל.

יותר חשוב לאנשים פה לשחק ב DAY ONE מאשר לחסוך 20-30 ש"ח

עכשיו עם כל הענין של ה LE אני בספק אם תוכל להתחייב לכמות של 100 עותקים בשביל לארגן קניה קבוצתית

קודם כל נראה מה החנויות מציעות - למזלנו זה לא עולה כסף. אח"כ נראה מה הביקוש בפורום.

אם הולך - מעולה. אם לא - לא קרה כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שמי שמעוניין בהזמנה מוקדמת יהיה מעוניין גם בהזמנת LE. וזה כנראה לא יהיה זמין בארץ.

כשהתכוונתי ל-LE הכוונה היתה ל-PWP, עמכם הסליחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...